دانلود کامل مسابقه همزاد من قسمت ۹ با حضور محمدرضا استوان و امید جهان +‌فیلم

0

دانلود کامل مسابقه همزاد من قسمت ۹ با حضور محمدرضا استوان و امید جهان +‌فیلم

قسمت ۹ مسابقه همزاد من با حضور محمدرضا استوان و امید جهان و با اجرای یوسف تیموری برگزار شد که در زیر با لینک مستقیم و نسخه اصلی در زیر دانلود کنید.

دانلود کامل همزاد من قسمت 9 با حضور محمدرضا استوان و امید جهان +‌فیلم
قسمت ۹ نهم مسابقه همزاد من

لینک دانلود قسمت ۹ نهم مسابقه همزاد من با اجرای یوسف تیموری و حضور محمدرضا استوان و امید جهان بدون سانسور دانلود کنید:

  • نام برنامه : همزاد من
  • ژانر : مسابقه ای و گیم شو
  • سال انتشار : ۱۴۰۳
  • مخاطب : بزرگسالان
  • زمان پخش: سه شنبه هر هفته به صورت اختصاصی در نماوا
  • کارگردان : : مسعود حقی
  • بازیگران قسمت نهم : در قسمت نهم از مسابقه همزاد من، این بار با حضور امید جهان و محمدرضا استوان به نمایش درامد

محمدرضا استوان و امید جهان

قسمت ۹ مسابقه همزاد من با حضور محمدرضا استوان و امید جهان رقم خورد. یوسف تیموری مانند همیشه با گفتگوی جذاب و بین ظیرش لحظات زیبا برای مخاطبان خود رقم زد. برنامه دیشب همزاد من با سکانس های مهیج و خنده دار و بسیار جذاب با حضور محمدرضا استوان و امید جهان خاصتر بود.

همزاد من یک برنامه مسابقه ای و گیم شو شاد با اجرای هنرمند محبوب کشورمان یوسف تیموری و با حضور مهمانان معروفی است که اینروزها بسیار پر طرفدار و پر مخاطب شده است

مسابقه همزاد من کی پخش میشود؟ ۱۴۰۳

همزاد من روزهای دوشنبه و پنجشنبه در شبکه نمایش خانگی پخش می شود. مسابقه همزاد من با اجرای یوسف تیموری میان دو گروه از شخصیت های معروف به همراه یکی از دوستان آنها برگزار می شود و دو گروه برای دست یافتن به جایزه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و…
مسابقه همزاد من سریالی مسابقه ای با اجرای یوسف تیموری به نویسندگی و کارگردانی مسعود حقی و تهیه کنندگی محسن اسداللهی محصول کشور ایران است.

بیوگرافی

محمدرضا استوان یا محمد وی اف یک کمدین و طنز پرداز و یکی از اینفلوئنسر ها در حوزه ویدئوی سر گرم کننده است که در فضای اینستاگرام می باشد که هواداران زیادی دارد. درآمد محمدرضا استوان زیاد می باشد در واقع به دلیل فعالیت زیادی که انجام می‌دهد درآمدهای او متناسب با فعالیت‌ های ان ها افزایش پیدا می‌کند.

محمد رضا استوان ( mohamaad_vf ) پرطرفدارترین واینر بوده و توانسته به معروفیت زیادی برسد او از طریق فعالیت در اینستاگرام به ثروت هنگفتی دست یافته است.

نظرات