تفریحات

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم خانواده ملیله چی +‌عکس و داستان

0

فیلم خانواده ملیله چی به کارگردانی علی حسن زاده و با موضوع اجتماعی و خانوادگی تولید شده و قرار بر این است از شبکه نمایش پخش شود. در این فیلم بازیگرانی چون آتش تقی‌پور در نقش ملیله چی، فاطمه شکری همسر ملیله چی، شهرام عبدلی، حسن اسدی، گلشن پیرخانقاه، علی الوانی، عباس ادیبی، هانیه عیوضی، محمدرضا بیات، رویا صالحی در آن ایفای نقش کردند. در ادامه به معرفی بیوگرافی بازیگران فیلم خانواده ملیله چی همراه بیوگرافی و عکس های تمامی بازیگران فیلم خانواده ملیله چی و بیوگرافی نقش هایشان در این فیلم با عکس های واقعی و همسرانشان در این سریال و زمان پخش ۱۴۰۳ می پردازیم

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم خانواده ملیله چی +‌عکس و داستان

بیوگرافی همه بازیگران فیلم خانواده ملیله چی با عکس جدید

فیلم خانواده ملیله چی به کارگردانی و نویسندگی علی حس زاده محصول کشور ایران بوده و در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این فیلم برای اولین بار در همان سال از مرکز زنجان پخش شد و حالا قرار است از شبکه نمایش پخش شود. «خانواده ملیله‌چی» داستان خانوادگی دارد و درباره هنر ملیله سازی در زنجان تواید شده است. در خلاصه داستان فیلم، توضیحی آمده است: خانواده‌ای است که پدرشان از دیرباز در حوزه صنایع‌دستی ملیله دوزی فعال است و دختران وی که همگی ازدواج کرده‌اند، در کنار همسران‌شان تحت سرپرستی پدر، در صدد توسعه صنعت دستی ملیله‌سازی، افزایش مقدار و کیفیت تولید، صادرات و اشتغال‌زایی هستند.

بیوگرافی همه بازیگران فیلم خانواده ملیله چی با عکس جدید

اسامی بازیگران فیلم خانواده ملیله چی

بازیگران فیلم خانواده ملیله چی به کارگردانی علی حسن زاده عبارتند از:

آتش تقی پور در نقش ملیله چی، فاطمه شکری همسر ملیله چی شهرام عبدلی، حسن اسدی، گلشن پیرخانقاه، علی الوانی، عباس ادیبی، هانیه عیوضی، محمدرضا بیات، رویا صالحی که از بازیگران این فیلم ایرانی می باشند.

اسامی بازیگران فیلم خانواده ملیله چی

خلاصه داستان فیلم خانواده ملیله چی

داستان کویر خانوادگی و اجتماعی است. در خلاصه فیلم امده: خانواده‌ای است که پدرشان از دیرباز در حوزه صنایع‌دستی فعال است و دختران وی که همگی ازدواج کرده‌اند، در کنار همسران‌شان تحت سرپرستی پدر، در صدد توسعه صنعت دستی ملیله‌سازی، افزایش مقدار و کیفیت تولید، صادرات و اشتغال‌زایی هستند.

زمان پخش از شبکه نمایش

فیلم سینمایی «خانواده ملیله‌چی» محصول سال ۱۴۰۰ مرکز زنجان شنبه ساعت ۲۱ پخش می‌شود و بازپخش آن روز یکشنبه ساعت‌ ۷ صبح و ۱۳ ظهر خواهد بود.

عکس های فیلم خانواده ملیله چی

شهرام عبدلی

شهرام عبدلی، هنرمند سینما و تلویزیون کشورمان متولد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۵ بود که ۶ اسفند ۱۴۰۱ در سن ۴۶ سالگی درگذشت.

آتش تقی پور

آتش تقی پور بازیگر ایرانی است که در سال ۱۳۲۴ در شهرستان خوی متولد شد.وی سابقه حضور در چندین فیلم سینمایی و تلویزیونی مشهور را دارد. او دیپلم ادبی را در ارومیه گرفت و در سال ۱۳۴۵ وارد دانشکدهٔ هنرهای دراماتیک شد. در سال ۱۳۴۹ در رشتهٔ بازیگری و کارگردانی فارغ التحصیل شد و به عنوان بازیگر با کارگاه نمایش در چندین اجرا همکاری کرد. اولین کار حرفه ای او بازی در نمایش حکومت زمانخان به کارگردانی رکن الدین خسروی بود که در سال ۱۳۴۶–۱۳۴۵ در تالار سنگلج به اجرا درآمد.

فاطمه شکری

فاطمه شکری، بازیگری را با تئاتر و قبل از انقلاب آغاز کرد و اکنون بیشتر در تلویزیون و گهگاهی هم در سینمایی بازی می کند. فاطمه شکری، بازیگر سینما و تلویزیون زاده ۲۱ شهریور ۱۳۳۷ در ارومیه است. مادش اهل ارومیه و پدرش اصفهانی بود، فاطمه شکری در ارومیه دیپلم گرفت و پس از آن در اصفهان زندگی کرده است و با این که فعالیت اش را از اصفهان آغاز کرد، ولی استعداد و توانایی بازیگری به زبان ترکی وی را به شهر ارومیه و سپس بازي در تبریز و در نهایت تهران کشاند. فاطمه شکری سالها پیش همسرش را از دست داده و سه دختر به نامهای سرور، رودابه و تیبا دارد.

نظرات