تفریحات

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی شدید در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به بارندگی شدید و تگرگ در برخی شهرها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ نیست.به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا یا وزش باد و باران و سیل و در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

جزئیات تعطیلی مدارس دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ مشخص شد تعطیلی مدارس اصفهان، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت بارندگی و آلودگی هوا و بارندگی از حرف تازه پیگیری کنید

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 31 اردیبهشت 1403 (بارندگی و سیل)

ایا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس تعطیل است

تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی‌مدارس در روز دوشنبه (۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) صادر نشده و قرار بر این است برای دیگر تعطیلی مدارس دوشنبه سی و یکم اردیبهشت ماه تصمیم گیری شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

تعطیلی مدارس تهران دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

با توجه به تشدید بارندگی احتمال تعطیلی مدارس تهران در روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه وجود دارد. اما در حال حاضر فردا مدارس تهران و شهرستان ها تعطیل نیست و تمامی دانش آموزان باید برای امتحان آخر سال تحصیلی اماده شوند.

تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان در روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ طبق دستور و اطلاع استانداری و اموزش و پرورش قرار دارد. تا این ساعت مدارس سیستان و بلوچستان فردا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت تعطیل نیست . اگر تا لحظاتی دیگر خبر جدیدی اعلام شد در این صفحه به اطلاع شما دانش اموزان و والدین خواهد رسید.

اطلاعیه هواشناسی

سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز سامانۀ بارشیِ جدیدی از شمال غرب وارد کشور می‌شود و تا پایان هفته برقرار است.برای آذربایجان‌شرقی و غربی، گیلان، البرز و مازندران امروز بارش‌ها شدید است.

🔹دوشنبه (۳۱ اردیبهشت) دوشنبه بارش پراکنده در شمال غرب و غرب سواحل ادامه خواهد داشت.

🔹از بعد از ظهر روز سه شنبه تا چهارشنبه (۱ و ۲ خرداد) با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی در سطح استان به‌ویژه در ارتفاعات و مناطق غربی آسمان نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید دور از انتظار نیست.

وضعیت آب و هوای شهرها

اداره کل هواشناسی استان تهران از وزش باد شدید تا خیلی شدید در تهران (۳۰ اردیبهشت) و افزایش دما تا سه‌شنبه (اول خرداد) خبر داد.

بر پایه بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و واکاوی الگوهای همدیدی، آسمان استان تهران طی سه روز آینده صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و در برخی ساعات با افزایش ابر در برخی مناطق به‌ویژه ارتفاعات گاهی رگبار پراکنده و رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.

صادق ضیاییان افزود: طی امروز و دوشنبه (۳۰ و ۳۱ اردیبهشت) با گذر موج تراز میانی جو کشور در استان‌های واقع در شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز شامل قزوین، البرز و تهران، غرب سواحل دریای خزر و ارتفاعات زاگرس و البرز مرکزی به‌ویژه در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر، گاهی رگبارو رعد و برق و وزش باد شدید و در نقاط مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان ادامه داد: سه شنبه (اول خرداد) با ورود سامانه بارشی به غرب کشور ، در شمال غرب غرب، دامنه‌های جنوبی البرز شامل قزوین، البرز ، تهران و شرق سمنان، نیمه شمالی خوزستان و غرب اصفهان و به‌تدریج در غرب سواحل دریای خزر ابرناکی، گاهی رگبارو رعد و برق و وزش باد شدید رخ خواهد داد.

وی اضافه کرد: چهارشنبه (۲ خرداد) به‌تدریج از میزان بارندگی در غرب و جنوب غرب کاسته می‌شود و در شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر و نیمه شمالی سمنان این وضعیت ادامه خواهد داشت. در شرق و شمال شرق کشور نیز ابرناکی و وزش باد گاهی بارش پراکنده رخ می‌دهد.

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی افزود: پنجشنبه (۳ خرداد) گستره بارندگی در برخی مناطق نوار شمالی کشور خواهد بود و بتدریج این سامانه از شمال شرق کشور خارج می‌شود.

ضیاییان ادامه داد: امروز در جنوب غرب و تا روز چهارشنبه شمال شرق و شرق کشور در برخی ساعات وزش باد شدید و گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

نظرات