آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی شدید در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به بارندگی شدید و باد و تگرگ در برخی شهرها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ نیست.به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا یا وزش باد و باران و سیل و در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

جزئیات تعطیلی مدارس یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ مشخص شد تعطیلی مدارس اصفهان، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت بارندگی و آلودگی هوا و بارندگی از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 (بارندگی و سیل)

ایا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس تعطیل است

تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی‌مدارس در روز یکشنبه (۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳) صادر نشده و قرار بر این است برای دیگر تعطیلی مدارس یکشنبه سی ام اردیبهشت ماه تصمیم گیری شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

تعطیلی مدارس تهران یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

با توجه به هشدار هواشناسی به دلیل وقوع سیل و باران های سیل آسا احتمال تعطیلی مدارس تهران در روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه وجود دارد. اما در حال حاضر فردا مدارس تهران و شهرستان ها تعطیل نیست و تمامی دانش اموزان باید به صورت حضوری سر کلاس های درس حاضر شوند.

تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

احتمال تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان و شهرهای جنوبی و شمالی کشور در روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ دور از انتظار نخواهد بود. هنوز خبری درباره تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان اعلام نشده است و به نظر می رسد که فردا مدارس تعطیل نیست

اطلاعیه هواشناسی

سازمان هواشناسی اعلام کرد: یکشنبه با ورود سامانه بارشی از شمال غرب بارش در شمال غرب و غرب سواحل دریای خزر رخ خواهد داد.

🔹یکشنبه (۳۰ اردیبهشت) با ورود سامانه بارشی از شمال غرب بارش در شمال غرب و غرب سواحل دریای خزر رخ خواهد داد. البته در برخی مناطق شرقی کشور و ارتفاعات البرز رگبار پراکنده گاهی همراه با وزش باد شدید پیش بینی می‌شود

🔹دوشنبه (۳۱ اردیبهشت) دوشنبه بارش پراکنده در شمال غرب و غرب سواحل ادامه خواهد داشت.

وضعیت آب و هوای شهرها

هشدار هواشناسی به مردم تهران برای سیل و طوفان تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳! وزش باد شدید در تهران امروز و فردا ۳۰ اردیبهشت رخ می دهد. سازمان هواشناسی کشور درباره «مخاطرات باران شدید و سیل» در روز یکشنبه حکایت دارد.
ادارهٔ هواشناسی تهران اعلام کرد: امروز و فردا در بعضی ساعات وزش باد شدید تا خیلی شدید با احتمال خیزش موقت گرد‌و‌خاک در استان پیش‌بینی می‌شود. از بعدازظهر سه‌شنبه تا چهارشنبه آسمان نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید دور از انتظار نیست.

بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی ۲۴ ساعت آینده در نیمه شمالی آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل، استان‌های ساحلی دریای خزر، ارتفاعات البرز، خراسان شمالی، خراسان رضوی، ارتفاعات سمنان، نیمه شمالی خراسان جنوبی، برخی مناطق فارس، بوشهر، کرمان، یزد و خوزستان، جنوب و شرق اصفهان، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد رگبار و رعد و برق وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش بینی می‌شود.

نظرات