تفریحات

علت دقیق فوت و درگذشت زری خوشکام + علت مرگ و در گذشت زری خوشکام

0

علت دقیق فوت و درگذشت زری خوشکام بازیگر مشخص شد + علت مرگ زری خوشکام در گذشت

علت فوت و درگذشت زری خوشکام بازیگر سینما و تلویزیون ایران مشخص شد علت مرگ همراه با زمان و تصاویر و جزئیات درگذشت و فوت زهرا حاتمی معروف به زری خوشکام بازیگر ایرانی در ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ در ادامه این صفحه به اطلاع شما می رسانیم

زری خوشکام درگذشت, علت فوت زری خوشکام , علت مرگ زری خوشکام , مادر لیلا حاتمی فوت کرد, زری خوشکام درگذشت, همسر علی حاتمی درگذشت

زری خوشکام بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، لحظاتی پیش در سن ۷۶ سالگی در بیمارستانی در تهران درگذشت و علت درگذشت این بازیگر قدیمی سینما سکته قلبی و ایست قلبی ذکر شده است. وی در تاریخ شنبه، ۲۸ اردیبهشت ماه درگذشت. مراسم تشییع این هنرمند روز شنبه ۲۹ اردیبهشت ساعت ۱۱ صبح در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) برگزار می‌شود.

زری خوشکام هنرپیشه ایرانی که با بازی در فیمل های قبل از انقلاب به چهره‌ای شناخته شده تبدیل شده بود در سن ۷۶ سالگی از دنیا رفت.

این هنرمند، امروز – بیست و هشتم ازدیبهشت ماه – از دنیا رفت. پیام ایرانی عکاس با انتشار تصویری از زری خوشکام همسر علی حاتمی از درگذشت این بازیگر ۷۶ ساله سینمای قبل از انقلاب داد.

طبق تایید خانه سینما، زهرا خوشکام جمعه ۲۸ اردیبهشت‌ماه در ۷۷ سالگی درگذشت. زری خوشکام بازیگر قدیمی سینمای ایران همسر علی حاتمی و مادر لیلا حاتمی روز گذشته ۲۸ اردیبهشت ماه دار فانی را وداع گفت. روابط عمومی خانه سینما در گفت‌وگو با خبرنگار مهر این خبر را تایید کرد.

این هنرمند متولد سال ۱۳۲۶، بیشتر فعالیت‌هایش در دهه ۵۰ خورشیدی بود ‌و در سال‌های اخیر در فیلم‌هایی همچون «شعله ور»، «طلاخون»، «در دنیای تو ساعت چند است» و «سیمای زنی در دوردست» بازی کرده بود. او در سریال‌های «هزاردستان» و «سلطان صاحبقران» به کارگردانی همسرش علی حاتمی نیز بازی داشت.

گفته می شود احتمالا مراسم خاکسپاری فردا در قطعه هنرمندان برگزار شود و زهرا خوشکام مادر لیلا حاتمی در کنار همسرش علی حاتمی به خاک سپرده شود.

نظرات