تفریحات

متن خداحافظی با معلم در پایان سال تحصیلی (۱۴۰۳) +‌عکس نوشته خداحافظی از معلم

0

متن خداحافظی با معلم در پایان سال تحصیلی (۱۴۰۳) +‌عکس نوشته خداحافظی از معلم در آخر سال تحصیلی

با فرارسیدن پایان سال تحصیلی ۱۴۰۳ ارسال متن خداحافظی از معلم توسط دانش آموزان با پیام خداحافظی رسمی و ادبی دانش آموزان از معلمان و عکس نوشته خداحافظی با معلم در پایان سال تحصیلی مهمترین مطالب اینروزهای شبکه های اجتماعی شده است. در ادامه متن خداحافظی از معلم در پایان سال تحصیلی (۱۴۰۳) +‌عکس نوشته و استوری خداحافظی پایان سال تحصیلی از معلم برای تشکر و قدردانی معلم عزیزتان را دانلود کنید. با مجله حرف تازه تا انتهای صفحه همراه باشید.

متن خداحافظی با معلم در پایان سال تحصیلی (1403) +‌عکس نوشته خداحافظی از معلم در آخر سال تحصیلی

متن و جملات خداحافظی از معلم در پایان سال تحصیلی

سلام و عرض سپاس و تشکر بر تو ای گوهر گرانقدر و ای دُر گرانبهای قله های ایثار و استقامت ، تو با نسیم علم و دانشت طراوت خاصی به این بدن های خواب و نا آگاه ما بخشیدی ، تو باعث شدی تا ما از تاریکی و ذلت جهل بسوی روشنایی و سربلندی علم و از غبار کده بی معرفتی و نا آگاهی بسوی دهکده علم معرفت راه یابیم. تشکر از تو معلم عزیز و دوست داشتنی و روز معلم بر شما معلم کلاس اول دبستان مبارک باد.

————–

در پایان سال تحصیلی باید بگوییم ای معلم: تو را دوست داریم؛ چرا که راه تو راه انبیا است. اخلاق تو الگوی فرزندان‌مان برای بهتر زندگی کردن و رفتارتان سرمشق زندگی‌شان است. ای معلم خوب و نمونه، دانش‌آموزان‌تان از شما مهر، اخلاص، محبت و مهربانی را به یادگار گرفته‌اند و توصیه‌های شما را تا ابد در ذهن خواهد داشت…

متن خداحافظی با معلم در پایان سال تحصیلی (1403) +‌عکس نوشته خداحافظی از معلم در آخر سال تحصیلی

معلم عزیزم در پایان سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ بسیار دوستتان دارم و در این لحظات اخر سال تحصیلی همواره از شما قدردانی می کنم. خداحافظ معلم عزیزم

————

در این لحظات اخر سال تحصیلی، بهترین معلم زندگی‌ام که با تمام وجود برای آموختن‌مان زحمت کشید شما هستید معلم جانم خداحافظ و سال تحصیلی دیگری با شما به پایان رسید.

————

معلم عزیزم
به یک پایان دیگر رسیدیم، پایانی که سرآغاز شروعی دیگر است.
یادتان باشد، انسان اگر به خاطر سیبی که نشانه ی دانش بود، هبوط کرد
با همین سیب باز باید عروج کند و به درگاه خداوند برسد.
پس هیچ لحظه ای را که در آن می توانید به دانش و حکمت بپردازید،
صرف چیز دیگری نکنید.
جمع شدن ما کنار هم بهانه ای است برای دوختن تمام این تک لحظه ها به هم و
افزایش نور عقل و نور ایمان.

تکست خداحافظی از معلم

text goodbye with teacher

معلم عزیزم دلم نمیاد ازتون خداحافظی کنم. وقتی مامانم میگه دیگه شما معلم من نیستی کلی دلم میگیره. من فقط یه معلم میخوام و اون هم شمایید. اما شما به من یاد دادید که دنیا همیشه طبق خواسته آدم پیش نمیره پس منم باهاش کنار میام. فقط خواستم ازتون خداحافظی کن

————

معلم عزیزم، با شما خیلی بهم تو کلاس اول خوش گذشت. شما به من عشق رو یاد دادید و به من خواندن و نوشتن آموختید ازتون ممنونم که تا آخر کلاس اول با من بودید و بهم درس یاد میدادید.

