تفریحات

۸۷ متن تسلیت شهادت رئیس جمهور (رسمی و اداری) +‌عکس استوری و پیام تسلیت

0

۸۷ متن تسلیت شهادت رئیس جمهور (رسمی و اداری) +‌عکس استوری و پیام تسلیت

متن پیام و جملات تسلیت شهادت رئیس جمهور ابراهیم رئیسی (رسمی و ادبی) و انواع عکس استوری تسلیت شهادت رئیس جمهور خادم الرضا دکتر ابراهیم رئیسی و تیم همراه با پیام های سوزناک شهادت سید ابراهیم رئیسی برای استوری و پست اینستاگرام و شبکه های اجتماعی از مجله حرف تازه دانلود کنید.

متن تسلیت شهادت رئیس جمهور (رئیسی) +‌عکس استوری شهادت رئیس جمهور
متن و پیام ادبی و رسمی تسلیت شهادت رئیس جمهور

شهادت رئیس جمهور مردمی، خادم جمهوری اسلامی ایران دکتر ابراهیم رئیسی و تیم همراه با این عکس استوری تسلیت و عکس پروفایل شهادت تسلیت بگویید

عکس استوری تسلیت شهادت رئیس جمهور ایران ابراهیم رئیسی

متن تسلیت شهادت رئیس جمهور (رئیسی) +‌عکس استوری شهادت رئیس جمهور

عکس پروفایل تسلیت شهادت رئیس جمهور ایران

پیام تسلیت شهادت رئیس جمهور (رئیسی) +‌عکس استوری شهادت رئیس جمهور

عکس استوری برای تسلیت شهادت رئیس جمهور ایران

عکس نوشته و پیام تسلیت شهادت رئیس جمهور

پیام سوزناک تسلیت شهادت رئیس جمهور

تسلیت شهادت رئیسی

بنر تسلیت شهادت رئیس جمهور ایران برای روبیکا

جناب آقای / سرکار خانم …،

خبر درگذشت شهادت گونه (سید اراهیم رئیسی) رئیس جمهور اسلامی ایران موجب تأسف و تألم خاطر شد. این ضایعه بزرگ را به شما و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل خواهانم.

با احترام،

————-

با نهایت تأثر و تأسف، ارتحال عالم جلیل‌القدر حضرت آیت‌الله (سید اراهیم رئیسی) را تسلیت عرض می‌نمایم. ایشان با خدمات ارزنده خود در مسیر نشر معارف اسلامی نقش مهمی ایفا کردند. از خداوند متعال برای آن مرحوم مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.

———–

جناب آقای / سرکار خانم …،

درگذشت استاد فرهیخته، (سید ابراهیم رئیسی)، ضایعه‌ای بزرگ برای جامعه علمی کشور است. این مصیبت را به شما و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و برای روح آن عزیز از دست‌رفته آرامش ابدی و برای شما صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

با احترام،

متن پیام تسلیت به خانواده سید ابراهیم رئیسی

با نهایت تأثر و تأسف، درگذشت رئیس جمهور اسلامی ایران سید ابراهیم رئیسی ، را به ایارن و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می‌نمایم. یاد و خاطره آثار فاخر ایشان همواره در اذهان باقی خواهد ماند. از خداوند متعال برای روح آن مرحوم رحمت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

پیام تسلیت شهادت رئیس جمهور اسلامی ایران ابراهیم رئیسی

درگذشت شهادت گونه رئیس جمهور اسلامی ایران تسلیت باد .

———-

با نهایت تاثر و تاسف، درگذشت رئیس جمهور محترم را تسلیت عرض می‌نماییم و برای بازماندگان ایشان صبر و شکیبایی آرزومندیم.

عکس پروفایل شهادت رئیسی تسلیت

اینجانب از صمیم قلب این ضایعه بزرگ را به ملت عزیز و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می‌نمایم.

————
فقدان رئیس جمهور محترم را به ملت بزرگوار و خانواده ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای روح آن مرحوم رحمت و مغفرت مسئلت داریم.

عکس استوری به شهادت رسیدن رییس جمهور اسلامی ایران

شهادت رئیس جمهور محترم، ضایعه‌ای جبران‌ناپذیر برای کشورمان است. این فقدان جانگداز را به ملت و خانواده ایشان تسلیت عرض می‌نمایم.

———-

ضایعه درگذشت رئیس جمهور محترم را به ملت شریف و خانواده ایشان تسلیت عرض نموده و برای روح ایشان علو درجات از خداوند مسئلت می‌نمایم.

