آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی شدید در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به بارندگی شدید و باد و تگرگ در برخی شهرها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ نیست.به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا یا وزش باد و باران و سیل و در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

جزئیات تعطیلی مدارس شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ مشخص شد تعطیلی مدارس اصفهان، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت بارندگی و آلودگی هوا و بارندگی از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه 29 اردیبهشت 1403 (بارندگی و سیل)

ایا شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس تعطیل است

تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی‌مدارس در روز شنبه (۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳) صادر نشده و قرار بر این است برای دیگر تعطیلی مدارس شنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه تصمیم گیری شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

تعطیلی مدارس تهران شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

با توجه به هشدار هواشناسی و وقوع طوفان و بارتگدی شدید احتمال تعطیلی مدارس تهران در روز شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه وجود دارد. اما در حال حاضر فردا شنبه ۲۹ اردیبهشت مدارس تهران و شهرستان ها تعطیل نیست و تمامی دانش اموزان باید به صورت حضوری سر کلاس های درس حاضر شوند. تهران در بعضی ساعات هم رگبار رخ می‌دهد و وزش باد شدید می‌شود و از روز شنبه (۲۹ اردیبهشت) آسمان تهران صاف و کمی ابری می‌شود.

تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

با توجه به بارندگی شدید احتمال تعطیلی مدارس در سیستان و بلوچستان و شهرهای جنوبی و شمالی کشور در روز شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ دور از انتظار نخواهد بود. هنوز خبری درباره تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان و استان های جنوبی اعلام نشده است و به نظر می رسد که فردا مدارس تعطیل نیست و به صورت حضوری دایر است.

اطلاعیه هواشناسی

سازمان هواشناسی اعلام کرد: سامانه بارشی جدید از هفته جاری وارد کشور می شود و تا یکشنبه شاهد بارش های زیاد و سیل آسا خواهیم بود.

🔹شنبه (۲۹ اردیبهشت) خلیج فارس، تنگه هرمز و شرق دریای عمان مواج و متلاطم است. دریای خزر هم از روز شنبه مواج خواهد شد.

🔹یکشنبه(۳۰ اردیبهشت) شمال غرب و غرب کشور، سواحل دریای خزر، شرق و شمال شرق کشور مجددا بارش را تجربه می‌کنند.

وضعیت آب و هوای شهرها

نقشینه درباره ورود سامانه بارشی جدید به کشور نیز گفت: شمال غرب و غرب کشور، سواحل دریای خزر، شرق و شمال شرق کشور مجددا بارش را تجربه می‌کنند. دوشنبه هم شمال غرب و غرب کشور، سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و غربی نیز تداوم بارش ها را دارند.»

استان اردبیل،گیلان،گلستان،مازندران شرایط وقوع سیلاب وجود دارد، همچنین در شمال خراسان رضوی و خراسان شمالی و استان فارس هم خطر وقوع سیل وجود دارد. برای فردا هم در استان‌های اردبیل، گیلان، گلستان احتمال وقوع سیلاب وجود دارد.

نظرات