بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم گاهی خوشی گاهی غم (هندی) +‌عکس و داستان

0

فیلم گاهی خوشی گاهی غم به کارگردانی کاران جوهر و با موضوع درام و عاشقانه تولید شده و قرار بر این است از شبکه نمایش پخش شود. در این فیلم بازیگرانی چون آمیتاب باچان، جایا باچان، شاهرخ خان، کاجول، هریتیک روشن، کارینا کاپور و فریدا جلال در آن ایفای نقش کردند. در ادامه به معرفی بیوگرافی بازیگران فیلم گاهی خوشی گاهی غم (هندی) همراه بیوگرافی و عکس های تمامی بازیگران فیلم هندی گاهی خوشی گاهی غم و بیوگرافی نقش های بازیگران در این فیلم با عکس های واقعی و همسرانشان در این سریال و زمان پخش در اردیبهشت ۱۴۰۳ می پردازیم.

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم گاهی خوشی گاهی غم (هندی) +‌عکس و داستان

بیوگرافی همه بازیگران فیلم گاهی خوشی گاهی غم با عکس جدید

فیلم گاهی خوشی گاهی غم Kabhi Khushi Kabhie Gham به کارگردانی کاران جوهر و تهیه کنندگی یاش جوهر محصول کشور هند بوده و در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است. این فیلم برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ در سینماهای هند پخش شد و حالا قرار است از شبکه نمایش ایران پخش شود. گاهی خوشی گاهی غم داستان درام و عاشقانه دارد و درباره ازدواج پسر پولداری به نام روهان با دختر فقیر از طبقه پایین است ساخته شده است. در خلاصه داستان فیلم، توضیحی آمده است: روهان ریچاند پسر یک تاجر پولدار به نام یاش وردهن ریچاند و ناندینی است. وی برادری داشته که ۱۰سال پیش خانه را به دلیل نامعلومی ترک کرده و دیگر برنگشته. روهان از مادربزرگ هایش می خواهد که حقیقت را بگویند و ….

بیوگرافی همه بازیگران فیلم گاهی خوشی گاهی غم با عکس جدید

اسامی بازیگران فیلم هندی گاهی خوشی گاهی غم

بازیگران فیلم گاهی خوشی گاهی غم به کارگردانی کاران جوهر (۲۰۰۱) عبارتند از:

شاهرخ خان در نقش راهول ، کاجول در نقش آنجلی ، آمیتاب باچان در نقش یاشور ، جایا باچان در نقش ناندینی ، هرتیک روشن در نقش روهان ، کارینا کاپور در نقش پوجا «پو» ، رانی موکرجی در نقش ننا کاپور ، فریده جلال در نقش سعیده که از بازیگران این فیلم هندی می باشند.

اسامی بازیگران فیلم هندی گاهی خوشی گاهی غم

معرفی و بررسی فیلم هندی گاهی خوشی گاهی غم

گاهی خوشی گاهی غم (Kabhi Khushi Kabhie Gham) یک فیلم درام و عاشقانه هندی محصول سال ۲۰۰۱ و به کارگردانی رای یووراج بینز است. نویسندگی این فیلم نیز بر عهده کهاردیپ سینگ می باشد. این فیلم برنده جوایز زیادی از جشنواره های مختلف شده است.

تولید فیلم گاهی خوشی گاهی غم از سال ۱۹۹۸ آغاز شد و در ابتدا قرار بود درطی جشن‌های دیوالی اکران شود اما در نهایت در۱۴ دسامبر ۲۰۰۱ در هند، بریتانیا وآمریکای شمالی اکران شد. این فیلم پرفروش‌ترین فیلم هندی خارج از هند تا آن زمان شد. جالب این است که این رکورد تا پیش از این متعلق به داره یه اتفاقایی میفته فیلم قبلی کاران جوهر بود و پس از ۵ سال در سال ۲۰۰۶ این رکورد توسط فیلم کبهی الوداع ناکهنا که فیلم بعدی کاران جوهر است، شکسته شد! گاهی خوشی گاهی غم جوایز زیادی ازجمله ۵ جایزه از فیلم فیر به دست آورد.