پیام تسلیت شهادت ابراهیم رئیسی برای وضعیت واتساپ و اینستاگرام

از شنیدن خبر سوزناک از دست دادن رئیس جمهور محترم بسیار متاثر شدیم. این ضایعه بزرگ را به ملت شریف و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می‌نماییم. در گذشت شهادت گونه رئیس جمهور اسلامی ایران تسلیت باد

———-

با نهایت تاثر و تاسف، شهادت رئیس جمهور عزیزمان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای خانواده محترم ایشان صبر و آرامش مسئلت داریم.

————-

ضایعه فقدان رئیس جمهور محترم را به ملت شریف و خانواده ایشان تسلیت عرض می‌نمایم و برای روح ایشان رحمت و مغفرت از خداوند طلب می‌کنم.

————

با کمال اندوه، ضایعه فقدان رئیس جمهور محترم را به ملت شریف و خانواده ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای روح ایشان رحمت و مغفرت مسئلت داریم.

ضایعه فقدان رئیس جمهور محترم را به ملت شریف و خانواده ایشان تسلیت عرض می‌نماییم و برای روح ایشان علو درجات از خداوند طلب می‌کنیم.

متن رسمی تسلیت شهادت رییس جمهور سید ابراهیم رئیسی

با کمال اندوه، درگذشت شهادت گونه رئیس جمهور عزیزمان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای خانواده ایشان صبر و آرامش مسئلت داریم.

————

با نهایت تأثر و تأسف، فقدان رئیس جمهور لایق و برجسته، (سید ابراهیم رئیسی)، را به شما و همکاران محترم تسلیت عرض می‌نمایم. نقش مؤثر ایشان در پیشبرد اهداف سازمان همواره ماندگار خواهد بود. از خداوند متعال برای روح ایشان رحمت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

متن سوزناک شهادت سید ابراهیم رئیسی برای استوری

خبر درگذشت شهادت گونه (سید اراهیم رئیسی) رئیس جمهور اسلامی ایران موجب تأسف و تألم خاطر شد. این ضایعه بزرگ را به شما و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل خواهانم.

————–

اینجانب شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان‌شان را محضر حضرت ولی‌عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت عرض می‌کند.»

———–

شهادت استاد فرهیخته، (سید ابراهیم رئیسی)، ضایعه‌ای بزرگ برای جامعه علمی کشور است. این مصیبت را به شما و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و برای روح آن عزیز از دست‌رفته آرامش ابدی و برای شما صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

————-

شهادت رئیس جمهور محترم را به ملت شریف و خانواده ایشان تسلیت عرض نموده و برای روح ایشان علو درجات از خداوند مسئلت می‌نمایم.

در پی شهادت حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی و همراهان در سانحه سقوط هلیکوپتر، یادگار امام پیام تسلیتی صادر کرد.

پیام حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی

متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی به شرح زیر است:

«حادثه دلخراش سقوط هلی‌کوپتر و شهادت ناباورانه رئیس جمهور، وزیر امور خارجه، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، استاندار و همراهانشان، مایه تأثر شدید شد.

اینجانب از سال ها قبل با شهید حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی آشنایی و معاشرت داشتم. صفای باطن، تواضع و شوق خدمتگزاری به مردم مهم ترین ویژگی او در تمام این ادوار بود. ارتقای مسئولیت های رسمی، هیچ گاه باعث دگرگونی روحیات این روحانی خدمتگزار نشد. ارادت قلبی شهید رئیسی به امام چنان بود که در مهم ترین سال های مسئولیت در قوه قضائیه و ریاست جمهوری نیز آن را فراموش نکرد و بر آن مداومت می ورزید.

همچنین لازم می دانم از امام جمعه محبوب و مردمی تبریز آیت الله آل هاشم و دیپلمات نجیب و محترم جناب آقای دکتر امیرعبداللهیان یاد کنم و خدمات آنان در این سالها را تکریم کنم.

ضمن عرض تسلیت به بازماندگان و طلب صبر برای آنها، حشر این شهیدان با اولیای الهی را از خداوند خواستارم.

بدون شک، وجود آرامش‌بخش حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این شرایط، همچون لنگرگاهی ثبات آفرین برای کشور ماست. جمهوری اسلامی ایران از ابتدای تشکیل خود با حوادث بسیار سختی رو به رو بوده و از تمام آنها با سلامت عبور کرده است. همان گونه که پیوند عمیق میان امام و ملت ایران در دهه اول انقلاب توانست کشور را بیمه کند، امروز نیز تدبیر رهبری انقلاب و هوشمندی مردم باعث عبور از این روزها خواهد شد. ان شاءالله»

نظرات