تفریحات

بیوگرافی امین نوروزی بازیگر تئاتر و همسرش +‌عکس ها و تصاویر جدید

0

بیوگرافی امین نوروزی بازیگر تئاتر و همسرش +‌عکس ها و تصاویر جدید

امین نوروزی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون متولد دهه ۶۰ در تهران است. ادامه بیوگرافی کامل امین نوروزی بازیگر تئاتر و همسرش را در این مطلب بخوانید.

بیوگرافی امین نوروزی بازیگر تئاتر و همسرش +‌عکس ها و تصاویر جدید

بیوگرافی امین نوروزی و همسرش

  • نام:امین
  • نام خانوادگی:نوروزی
  • تاریخ تولد:دهه ۶۰
  • پیشه بازیگری: تئاتر، سینما و تلویزیون
  • وضعیت تاهل:نامشخص

بیوگرافی امین نوروزی بازیگر تئاتر و همسرش +‌عکس ها و تصاویر جدید

زندگی شخصی امین نوروزی بازیگر

امین نوروزی بازیگری را از تئاتر آغاز کرده و تاکنون در آثاری همچون فیلم سینمایی شماره ۱۰ ، سریال های رخنه ، مگه تموم عمر چند تا بهاره ، دراکولا، «آرام می گیریم»، سریال تلویزیونی «پرستاران (فصل دوم)» و سریال تلویزیونی «سلام آقای مدیر» به عنوان بازیگر حضور داشته است.

سوابق بازیگری

امین نوروزی بازیگر جوان کشورمان تجربه موفقی در نمایش صلیب سفید داشته و توانسته اجرای زیبایی را به نمایش بگذارد. او در کنار تجربه بازی در تئاتر، در سریال های مگه تموم عمر چند تا بهاره و دراکولا بازی کرده و اینروزها نیز در سریال رخنه به کارگردانی علی غفاری در نقش احسان نقش آفرینی کرده است.

این بازیگر جوان سینما تئاتر و تلویزیون کشورمان کار هنری خود را از تئاتر آغاز کزده و تا امروز در فیلم سینمایی شماره ۱۰ ، سریال های رخنه ، مگه تموم عمر چند تا بهاره ، دراکولا، «آرام می گیریم»، سریال تلویزیونی «پرستاران (فصل دوم)» و سریال تلویزیونی «سلام آقای مدیر» به عنوان بازیگر حضور داشته است.

بیوگرافی امین نوروزی

یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی امین‌نوروزی بازی در سریال آرام می گیریم بوده است. امین نوروزی کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال ۱۳۹۵ سریال آرام می گیریم نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با روح الله سهرابی همکاری داشته است. او توانست با بازی در سریال آرام می گیریم تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر آتیلا پسیانی، حمیدرضا هدایتی، هوشنگ توکلی و لعیا زنگنه بر تجارب او افزود.

بیوگرافی امین نوروزی بازیگر

بازی در سریال مگه تموم عمر چندتا بهاره

در ادامه بیوگرافی امین نوروزی او در سریال «مگه تموم عمر چند تا بهاره؟» به کارگردانی سروش صحت بازی کرده است. او در کنار بازیگرانی چون هوتن شکیبا و علی مصفا، مجید یوسفی، قدرت‌الله ایزدی، کاظم سیاحی، گیلدا ویشکی، وحید آقاپور، بهار کاتوزی، محمد نادری، آناهیتا افشار، اردشیر کاظمی، عین الله دریایی، تجارب خوبی را کسب کرده است.

بیوگرافی و سوابق امین نوروزی بازیگر سریال رخنه

بازیگر سریال رخنه

وی در جدیدترین تجربه بازیگری خود در سریال «رخنه» به کارگردانی علی غفاری بازی کرده است. این سریال یک درام معمایی با محوریت هوا فضا است که به جای‌ «نون‌خ» پخش خود را در شبکه یک آغاز شده است. امین ‏در نقش احسان در سریال رخنه بازی کرده است.

فیلم ها و سریال

فیلم شماره ۱۰
سریال رخنه
سریال مگه تموم عمر چند تا بهاره
سریال دراکولا
آرام می گیریم
سریال پرستاران
سریال سلام آقای مدیر

بیوگرافی امین نوروزی بازیگر تئاتر و همسرش +‌عکس ها و تصاویر جدید

بیوگرافی امین نوروزی بازیگر تئاتر و همسرش +‌عکس ها و تصاویر جدید و سوابق

با ما همراه باشید

نظرات