معرفی و بررسی فیلم هندی گاهی خوشی گاهی غم

خلاصه داستان فیلم گاهی خوشی گاهی غم

داستان فیلم گاهی خوشی گاهی غم درباره ازدواج پسر پولدار با دختر فقیر است. روهان ریچاند (هرتیک روشن) پسر یک تاجر پولدار به نام یاش وردهن ریچاند (آمیتاب باچان) وناندینی (جایا باچان) است. وی برادری داشته که ۱۰سال پیش خانه را به دلیل نامعلومی ترک کرده و دیگر برنگشته. روهان از مادربزرگ‌هایش می‌خواهد که حقیقت را بگویند و آن‌ها تعریف می‌کنند که برادر او، راهول (شاهرخ خان)سال‌ها پیش عاشق دختری به نام آنجلی شرما (کاجول)شده اما پدرش او را قبول نکرده و از خانواده طرد کرده‌است. راهول هم به همراه آنجلی و خواهر آنجلی، پوجا، به لندن رفته‌اند.

داستان فیلم گاهی خوشی گاهی غم

روهان به لندن می‌رود تا برادرش را که هم‌اکنون به همراه همسرش، پسرش و خواهر همسرش، پوجا، (کرینا کاپور)زندگی خوبی دارد را برگرداند. روهان به بهانهٔ گرفتن فوق لیسانس به لندن برای پیدا کردن راهول می‌رود و در دانشکده ای که پوجا درس می‌خواند درس می‌خواند. پوجا به لحظه دیدن روهان عاشق او می‌شود ولی بروز نمی‌دهد. روهان واقعیت را به پوجا می‌گوید و از او کمک می‌خواهد پوجا راهول را متقاعد می‌کند روهان پیش آنها بماند اما به راهول نمی‌گوید که روهان برادر اوست روهان خودش را یاش معرفی می‌کند و سعی می‌کند به‌طور غیر مستقیم راهول را متقاعد به برگشت کند. روز جشن دانشکده، پوجا از روهان دعوت می‌کند تا همراه او باشد ولی روهان به او کم‌محلی می‌کند و قلب پوجا می‌شکند و در جشن به دوستانش می‌گوید از روهان متنفر است و در همان لحظه روهان از بلندگو به همه می‌گوید که عاشق پوجا است.

در جشن مدرسهٔ پسر راهول کریش راهول می‌فهمد که روهان برادر اوست. راهول متوجه می‌شود پوجا و روهان هم را دوست دارند و در یک شب آن دو را نامزد اعلام می‌کند. روهان که می‌خواهد پدرش را با راهول آشتی دهد نقشه ای می‌ریزد و پدر و مادرش را به لندن می‌کشاند و پدر روهان می‌فهمد که روهان به او دروغ گفته‌است و وقتی روهان به او می‌گوید که می‌خواهد با پوجا ازدواج کند پدرش بسیار عصبانی شده و روهان را از دیدار با پوجا منع می‌کند. مادر روهان با همسرش صحبت می‌کند و به او می‌گوید که رفتن راهول و تاریک شدن زندگی آنها تقصیر او است یاش بعد از شنیدن این حرف‌ها نرم می‌شود ولی غرورش اجازه نمی‌دهد که پیش راهول برود به پیشنهاد آنجلی، راهول و آنجلی به خانه یاش میرند یاش وقتی آنها را می‌بیند راهول را در آغوش می‌گیرد و از روهان معذرت خواهی می‌کند و در روز بعد روهان با پوجا ازدواج می‌کند.

زمان پخش و تکرار از شبکه نمایش

فیلم سینمایی «گاهی خوشی گاهی غم » چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

لیست عوامل

  • فیلم سینمایی گاهی خوشی گاهی غم (به هندی: कभी खुशी कभी ग़म کبهی خوشی کبهی غم)
  • کارگردان کاران جوهر
  • محصول کشور هند
  • تاریخ انتشار: سال ۲۰۰۱
  • ژانر: درام، عاشقانه، موزیکال
  • موسیقی جاتین لالیت، سندش شاندلیا، آدش شریواستاو، بابلو چاکراوارتی
  • فیلم‌بردار کیرن دئوهانس
  • تدوین‌گر سانجی سانکلا

