وضعیت تعطیلی مدارس مشهد فردا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ به علت سیل

0

وضعیت تعطیلی مدارس مشهد فردا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ به علت سیل

تعطیلی مدارس مشهد فردا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ به علت سیل و بارندگی در پاسخ به سوال کدام مدارس مشهد یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ تعطیل است آیا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس مشهد تعطیل است یا نه جزئیات اخبار جدید درباره تعطیلی فعالیت مدارس مشهد برای فردا را بخوانید

تعطیلی مدارس مشهد فردا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

آیا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس مشهد تعطیل است

حرف تازه، با توجه به بارندگی و سیل در مشهد احتمال تعطیلی مدارس مشهد در روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ وجود دارد. هنوز خبری مبنی بر تعطیلی مدارس مشهد در روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت اعلام نشده است. در صورت هر گونه تعطیلی مدارس در مشهد برای فردا در همین بخش به اطلاع شما خواهد رسید.

روز گذشته باتوجه به اعلام هواشناسی و احتمال بارندگی شدید و سیلابی شدن، معابر و خیابان‌ها تمامی مدارس نواحی هفتگانه مشهد، منطقه تبادکان، احمدآباد و رضویه در شیفت عصر در روز شنبه ۲۹ اردیبهشت تعطیل بوده و آموزش‌ها به صورت غیرحضوری اعلام شد. اما برای تعطیلی مدارس مشهد در روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

فرماندار مشهد از مردم خواستار خودداری از تردد‌های غیرضروری شد و گفت: بارش باران رگباری تا یکشنبه ادامه دارد، مردم حتی‌الامکان از تردد‌های غیر ضروری خودداری کنند و به ارتفاعات و مسیل‌ها تردد نکنند. هنگام بارندگی نیز از وسایل شخصی کمتر استفاده کنند تا بتوانیم خدمت‌رسانی بهتری داشته باشیم.

وضعیت هوای خراسان رضوی

به گفته نقشینه، بارش باران در مشهد تا یکشنبه ادامه دارد. همچنین فرماندار مشهد از مردم خواستار خودداری از تردد‌های غیرضروری شد و گفت: بارش باران رگباری تا یکشنبه ادامه دارد، مردم حتی‌الامکان از تردد‌های غیر ضروری خودداری کنند و به ارتفاعات و مسیل‌ها تردد نکنند. هنگام بارندگی نیز از وسایل شخصی کمتر استفاده کنند تا بتوانیم خدمت‌رسانی بهتری داشته باشیم.

(۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳) در مشهد بارش‌ پراکنده پیش‌بینی می‌شود که با توجه به حجم بارش، احتمال سیلاب و آب‌گرفتگی وجود دارد. فردا کاهش دما و هوای نسبتاً خنک موقت در استان خواهیم داشت.

معاون توسعه، پیش‌بینی و مدیریت‌بحران مخاطرات جوی استان خراسان‌رضوی در ادامه گفت: در شهر‌های بزرگ مانند مشهد، افزایش حجم بارش پیش‌بینی می‌شود که با توجه به تردد دستگاه‌های امدادرسان، از شهروندان درخواست می‌شود از عبورومرور غیرضروری و ایجاد ترافیک در سطح شهر خودداری کنند تا مشکلی ایجاد نشود و خدمات‌رسانی در اسرع وقت انجام گیرد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد ادامه داد: شهروندان در خانه بمانند و در صورت لزوم بدانند امشب مترو تا ساعت ٢۴ برای رفاه حال شهروندان فعال است.

نظرات