تفریحات

بازیگر نقش احسان در سریال رخنه کیست + بیوگرافی کامل و عکس های جدید

0

بازیگر نقش احسان در سریال رخنه : امین نوروزی متولد دهه شصت در تهران، بازیگر است.او در سریال رخنه در سریال مگه تموم عمر چند تا بهاره و دراکولا بازی کرده و با بازی در سریال رخنه با نقش احسان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه به بیوگرافی کامل تر به بازیگر نقش احسان در سریال رخنه خواهیم پرداخت.

بازیگر نقش احسان در سریال رخنه

امین نوروزی متولد دهه شصت در تهران، بازیگر است.او در سریال رخنه در سریال مگه تموم عمر چند تا بهاره و دراکولا بازی کرده و با بازی در سریال رخنه با نقش احسان بسیار مورد توجه قرار گرفته است و با بازی در این سریال به شهرت رسید.او در تازه ترین اثر هنری خود در سریال رخنه بازی کرده و تجربه بازی در فیلم سینمایی شماره ۱۰ را در کارنامه خود دارد.

بازیگر نقش احسان در سریال رخنه کیست + بیوگرافی کامل و عکس های جدید

او پیش از سریال رخنه در سریال های آرام میگیریم و سریال پرستاران نیز نقش آفرینی کرده است. امین نوروزی در سریال رخنه در کنار امیرحسین صدیق، خسرو شهراز، نادر فلاح، سپیده خداوردی، مریم کاویانی رامتین خداپناهی، علیرام نورایی، خوش درخشید.امین نوروزی در سال ۱۳۹۵ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم امین نوروزی در این سال، بازیگری در سریال آرام می گیریم به کارگردانی روح الله سهرابی محسوب می‌شود.

بیوگرافی و عکس بازیگر نقش احسان در سریال رخنه

از دیگر کارهای هنری امین نوروزی می توان به فیلم ها و سریال های فیلم سینمایی شماره ۱۰ ، سریال های رخنه ، مگه تموم عمر چند تا بهاره ، دراکولا، «آرام می گیریم»، سریال تلویزیونی «پرستاران (فصل دوم)» و سریال تلویزیونی «سلام آقای مدیر» اشاره کرد. او تجربه بازی در بخش نمایش خانگی را نیز در کارنامه هنری خود دارد. امین با مهران مدیری و سروش ثحت دو کارگردان مشهور سابقه همکاری دارد. سریال های مگه تموم عمر چند تا بهاره و دراکولا دو اثر هنری است که توسط این دو کارگردان و با بازی امین نوروزی ساخته شد. نمایش صلیب دیگر کار هنری آقای بازیگر است که در تئاتر اجرا کرده است.

احسان در سریال رخنه کیست

بازیگر نقش احسان در سریال رخنه کیست + بیوگرافی کامل و عکس های جدید

نظرات