بیوگرافی شاهرخ خان در نقش راهول

 

شاهرخ خان بازیگر نقش راهول در فیلم گاهی خوشی گاهی غم کیست

شاهرخ خان بازیگر نقش راهول در فیلم گاهی خوشی گاهی غم زادهٔ ۲ نوامبر ۱۹۶۵ بازیگر و تهیه‌کنندهٔ هندی است که در فیلم‌های هندی‌زبان فعالیت می‌کند. در رسانه‌ها از او با عنوان‌هایی مانند «پادشاه بالیوود» یاد شده و در بیش از ۹۰ فیلم حضور داشته‌است که برای نقش‌آفرینی‌هایش افتخارات گوناگونی از جمله ۱۴ جایزهٔ فیلم‌فیر دریافت کرده‌است.

کاجول در نقش آنجلی

بازیگر نقش کاجول در فیلم گاهی خوشی گاهی غم کیست

زاده ۵ اوت ۱۹۷۴ با نام اصلی کاجول موکرجی (Kajol Mukherjee)، بازیگر زن هندی است که در ۴۵ فیلم‌ به زبان هندی و تامیلیا ایفای نقش کرده است. او توانسته از یازده نامزدی خود در فستیوال جوایز فیلم فیر برنده شش جایزه از این فستیوال شود و بیشترین جایزهٔ نقش اول فیر را در کارنامهٔ خود به ثبت برساند. از فیلم‌های مطرح او می‌توان به بازیگر، داماد عاشق عروس را می‌برد، من خان هستم، داره یه اتفاقایی میفته، گاهی خوشی گاهی غم و دلداده اشاره کرد.

آمیتاب باچان در نقش یاشور

زادهٔ ۱۱ اکتبر ۱۹۴۲ در الله‌آباد هند) بازیگر، تهیه‌کننده، خواننده و مجری تلویزیونی فیلم‌های بالیوود در کشور هند است. از او در رسانه‌ها تحت عنوان “Big B” نام برده می‌شود.

او هنرپیشگی را در سال ۱۹۶۹ با فیلم سات هندوستانی آغاز کرده و این حرفه را تا به امروز ادامه داده است. او یکی از بهترین بازیگران سینمای هند و یکی از گران‌قیمت‌ترین ستارگان در این زمینه می‌باشد. او در سال ۱۹۸۴ دستی نیز در سیاست داشت و به عنوان نماینده پارلمان هند انتخاب شد ولی در سال ۱۹۸۷ این سمت را کنار گذاشت. به گفتهٔ همشهری‌آنلاین معیارهای زیبایی مردان در ایران برای بیش از یک دهه تحت تأثیر باچان تغییر کرده است.

بیوگرافی جایا باچان

جایا باچان (انگلیسی: Jaya Bachchan؛ زاده ۹ آوریل ۱۹۴۸) بانام قبلی جایا بهادری، یک هنرپیشه و سیاست‌مدار اهل هند است. او در حال حاضر یکی از نمایندگان مجلس راجیه سبها بوده و همسر آمیتاب باچان، هنرپیشه هندی است. او برنده جوایز متعددی از جمله نه جایزه فیلم فیر شده‌است. از بین ۴۷ فیلمی که وی در آن نقش داشته‌است می‌توان به شاید فردایی نباشد اشاره کرد.

هرتیک روشن در نقش روهان

هریتیک روشن بازیگر نقش روهان در فیلم گاهی خوشی گاهی غم کیست

هریتیک روشن بازیگر نقش روهان در فیلم گاهی خوشی گاهی غم زادهٔ ۱۰ ژانویهٔ ۱۹۷۴ بازیگر هندی است که در فیلم‌های هندی‌زبان کار می‌کند. او شخصیت‌های مختلفی را به تصویر کشیده و به‌خاطر مهارت‌هایش در رقص معروف است. روشن یکی از پردرآمدترین بازیگران هند است و برندهٔ جوایز مختلفی از جمله شش جایزهٔ فیلم‌فیر شده‌است. نام او از سال ۲۰۱۲ چندین بار در فهرست ۱۰۰ سلبریتی مجلهٔ فوربز هند بر اساس دستمزد و محبوبیت آمده‌است.

نظرات