مدل های خاص و جدید مانتو سنتی زنانه و دخترانه ۱۴۰۳ + راهنمای اصولی خرید

0

مانتو سنتی زنانه : امروزه خانم هایی که فرهنگ و اصالت کشورمان ایران را دوست دارند دنبال لباس عایی با این تم هستند برای مثال بهترین این نوع لباس ها مانتو است. در ادامه همراه ما باشید.

مانتو سنتی

مدل های خاص و جدید مانتو سنتی زنانه و دخترانه ۱۴۰۳ + راهنمای اصولی خرید

مانتو سنتی چون نشانی از فرهنگ کشورمان هست قطعا تنوع زیادی هم دارد و شما می توانید به راحتی هر نوع و هر مدلی که دوست دارید انتخاب کنید. تنوع رنگی هم زیاد وجود دارد و با توجه به سلیقه و تناژ پوستی خود به راحتی می توانید رنگ موردنظر خودتان را استفاده کنید البته توجه کنید رنگ‌های قرمز، آبی لاجوردی، سبز فیروزه ای، خاکی، زرد، سفید و سیاه به عنوان رنگ‌های سنتی ایرانی شناخته می شوند.

مانتو سنتی زنانه

خوشبخاته مانتو سنتی در سایزهای مختلف نیز تولید می شود فقط باید توجه کنید که حتما سایز خودتان را بپوشید،یعنی یک سایز کوچک تر یا یک ستیز بزرکتر اصلا جذاب و شیک نیست و می تواند در اندام شما زشت هم باشد پس به این نکته توجه کنید.

مدل های مانتو سنتی

یک نکته مهم اینکه بسیاری از مانتوهایی که تحت عنوان مانتوی سنتی شناخته می‌شوند، در واقع مانتویی با دوخت و طراحی مدرن و معمولی هستند که در تزیین آن‌ها از المان‌هایی سنتی استفاده شده است. این المان‌ها می‌توانند قطعه‌هایی از پارچه‌هایی با طرح های محلی و سنتی باشند و یا از هنر‌های محلی همچون سوزن‌دوزی زنان بلوچی ریشه گرفته باشند.یکی از پرتکرارترین طرح‌های سنتی ایرانی مورد استفاده در طراحی و دوخت مانتوی سنتی، طرح سوزن دوزی بلوچی است. رنگ و شکل‌های هندسی در این طرح‌ها از اهمیت بالایی برخوردارند.

مانتو سنتی شیک

برای حفظ زیبایی و دوام مانتوهای سنتی، نیاز به مراقبت‌های ویژه‌ای است. شستشو و نگهداری صحیح از این مانتوها اهمیت زیادی دارد تا هم زیبایی آن‌ها حفظ شود و هم عمر طولانی‌تری داشته باشند برای اینکار حتما از فروشنده بپرسید یا تحقیق داشته باشید.

مانتو سنتی لاکچری

مدل های مانتو سنتی

راهنمای خرید مانتو سنتی

انواع مانتو سنتی

طرح های مانتو سنتی

نکات خرید مانتو سنتی

همراه ما باشید

نظرات