تفریحات

زمان پخش و تکرار سریال روزهای بهتر از شبکه آی فیلم ۱۴۰۳ + ساعت پخش سریال

0

سریال روزهای بهتر از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال روزهای بهتر برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال روزهای بهتر از شبکه آی فیلم

به تهیه کنندگی احمد زالی و توسط کارگردان های مختلفکارگردانی شده،در هر اپیزود کارگردان متقاوتی داشته.این سریال محوصول سال ۱۳۹۵ در ژانر اجتماعی،آموزنده و خانوادگی است. این سریال سال ۱۳۹۶ از شبکه یک سیما پخش شد.در این مجموعه هر هفته داستان یک مجموعه پنج قسمتی آغاز و به سرانجام می رسد. اکنون قرار است این مجموعه مجدد از ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ از شبکه آی فیلم پخش شود.

از جمله بازیگران سریال می توان به آزیتا حاجیان ، پرویز پورفلاحی، رحیم نوروزی، مریم خدارحمی، مجید پتکی، محمد نوری، صدرالدین شجره، مهران رجبی، مهری آل اقا،مریم سعادت ، الیکا عبدالرزاقی، مریم مقدم، کوروش تهامی، امیررضا دلاوری و…. اشاره کرد.

خلاصه داستان اپیزود اول و معروف گذر از مه : :اسفندیار، نوجوان روستایی است که رویای بدست آوردن شهرت و ثروت از راه فوتبالیست شدن را در سر دارد. او در این راه تلاش فراوانی می کند تا بدین وسیله به مادرش که سالهاست به تنهایی بار زندگی را بر دوش می کشد، کمک کند…..

اپیزود دوم :  امین و سارا دو دانشجوی جوان که دل در گرو هم دارند آماده‌اند تا زندگی ساده و شیرینی را در کشاکش سختی‌ها و تلخی‌ ها آغاز کنند اما این راه چندان هم هموار نیست …

قسمت سوم : درباره سربازی است که ایثار را پس از جنگ حالا در دشت و کوهستان تکرار می‌کند.

اپیزود چهارم : شاهد تصویری حقیقی از زندگیست، تصویری از ثمره اعتماد یا بی اعتمادی به وعده خداوند

سریال روزهای بهتر

زمان پخش سریال روزهای بهتر از شبکه آی فیلم

این سریال ۳۰ قسمتی از ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ هرشب ساعت ۱۶ و تکرار آن روز بعد ساعت ۸ صبح و ۱۲ از شبکه آی فیلم پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات