تفریحات

بازیگر نقش تورج در سریال بدل کیست + بیوگرافی کامل و عکس های جدید

0

بازیگر نقش تورج در سریال بدل : ابوالفضل رجبی متولد ۲۷ تیر ۱۳۸۶ در ساری، بازیگر است.او در مقطع متوسطه اول می باشد که با اولین تجربه هنری در سریال پرطرفدار پایتخت با نقش بهروز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه به بیوگرافی کامل تر به ابوالفضل رجبی بازیگر نقش تورج در سریال بدل خواهیم پرداخت.

بازیگر نقش تورج در سریال بدل

ابوالفضل رجبی متولد ۲۷ تیر ۱۳۸۶ در ساری، بازیگر است.او در مقطع متوسطه اول می باشد که با اولین تجربه هنری در سریال پرطرفدار پایتخت با نقش بهروز بسیار مورد توجه قرار گرفته است و با بازی در این سریال به شهرت رسید.او در سال ۱۳۹۷ وقتی ۱۱ ساله بود در قائم شهر به کلاس های بازیگری رفت و در آموزشگاه آسا زیر نظر عباس میار دوره دیده است و به طور اتفاقی با گروه پایتخت آشنا شد و دیده شد در واقع میشه گفت او را اکبر عبدی ۲ نیز می خوانند.

او دومین کار خود را با سریال بدل بازی کرد،او در این مجموعه نقش تورج فرزند مکرم را بازی می کند.

در این مجموعه قیافه جدید او حاشیه ساز شده و عده ایی او را نیز نشناختند.

میشه گفت او در کنار بازیگری، ورزش مورد علاقه اش کشتی است و بخشی از اوقات فراغتش را صرف خواندن کتاب و بیشترش را نیز صرف دیدن فیلم می کند لازم به ذکر است که عاشق و طرفدار سخت استقلال هم هست و بازیکنانس چون شیخ دیاباته ، کاپیتا وریا غفوری و روزبه چشمی را دوست دارد. جالب است بدانید اکبر عبدی را بخاطر بازی بسیار زیبایش ، بعنوان الگوی خود در بازیگری و در زندگی شخصی هم الگویش را جهان پهلوان تختی معرفی می کند.

یک نکته جالب اینکه هدف گذاری اولیه اش در بازیگری کسب جایزه سیمرغ از جشنواره فیلم فجر است تا بتواند مسیر خود را در عرصه بین المللی نیز پیدا کند.

ابوالفضل رجبی در سریال بدل

ابوالفضل رجبی

همراه ما باشید

نظرات