تفریحات

دانلود شب های مافیا زودیاک قسمت ۱۵ (قسمت آخر شبهای مافیا زودیاک ) کامل

0

قسمت ۱۵ فصل دوم شب های مافیا زودیاک (قسمت آخر شبهای مافیا زودیاک) به کارگردانی سینا دوراندیشان با حضور فینالیست های ششم سام درخشانی ، بهار قاسمی ، باربد بابایی در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر گیم شو و معمایی است. لینک دانلود فصل ۲ شب های مافیا زودیاک قسمت پانزدهم که فینال ششم این مسابقه استرا در زیر ببینید:

دانلود شب های مافیا زودیاک قسمت 15 (قسمت آخر شبهای مافیا زودیاک زودیاک) کامل

دانلود شب های مافیا زودیاک قسمت ۱۵ (قسمت آخر شبهای مافیازودیاک) کامل

قسمت پانزدهم و آخر فصل ۲ شب های مافیا زودیاک با حضور فینالیست های ششم مانند سام درخشانی ، بهار قاسمی ، باربد بابایی در لینک زیر دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید:


شوی شب های مافیا: زودیاک – قسمت ۱۵ فصل دوم را در این مطلب دانلود و تماشا کنید. سریال ایرانی شب های مافیا زودیاک در ژانر گیم شو و مسابقه ای به تهیه‌ کنندگی محمدرضا رضاییان و کارگردانی وی در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است.

شرکت کننده های قسمت ۱۵ زودیاک

شرکت کننده های قسمت پایانی و آخر فصل دوم شب های مافیا زودیاک فینالیست های سری ششم هستند. فصل جدید شبهای مافیا زودیاک از ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ بطور اختصاصی از فیلیمو منتشر شد.

شب های مافیا: زودیاک به کارگردانی محمدرضا رضائیان در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر گیم شو و خانوادگی می‌باشد. ‌گیم‌شوی «شب‌های مافیا» با سناریوی اصلی و کلاسیک از هفته دوم مردادماه منتشر می‌شود و این‌بار یک قاتل سریالی به نام «زودیاک» در سیسیل به جان شهر و مافیا خواهد افتاد.

زمان پخش

فصل دوم این سریال مهیج قرار است در تاریخ ۲۲ بهمن ماه، بر روی پلتفرم فیلیمو به نمایش درآید. علاقمندان می‌توانند منتظر لحظات ناب و هیجان‌انگیز باشند.

عوامل شبهای مافیا زودیاک ۲

گردانندگی و کارگردانی: محمد بحرانی به‌عنوان گرداننده و محمدرضا رضائیان به‌عنوان تهیه‌کننده و کارگردان، نقش‌های کلیدی در این فصل را بر عهده دارند. آنها با تجربه و مهارت خود، قول یک فصل دیگر پر از هیجان و تعلیق را می‌دهند.
حضور چهره‌های شناخته‌شده: در فصل دوم، شاهد حضور چهره‌هایی چون جواد خیابانی، امید حاجیلی، سروش رفیعی، آصف آریا، شیدا خلیق، حدیث میرامینی، فاطمه مسعودی‌فر و بسیاری دیگر خواهیم بود. این تنوع حضور ستارگان، قطعاً جذابیت‌های فراوانی به برنامه خواهد افزود

نظرات