متن ادبی خداحافظی پایان سال تحصیلی با معلم

معلم عزیزم شما مهربون ترین کسی هستید که میشناسم. شما خیلی آسون بهم درس میدید واسه همین همیشه نمره بیست میگیرم. مرسی از اینکه معلم خوبی بودید و نذاشتید که من همون اول از درس بدم بیاد.

——-

معلم عزیزم، اونقدر شما خوب و عالی بودید که دارم لحظه شماری میکنم تا وارد کلاس دومم بشم و ببینم که معلممون مثل شماست یا نه. خداکنه مثل شما باشه. آخه با وجود شما در کلاس اول به من خیلی خوش گذشت.

متن خداحافظی از معلم و تشکر و قدردانی از وی

معلم عزیزم دلم نمیاد ازتون خداحافظی کنم. وقتی مامانم میگه دیگه شما معلم من نیستی کلی دلم میگیره. شما به من یاد دادید که دنیا همیشه طبق خواسته آدم پیش نمیره پس منم باهاش کنار میام. فقط خواستم ازتون خداحافظی کنم.

پیام خداحافظی از معلم کلاس اول

ای معلم خداحافظ. دیگه هیچ معلمی برام جای شما رو نمیگیره. معلم کلاس اول یه چیز دیگست. اون اینقدر خوبه که هیچوقت نمیخوای از دستش بدی. یه خداحافظی برای همیشه هم هست که هیچوقت کسی به اون توجهی نکرده. اون خداحافظی، خداحافظی شاگرد از معلمه. این خداحافظی هم مثل تمام خداحافظی ها تلخه و دوست داری نباشه اما هست. معلم عزیزم، سال سوم با وجود شما تا الان بهترین سال تحصیلیم بود. خیلی دوستتون دارم.

متن تشکر از معلم برای خداحافظی پایان تحصیلی

دوست داشتن رو هم از معلمم یاد گرفتم. فکر میکنم آدم تمام دارایی هاش به خاطر وجود معلم هایی هست که در زندگیش داره. آقای/خانم ….. توی سال سوم اونقدر به من عشق ورزیدید و با عشق بهم درس یاد دادید که من هم اون رو از شما بلد شدم. الان هم میخوام برای خودتون خرجش کنم. خیلی دوستتون دارم و امیدوارم همیشه سایه لطف خدا بالای سرتون باشه. خدانگهدار.

——–

وقتی که میخوام ازتون خداحافظی کنم بهم یه حس بد دست میده. حتی همون روزایی که خداحافظی میکردم و قرار بود دوباره روز بعدش بیام پیشتون دلم میگرفت چه برسه به الان که قراره دیگه هیچوقت نبینمتون. برای همین خداحافظی نمیکنم ولی تشکر میکنم؛ تشکر به خاطر تمام زحمت هایی که بی دریغ در حق من کشیدید. لطف و محبتتون همیشه تو یاد من میمونه.

متن ادبی خداحافظی پایان سال تحصیلی با معلم

من فکر میکنم بچه ها برای این از مدرسه بدشون میاد چون معلم خوبی ندارن. اونا برای همین از درس هم لذتی نمیبرن. اما من عاشق سال سوم دبستانم شدم و لحظه شماری میکردم که وقت مدرسه برسه و من برم سر کلاس بشینم. علت این علاقه من هم مشخص بود. علتش معلممه. معلم جونیم، الان که سال سومم تموم شده، خداحافظی کردن ازتون سخته.

متن رسمی خداحافظی از معلم

معلم عزیزم خداحافظ. سال تحصیلی امسال با شما بهم خیلی خوش گذشت. از خدا میخوام که تک تک لحظات زندگیتون بهتون خوش بگذره. این قطعا پاداشی کوچیک برای تمام خوبی هایی که در حق ما کردید هست.

متن رسمی خداحافظی از معلم

خداحافظی برام تلخ ترین قسمت توی سال هشتم تحصیلیه. معلم که خوب باشه، جدا شدن از اون برای دانش آموز سخت میشه. با تمام این سختی مجبورم که برای آینده ام قدم در مسیر تازه بذارم. معلم خوبم، خدانگهدار.

