تفریحات

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس و ادارات فردا سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ (تشییع شهدا)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس و ادارات فردا سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به مراسم تشییع پیکر شهدای سقوط بالگرد در برخی شهرها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس و ادارات فردا سه شنبه ۱ خرداد ماه ۱۴۰۳ نیست.به محض انتشار خبر جدید تعطیلی ادارات و مدارس سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس و ادارات فردا سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ (تشییع شهدا)

جزئیات تعطیلی مدارس و ادارات سه شنبه ۱ خرداد ماه و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ مشخص شد تعطیلی مدارس مشهد و اصفهان، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت تشییع شهدای سقوط بالگرد از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس و ادارات فردا سه شنبه 1 خرداد 1403 (تشییع شهدا)

ایا سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ مدارس و ادارات تعطیل است

تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی‌مدارس و ادارات در روز سه شنبه (۱ خرداد ۱۴۰۳) برای شهرهای قم و تبریز صادر شده و قرار بر این است برای دیگر تعطیلی مدارس و ادارات شهرستان ها سه شنبه یکم خرداد ماه تصمیم گیری شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

تعطیلی ادارات تبریز ۱ خرداد ۱۴۰۳

طبق اعلام استانداری آذربایجان شرقی کلیه ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان تبریز فردا تعطیل است.استانداری آذربایجان شرقی اعلام کرد: کلیه ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان تبریز، فردا سه‌شنبه اول خرداد تعطیل است. مراسم بدرقه شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و ۷ تن از شهدای خدمت فردا ساعت ۹:۳۰ صبح در تبریز برگزار می شود.

فعالیت مراکز آموزشی (مدارس و دانشگاه‌ها) و مراکز خدمات‌رسان طبق روال عادی برقرار خواهد بود.

تعطیلی مدارس قم فردا اول خرداد

مدارس استان قم فردا یکم خردادماه ۱۴۰۳ برای میزبانی مردم از پیکر شهید آیت الله رییسی و همراهان وی تعطیل بوده و ادارات استان تا ساعت ۱۲ فعالیت خواهند داشت.

مدارس و ادارات سراسر کشور چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ تعطیل شد

معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: به‌دلیل برگزاری مراسم تشییع پیکر رئیس‌جمهور چهارشنبه تعطیل است.

انتخاب: معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: به‌دلیل برگزاری مراسم تشییع پیکر رئیس‌جمهور چهارشنبه تعطیل است.

وی افزود: با هماهنگی وزیر آموزش‌وپرورش همه امتحانات دانش‌آموزان از سه‌شنبه تا پایان هفته لغو شد. زمان برگزاری آزمون‌های جایگزین توسط آموزش‌وپرورش اعلام می‌شود.

اطلاعیه هواشناسی

ادارهٔ هواشناسی اعلام کرد: امروز و فردا در بعضی ساعات وزش باد شدید تا خیلی شدید با احتمال خیزش موقت گرد‌و‌خاک در استان پیش‌بینی می‌شود. از بعدازظهر سه‌شنبه تا چهارشنبه آسمان نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید دور از انتظار نیست.

بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی ۲۴ ساعت آینده در نیمه شمالی آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل، استان‌های ساحلی دریای خزر، ارتفاعات البرز، خراسان شمالی، خراسان رضوی، ارتفاعات سمنان، نیمه شمالی خراسان جنوبی، برخی مناطق فارس، بوشهر، کرمان، یزد و خوزستان، جنوب و شرق اصفهان، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد رگبار و رعد و برق وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش بینی می‌شود.

نظرات