بیوگرافی زینب رفیعی بازیگر و همسرش + سوابق و عکس

1

بیوگرافی زینب رفیعی بازیگر و همسرش + سوابق و عکس

زینب رفیعی متولد دهه ۷۰ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون اهل ایران است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی زینب رفیعی بازیگر و سوابق ایشان می پردازیم. با ما در حرف تازه همراه باشید.

بیوگرافی زینب رفیعی بازیگر و همسرش + سوابق و عکس

بیوگرافی زینب رفیعی

حرف تازه – زینب رفیعی متولد دهه ۷۰ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون اهل ایران است. او علاوه بر بازیگری به عنوان مدیر روابط فرهنگسرای خاوران نیز فعالیت دارد.

زندگی هنری

درباره زینب رفیعی و زندگی شخصی و هنری اش اطلاعات زیادی در دست نیست.

اما سریال رخنه جدیدترین اثر بازیگری اش در حوزه هنری است که باعث شده تا به شهرت برسد. این بازیگر جوان پیش از این در تئاتر و نمایش های مذهبی مانند شبیه خوانی زنانه ایفای نقش کرده است برای اولین بار در یک سریال امنیتی به نام رخنه نقش آفرینی کرده است و جلوی دوربین رفته است.

بیوگرافی زینب رفیعی بازیگر و همسرش + ‌زندگی شخصی و هنری و عکس

او بازیگری را در کلاس‌های بازیگری آموخته و تاکنون در چند نمایش و فیلم کوتاه بازی کرده است. ایشان در حال حاضر مدیسر راوبط عمومی فرهتگسرای خاوران است و در چند نمایش تعزیه خوانی برای ایام محرم و صفر بازی کرده است. وی بازیگر تازه‌کاری است که برای اولین بار جلوی دوربین می‌رود. او پیش از این چند تئاتر بازی کرده بود اما بازیگری در سریال تجربه تازه‌ای برای او به شمار می‌رود.

زینب رفیعی بازیگر کیست

«زینب رفیعی» مدیر روابط عمومی فرهنگسرای خاوران با بیان اینکه تعزیه و شبیه‌خوانی به عنوان هنری اصیل، یکی از مهم‌ترین ابزارهای پیام‌رسانی وقایع تاریخی – مذهبی است و اکنون نیز به عنوان پیونددهنده معنوی نسل جدید با اهل بیت(ع) مطرح است، گفت:‌ «فرهنگسرای خاوران در مناسبت‌های مختلف آیینی و مذهبی میـزبان گـروه‌های هنری تعزیه‌گردان و شبیه‌خوان متعددی است که به رسم دیرین، ایـن فرهنگ شفاهی را سینه به سینه منتقل کند. در این آیین نمایشی که با مشارکت فرهنگسرای خاوران برگزار می‌شود، گروه شبیه‌خوان بانوان با هدف ترویج فرهنگ حیا و عفاف، وقایع تاریخی را با محوریت واقعه کربلا به تصویر می‌کشند.»

1 دیدگاه در “بیوگرافی زینب رفیعی بازیگر و همسرش + سوابق و عکس

  1. سارا شفیع خانی گفت:

    میشناسمش تو مدرسه باهم همکلاس بودیم

نظرات