متن های خاص و زیبایی برای وداع از معلمان در پایان سال تحصیلی

عکس نوشته خداحافظی با معلم در پایان سال تحصیلی

معلم عزیزم
به یک پایان دیگر رسیدیم، پایانی که سرآغاز شروعی دیگر است.
یادتان باشد، انسان اگر به خاطر سیبی که نشانه ی دانش بود، هبوط کرد
با همین سیب باز باید عروج کند و به درگاه خداوند برسد.
پس هیچ لحظه ای را که در آن می توانید به دانش و حکمت بپردازید،
صرف چیز دیگری نکنید.
جمع شدن ما کنار هم بهانه ای است برای دوختن تمام این تک لحظه ها به هم و
افزایش نور عقل و نور ایمان.

——

این سال تحصیلی هم به پایان رسید.
سال های دیگری خواهد آمد و خواهد گذشت، مثل سال هایی که آمد و گذشت.
در این میان تو باید رشد کنی و هر روز چون نهالی که ریشه در دانایی دارد،
ببالی و بدل به درختی سربلند و تنومند شوی.
درختی که سر به بلندای آسمان و نور خواهد سود.

پیام ادبی و رسمی خداحافظی از معلم متوسطه در پایان سال تحصیلی

و اما آخرین روز ،
پایانی که به امید خدا ، تازه شروعِ یک‌ راه سبز و هموار است !
دانش آموزای قشنگ و بااحساسم ، از من به شما یادگار :
درس خواندن و جوانه زدن برای پیشرفت زندگی خوب است
بیست گرفتن و نمونه شدن در کلاس و درس و مدرسه خوب است
علوم و ریاضی و خواندن و نوشتن ، یاد گرفتن خوب است
نقاشی با گواش و غرق شدن در دنیای خیال و رویا خوب است
سفال و ساخت و ساز با دست های گلی و توانا خوب است
آمادگی و شرکت در بازی و نفر اولِ مسابقه شدن خوب است
کاردستی و اوریگامی با کاغذ و شی بی‌جان خوب است
به بالا ها رسیدن و تقویت تمام مهارت ها مفید و ثمربخش است
اما
تمامِ
این
سبز
شدنا
مقصد نهایی نیست !
مبادا از مقصد نهایی دور شوید، دور شویم …

————–

تا چشم گشودیم آن آغاز به پایان آمده و ما به ایستگاه تابستان رسیدیم.
عزیزان! سال خیلی زود طی شد نفهمیدیم کی آمد، کی شد.
همه همراه هم بودیم یکسال چه ما بودیم غمگین یا که خوشحال

اگر باشد کنون روز جدایی نبینم از شما جز با وفایی
بود دل جدایی شیشه و سنگ دلم بهر شماها میشود تنگ

ولی دانم شما خود مهربانید به یاد این معلم می بمانید
شما را یاد خواهم کرد من هم یکایک ای عزیزانم!دمادم

پیام کوتاه خداحافظ معلمان عزیزم

عکس نوشته خداحافظی با معلم در پایان سال تحصیلی

چقدر بده، دیگه از این به بعد هر روز منو نمیبینید، هر روز این توفیق که من رو زیارت کنید نصیب تون نمیشه و فقط بعضی روزهای خاص هست که خدا بهتون لطف میکنه و با من به عنوان رفیق میاین بیرون. باورتون میشه؟ این سال تحصیلی تموم شده و حالا قراره همه ما از مدرسه بریم. گریه نکنید، میدونم جدایی از من سخته و براتون طاقت فرساست اما بهش عادت میکنید. زندگی همینه، یه روز آشنایی هست و یه روز هم جدایی. فقط قول بدین از دوری من خودتونو نکشید. دوستتون دارم، خدانگهدار همه تون باشه.

*******************

بچه ها، این خداحافظی یک خداحافظیه شیرین و لذت بخشه و هر کس بگه که اینطوری نیست بدونید که داره چرت میگه. مگه میشه از مدرسه بری و کلی روزای تعطیل پیش روت باشن و باز هم ناراحت باشی؟ هیچوقت این اتفاق نمیفته! حالا هم با یک دل خوش و یک حال خوب از همتون خداحافظی میکنم و از خدا میخوام که سه ماه تعطیلی پیش روتون اونقدر شیرین و لذت بخش باشه تا تموم سختی هایی که توی این نه ماه کشیدید رو بشوره و از بین ببره.

نظرات