تفریحات

زمان پخش سریال در بند اروند از شبکه آی فیلم ۱۴۰۳ + ساعت پخش سریال

0

زمان پخش سریال در بند اروند : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار  این سریال برای علاقه مندان به این سریال را برای ما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال  بنشینید آماده کرده ایم.

سریال در بند اروند از شبکه آی فیلم

این سریال به کارگردانی سیامک صرافت و تهیه کنندگی محصول سال ۱۳۹۲ در ژانر اجتماعی،درام و اجتماعی است. این سریال بار اول سال ۱۳۹۲ در ایام دهه فجر هرشب از شبکه سم پخش شد و مورد توجه و استقبال قرار گرفت.این سریال قرار است به علت پخش نشدن سریال دوپینگ که برای زمان کوتاهی پخش نمی شود،پخش شود.کل لوکیشن های سریال در شمال و در مازندران بود

از جمله بازیگران سریال می توان به حمید ابراهیمی، رزیتا غفاری، عمار تفتی، زهرا سعیدی، نفیسه روشن، جلیل فرجاد، حسن اسدی، افشین نخعی، یاور احمدی فر، وحید شیخ زاده  و…. اشاره کرد.

این مجموعه در سه مقطع زمانی قبل از انقلاب، جنگ و پس از جنگ در این مجموعه به تصویر کشیده می‌شود که محور آن دو برادر غواص در عملیات والفجر ۸ هست.

در واقع دو برادر غواصی که داستان سریال درباره آنهاست از خطه شمال کشور هستند که در عملیات والفجر ۸ شرکت می‌کنند. عملیات آنها در اروندرود رخ می دهد اما….

به طور کلی تر در این سریال قبل از انقلاب، زمان انقلاب و دهه فجر و بعد از آن یعنی جنگ و همچنین زمان حال به تصویر کشیده می شود. در واقع این سریال به سال های ۵۵ و ۵۶ و ورود به جنگ و شرایط پس از جنگ می پردازد…

سریال در بند اروند

ساعت تکرار و زمان پخش سریال در بند اروند از شبکه آی فیلم

این سریال ۷ قسمتی از یکشنبه ۱ خرداد  ۱۴۰۳ هرشب ساعت ۱۹ و تکرار آن روز بعد ساعت ۳ بامداد و ۱۱ صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات