دانلود قسمت ۴ چهارم پدرخوانده فصل سوم ۳ «پدر خوانده ۳ قسمت ۴» نیم‌بهاء

0

دانلود قسمت ۴ پدرخوانده فصل ۳ سوم «پدر خوانده ۳ قسمت ۴» نیم‌بهاء +پخش آنلاین قسمت چهارم فصل ۳ پدرخوانده با حضور کمند امیرسلیمانی و سینا رازانی و با کیفیت های ۴۸۰p، ۷۲۰p ، ۱۰۸۰pدر این صفحه تماشا کنند اجرای مسابقه و بازی مهیج و معمایی «پدرخوانده ۳» بر عهده کامبیز دیرباز می باشد.

دانلود قسمت 4 چهارم پدرخوانده فصل سوم 3 «پدر خوانده ۳ قسمت ۴» نیم‌بهاء

لینک دانلود قسمت چهارم فصل سوم پدرخوانده | قسمت ۴ فصل سوم پدرخوانده ۳

شما می توانید در این صفحه قسمت چهارم فصل سوم پدرخوانده (قسمت ۴ پدر خوانده فصل ۳ سوم) با اجرای کامبیز دیرباز دانلود و تماشا کنید، برنامه ای که اینروزها از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است و بسیار مورد توجه قرار گرفته است که در زیر دانلود کنید:

شرکت کننده پدرخوانده

قسمت ۴ پدرخوانده فصل ۳ : فصل سوم پدرخوانده از اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با حضور کمند امیرسلیمانی و سینا رازانی منتشر شد. این بازی سریال به کارگردانی سعید ابوطالب در ژانر گیم شو و مسابقه ای بود که اجرای آن را کامبیز دیرباز بر رعهده دارد.

پدرخوانده به روایت سعید ابوطالب است که تا کنون دو فصل از آن ساخته شده است. به تازگی پخش پدرخوانده ۳ با سناریوی جدید آغاز شده، فصل سوم رئالیتی‌شو «پدرخوانده» با تغییراتی در قوانین و حذف شخصیت مستقل «جک» همراه بوده و در آن شاهد حضور یک ساید جدید به نام «شرلوک هلمز» هستیم.

رئالیتی‌شو «پدر خوانده» از محصولات اختصاصی پلتفرم «فیلمنت» است که تا کنون دو فصل از آن ساخته شده است. در پاسخ به سوال پدرخوانده ۳ کی میاد باید بگوییم که نخستین قسمت فصل سوم «پدرخوانده» پنجشنبه ششم اردیبهشت از پلتفرم فیلمنت منتشر شد.

بازیگران فصل سوم پدرخوانده امیرحسین رستمی، آرش عدل پرور (AP)، حسین رفیعی، محمد نادری، سینا رازانی، ساغر قناعت، نصرت میرعظیمی، نیما شاهرخ شاهی، شهاب عباسی، مرجان مومنی، زهرا بهروزمنش مافیا را حرفه‌ای‌تر و با کارت‌های جذاب و متفاوتی بازی می‌کنند. در پدرخوانده ۳ شرلوک هولمز شخصیت جدیدی است که اضافه شده است.

قواعد بازی

شو مسابقه ای پدرخوانده در ژانر معمایی به کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی سعید ابوطالب و برگرفته از بازی مافیاست و گردانندگی این رئالیتی شو را کامبیز دیرباز بر عهده دارد. در بازی پدر خوانده، ۱۱ بازیکن حضور دارند: ۷ شهروند و ۳ مافیا همراه با یک فرد مستقل که باهم رقابت می‌ کنند.

نظرات