مدل های جدید پیراهن عروس دو دامنه شیک و خاص ۱۴۰۳ + نکات مهم هنگام خرید

0

پیراهن عروس دو دامنه : بعضی لباس عروس ها را فقط خاص پسند ها استفاده می کنن و انتخاب آنهاست مثلا مدل دو دامنه،در ادامه همراه حرف تازه باشید تا راهنمای خرید این نوع لباس عروس را ببینید.

پیراهن عروس دو دامنه

مدل های جدید پیراهن عروس دو دامنه شیک و خاص ۱۴۰۳ + نکات مهم هنگام خرید

معمولا دامن زیرین مدل راسته یا مدل ماهی انتخاب می‌شود و دامنی که روی آن قرار می‌گیرد یا توری است یا ساتن و به شکلی آزاد روی دامن قرار می‌گیرد. علاوه بر اینها، دامن رویی معمولا کامل نیست و فقط پشت لباس را در بر می‌گیرد همین مساله موجب می‌شود فرم اندامتان در لباس عروس برجسته‌تر و جذاب‌تر دیده شود. بنابراین اگر از جمله افرادی هستید که پایین تنه کوچکتری نسبت به بالاتنه دارید و پوشیدن پیراهن‌های پفی برایتان دشوار است، لباس عروس دو دامنه می‌تواند انتخاب مناسبی برایتان باشد چرا که هم به نسبت لباس پفی سبک‌تر است هم در عین حال به اندامتان فرمی جذاب می‌بخشد.

مدل های جدید پیراهن عروس دو دامنه

در اغلب مواقع پیراهن‌های دو دامنه دارای یک لایه دامن جداشدنی هستند. یعنی دامن رویی به پیراهن یا اورال متصل می‌شود و شما هرزمان که بخواهید می‌توانید آن را جدا کنید و استایلی متفاوت داشته باشید.

لباس عروس دو دامنه

بهترین نوع یقه برای لباس عروس :

برای عروس‌هایی که تصمیم دارند متفاوت باشند یقه رومی گزینه مناسبی است. این مدل یقه از الهه‌های رومی الهام گرفته شده و می‌تواند زیبایی جواهرات شما را نشان دهد. در ضمن در صورتی که تمایل ندارید از لباس زیر استفاده کنید این یقه گزینه مناسبی است.

راهنمای خرید لباس عروس دو دامنه

یقه مدل هالتر از مدرن ترین انواع یقه است. این یقه توانایی این را دارد که گردن شما را پوشش دهد. در ضمن به کمک آن می‌توانید زیبایی بازوهای خود را به نمایش بگذارید. یقه هالتر شما را از دیگران متمایز می‌کند؛ فقط کافی است که جسارت انتخاب آن را داشته باشید.

لباس عروس

یقه هفت بهترین انتخاب برای عروس‌هایی با گردن کوتاه است. این یقه گردن را کشیده‌تر نشان می‌دهد و می‌توانید جواهرات مناسبی با آن ست کنید. این یقه حتما دارای بند و آستین است و امکان اصلاح فرم شانه‌ها را به شما می‌دهد

انواع یقه لباس عروس

نکات خرید لباس عروس

لباس عروس دو دامنه شیک

پیراهن عروس خاص

لباس عروس بلند

همراه ما باشید

نظرات