مدل های جدید صندل عروس بدون پاشنه مناسب برای رقص عروس ویژه ۱۴۰۳

0

صندل عروس بدون پاشنه : بسیاری از عروس خانم ها برای مراسم خود نمی توانند با گفش پانه بلند برقصند یا قد آن ها بلند است و نیازی به کفش پاشنه بلند نیست. از این رو ما صندل عروس که بدون پاشنه هست را پیشنهاد می کنیم. همراه حرف تازه باشید.

صندل عروس بدون پاشنه

مدل های جدید صندل عروس بدون پاشنه مناسب برای رقص عروس ویژه ۱۴۰۳

صندل های تخت و نگین دار، دارای مدل های متنوع و بسیار شیک می باشند و شما می تانید در هر مراسمی از آن ها استفاده کنید تا پاهای شما ورم نکند و استراحت کند و این مدل صندل ها انتخابی خاص برای عروس ها است،بدون شک.

صندل عروس

صندل های عروس همگی مجلسی،نگین دار و خاص هستند. معمولا رنگ آن ها هم سفید هستد که با لباس عروس ست باشد و وقتی دامن عروس خانم بالا رفت نمای زیبا و شیکی داشته باشد.

مدل های صندل عروس

یک نوع صندل به نام میول معروف است که این نوع صندل‌ از جلو بسته و از پشت باز هستند و به دلیل راحتی در پوشیدن بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد و نوع مجلسی آن به دلیل ظاهر زیبا بسیار مورد پسند عروس ها قرار گرفته است.

صندل بدون پاشنه

به بندهای پشتی صندل هم هنگام خرید باید دقت کنید. بندهای پشتی باید به اندازه کافی محکم بوده و از عقب رفتن پا جلوگیری نمایند. به طور کلی بندهای یک صندل اهمیت زیادی داشته و باید صندلی انتخاب کنید که از تعداد استانداردی بند برخوردار بوده و جنس آن ها آسیبی به پای شما وارد نکنند.

راهنمای خرید صندل عروس

سایز کفش و صندلی که انتخاب می کنید باید متناسب با عرض و طول پای شما باشد. ضمنا صندل ها باید متناسب با قوس پای شما طراحی شده و در این زمینه هم مشکلی برای شما ایجاد نکنند. اینکه پای شما در کفش احساس راحتی کرده و سبک باشد، یکی از مهم ترین نکاتی است که هنگام خرید کفش و صندل باید به آن توجه نمایید.

نکات خرید صندل بدون پاشنه

صندل عروس مرواریدی

قیمت صندل عروس

صندل مجلسی عروس

صندل عروس دخترانه

همراه ما باشید

نظرات