تفریحات

منظور از ریو پارتی چیست + ماجرای رواج ریو پارتی در بین جوانان !!

0

منظور از ریو پارتی چیست + ماجرای رواج ریو پارتی در بین جوانان ایرانی

ریو پارتی یا رِیو پارتی یک مهمانی رقص در انبار، کلوپ و در ویلاها و سوله‌های شخصی و اجاره‌ای به صورت غیرقانونی و در ابعاد کوچک و بزرگ برگزار می‌شود و حالا پایش به ایران باز شده است. به این معنی که در سوییچ پارتی مرد و زن به صورت مختلط حضور دارند و انواع روانگردان‌ها و قرص‌های مختلف مانند اکستازی و … در آن مصرف میشود. حالا منظور از ریو پارتی چیست + ماجرای رواج ریو پارتی در بین جوانان !! که اینروزها گاهی به گوش می رسد و مهمانی های شبانه جای خود را به مهمانی های مبتذل به نام رِیو پارتی دادند.

ریو پارتی چیست
ریو پارتی به نوعی مهمانی رقص گفته می شود که در انبار، کلوپ و در ویلاها و سوله‌های شخصی و اجاره‌ای به صورت غیرقانونی و در ابعاد کوچک و بزرگ برگزار می‌شود. گاهی قیمت بلیط ریو پارتی‌ها از ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان شروع شده و به دو میلیون تومان هم می‌رسد.

ریو پارتی چه نوع مهمانی است؟

از «ریو پارتی» در فضای مجازی به عنوان کلید واژه این مهمانی و مهمانی‌های امثال آن استفاده شد. ریو پارتی که از دهه ۱۹۵۰ میلادی و در لندن برای اولین بار شکل گرفت، نوعی مهمانی زیرمینی و مخرب همراه با مواد روانگردان خطرناک و مشروبات الکلی است و حالا پایش به ایران هم باز شده است.

ریو پارتی‌ها در ویلاها و سوله‌های شخصی و اجاره‌ای به صورت غیرقانونی و در ابعاد کوچک و بزرگ برگزار می‌شوند. در این مهمانی‌ها از موسیقی زنده الکترونیک استفاده شده و برگزار کنندگان آن دی‌جی‌ استخدام می‌‌کنند. از هر شرکت کننده مبلغی برای ورودی گرفته می‌شود. قیمت بلیط این نوع پارتی بسته به مکان مهمانی متغیر است و از ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان شوع شده و به دو میلیون تومان هم می‌رسد. در این مهمانی‌ها روانگردان‌ها و قرص‌های مختلف مانند اکستازی و … در این مهمانی‌ها پیدا می‌شود.

منظور از ریو پارتی چیست + ماجرای رواج ریو پارتی در بین جوانان !!

بازداشت و دستگیری

بعد از انتشار این خبر، عبارت «ریو پارتی» در فضای مجازی به عنوان کلید واژه این مهمانی و مهمانی‌های امثال آن استفاده شد. ریو از دهه ۱۹۵۰ میلادی و در لندن برای اولین بار شکل گرفت، نوعی مهمانی زیرمینی و مخرب همراه با مواد روانگردان خطرناک و مشروبات الکلی است و حالا پایش به ایران هم باز شده است. این مدل مهمانی‌ها که همیشه با مصرف مواد همراه هستند

به گزارس هفت صبح، مرکز اطلاعات فراجا چند روز پیش خبر داد اعضای شبکه شیطان پرستی که دارای عضو سازمان یافته از اتباع خارجیِ اروپایی و ایرانی بودند طی عملیاتی فنی و تخصصی توسط سازمان اطلاعات پلیس شناسایی و دستگیر شدند. در اطلاعیه پلیس آمده: تعداد ۱۴۶ نفر مرد و ۱۱۵ نفر زن به‌صورت برهنه و مستهجن در محل برگزاری این جلسه شیطان پرستی، حضور داشتند که دستگیر شدند.

نظرات