وضعیت تعطیلی مدارس مشهد فردا شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ به علت سیل

0

وضعیت تعطیلی مدارس مشهد فردا شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ به علت سیل

تعطیلی مدارس مشهد فردا شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ به علت سیل و بارندگی در پاسخ به سوال آیا مدارس مشهد شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ تعطیل است یا نه جزئیات اخبار جدید درباره وضعیت تعطیلی فعالیت مدارس مشهد برای فردا را بخوانید

تعطیلی مدارس مشهد فردا شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

آیا شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس مشهد تعطیل است

حرف تازه – با توجه به دلیل بارندگی و جاری شدن سیل در مشهد و روستاهای خراسان رضوی، هنوز خبری مبنی بر تعطیلی مدارس مشهد در روز شنبه ۲۹ اردیبهشت اعلام نشده است. در صورت هر گونه تعطیلی مدارس در مشهد برای فردا در همین بخش به اطلاع شما خواهد رسید.

در چند روز گذشته بارندگی شدید و سیل آسا در مشهد باعث جاری شدن سیل و آب‌گرفتگی برخی مدارس در ناحیه۲ آموزش‌و‌پرورش مشهد، در بولوار سیدی شد. با توجه به بارش بی‌سابقه باران و جاری‌شدن سیلاب در مشهد و هشدار‌ها و پیش‌بینی‌های اداره کل هواشناسی خراسان‌رضوی درباره احتمال بارش مجدد باران، لازم است مردم به توصیه‌ها توجه کنند تا از بروز دوباره حادثه جلوگیری شود.

فرماندار مشهد از مردم خواستار خودداری از تردد‌های غیرضروری شد و گفت: بارش باران رگباری تا یکشنبه ادامه دارد، مردم حتی‌الامکان از تردد‌های غیر ضروری خودداری کنند و به ارتفاعات و مسیل‌ها تردد نکنند. هنگام بارندگی نیز از وسایل شخصی کمتر استفاده کنند تا بتوانیم خدمت‌رسانی بهتری داشته باشیم.

وضعیت هوای خراسان رضوی

هوای مشهد ۱۰ درجه سردتر می‌شود، ادامه بارش‌ها تا یکشنبه ادامه دارد. با تداوم بارش‌ها در مشهد کاهش ۱۰ درجه‌ای دمای هوا تا روز یکشنبه (۳۰ اردیبهشت) در این شهر پیش بینی می‌شود.

به گزارش همشهری ‌آنلاین کارشناس سازمان هواشناسی کشور با اعلام این خبر به همشهری گفت: «بارش رگبار امروز پنجشنبه (۲۷ اردیبهشت) در مشهد رخ می‌دهد که تا فردا جمعه با رعد وبرق و گاهی وزش باد شدید ادامه خواهد داشت.»
امین حسین نقشینه افزود: «بیشینه دما در مشهد در استان خراسان رضوی امروز پنجشنبه (۲۷ اردیبهشت) ۲۳ درجه سانتی‌گراد، فردا جمعه (۲۸ اردیبهشت) ۲۱ درجه سانتی‌گراد، شنبه(۲۹ اردیبهشت) و یکشنبه (۳۰ اردیبهشت) ۱۴ درجه سانتی‌گراد خواهد بود و این به معنای کاهش ۱۰ درجه ای هوا در این چند روز است.» به گفته نقشینه، بارش باران در مشهد تا یکشنبه ادامه دارد. همچنین فرماندار مشهد از مردم خواستار خودداری از تردد‌های غیرضروری شد و گفت: بارش باران رگباری تا یکشنبه ادامه دارد، مردم حتی‌الامکان از تردد‌های غیر ضروری خودداری کنند و به ارتفاعات و مسیل‌ها تردد نکنند. هنگام بارندگی نیز از وسایل شخصی کمتر استفاده کنند تا بتوانیم خدمت‌رسانی بهتری داشته باشیم.

نظرات