فیلم کامل لحظه وحشتناک وقوع سیل در مشهد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ را ببینید

0

فیلم کامل لحظه وحشتناک وقوع سیل در مشهد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ را ببینید

فیلم کامل وقوع سیل در مشهد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ را ببینید که ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ اتفاق افتاد و منجر به کشته شدن ۷ تن و مصدوم شدن تعدادی از شهروندان مشهدی شد همراه با جزئیات و آمار تلفات و مصدومان را در ادامه از مجله حرف تازه میخوانید ویدئو سیل مشهد ۲۶ چهارشنبه اردیبهشت ببینید

سیل مشهد 26 اردیبهشت 1403

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه،بر اثر بارندگی شدید، وقوع سیل در مشهد و در برخی خیابان ها و میادین و روستاهاهی مشهد رخ داد که حجم زیادی از گل و لای را در این شهر و روستاهای اطرف ایجاد کرد. تاکنون ۷ تن نفر کشته و تعدادی مصدوم و مفقود شدند که در ویدئوی زیر لحظه جاری شدن سیل در مشهد را ببییند:

دانلود ویدئو

در همین رابطه،مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: دو نفر در میدان انقلاب و دو نفر نیز در خیابان سپاه در نزدیکی بلوار سیدی مشهد براثر گرفتار شدن در سیلاب جان خود را از دست دادند .

همچنین از ظهر امروز تاکنون گزارش مفقود شدن ۱۲ نفر در استان براثر بارندگی و سیلاب دریافت شده است.

گفتنی است باران سیل آسا همراه با رعد و برق در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه امروز در مشهد منجر به آبگرفتگی در خیابان‌ها و تاریکی آسمان در این کلانشهر شد، همچنین در بعضی از محلات نیز برق قطع شد. این سیل تاکنون ۵ کشته و ۱۲ مفقودی داشته است.

آمار کشته ها و مصدومان

دقایقی قبل غواصان آتش نشانی پیکر دو فرد جانباخته در سیلاب این شهر را از درون خودرو گرفتار در سیلاب پل انقلاب مشهد خارج کردند. جانباختگان یک خانم و آقا با حدود سنی ۵۰ سال هستند که پیکرشان توسط غواصان آتش‌نشانی از درون خودرو غرق شده در سیلاب پل انقلاب مشهد خارج شد.

نظرات