دانلود کامل شب آهنگی رویا میرعلمی قسمت ۱۷ فصل سوم شباهنگی +‌فیلم

0

دانلود کامل شب آهنگی رویا میرعلمی قسمت فصل سوم شباهنگی +‌فیلم

شب آهنگی رویا میرعلمی قسمت فصل سوم شباهنگی حامد آهنگی با لینک مستقیم و نسخه اصلی با حضور متفاوت رویا میرعلمی را در لینک زیر دانلود کنید. دانلود کامل شباهنگی رویا میرعلمی و فیلم گفتگو و ترس شدید رویا میر علمی در قسمت ۱۷ شب آهنگی ۳، لینک دانلود مستقیم شب آهنگی رویا میرعلمی فصل سوم شب اهنگی قسمت ۱۷ هفدهم با اجرای حامد آهنگی بدون سانسور در ادامه در لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کامل شب آهنگی رویا میرعلمی قسمت 17 فصل سوم شباهنگی +‌فیلم

شب آهنگی رویا میرعلمی

قسمت هفدهم فصل سوم برنامه شباهنگی با حضور رویا میرعلمی و سکانس ترس شدید رویا میرعلمی از سورپرایز حامد آهنگی در برنامه شب آهنگی مورد توجه کاربران قرار گرفته است. رویا میرعلمی که بازیگر است در کنار حامد آهنگی لحظات به یاد ماندنی را در شباهنگی برای تماشاگران نمایش خانگی خلق کردند.

دانلود مستقیم شب آهنگی رویا میرعلمی

لینک دانلود مستقیم شب آهنگی رویا میر علمی فصل سوم شب اهنگی قسمت ۱۷ هفدهم با اجرای حامد آهنگی بدون سانسور دانلود کنید:

رویا میرعلمی در قسمت ۱۷ فصل سوم شب آهنگی مهمان حامد آهنگی بود و لحظاتی شاد و مهیج را در قسمت ۱۷ فصل سوم شب‌آهنگی برای مخاطبان خود رقم زد. برنامه دیشب شباهنگی با سکانس ترس شدید رویا میر علمی از سورپرایز حامد آهنگی ترسناک بود. تو ۲ دقیقه ۲ بار خانم بازیگر رو ترسوندنش
شب آهنگی یک برنامه شاد با اجرای هنرمند محبوب کشورمان حامد آهنگی و با حضور مهمانان معروفی است که اینروزها بسیار پر طرفدار و پر مخاطب شده است و در ایام نوروز ۱۴۰۳ از شبکه نمایش خانگی پخش میشود.

زمان پخش شب اهنگی در سال ۱۴۰۳

روز پخش شب آهنگی هر هفته در سال ۱۴۰۳ روزهای سه شنبه پخش می شود

بیوگرافی

رویا میرعلمی در سال ۱۳۵۷ در قزوین متولد شده است. رویا میرعلمی بازیگر سینما و تلویزیون و یک بازیگر تئاتر حرفه ای متاهل است و یک پسر دارد. وی کارشناسی طراحی صحنه از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران دارد. میر علمی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است و عمده فعالیت های میرعلمی در حوزه تئاتر است.
رویا میرعلمی نخستین بار در سال ۷۸ در سریال «واقعه در مجلس سودابه خوانی» ایفای نقش کرد. از کارنامه هنری رویا میرعلمی می توان به فیلم هایی چون ‏”برادر” (مهدی غضنفری)-۱۳۸۱۷‏، ‏”صبح روز هفتم” (مسعود اطیابی)-۱۳۸۷‏ و ‏”بیداری” (فرزاد موتمن)-۱۳۸۷‏ و سریال هایی چون ‏”وجدان آشفته” (منوچهر هادی)-۱۳۸۸‏ و “زمانه” (حسن فتحی)-۱۳۹۱ اشاره کرد. رویا میرعلمی بازیگر سینما و تلویزیون می باشد که در اواخر اردیبهشت ۱۴۰۲ سوگوار مرگ مادرش شد. نام مادر این هنرمند ایرانی ملیحه سادات کرباسی و نام پدرش سید جمال میرعلمی می باشد. خانواده میر علمی خانواده ای ۵ نفره می باشد. او یک خواهر و یک برادر دارد. رویا به شدت فوتبالی می باشد و به طور کلی به صورت خانوادگی طرفدار تیم استقلال هستند. رویا به شخصه به صدای شجریان علاقه دارد.
رویا میرعلمی بازیگر جوان سینما، تلویزیون و تئاتر است که عمده فعالیت های او بیشتر در حوزه تئاتر است. رویا در سال ۱۳۷۸ با حسین کیانی که کارگردان می باشد ازدواج کرد.سریال شمعدانی که در سال ۱۳۹۳ ساخته شد باعث بیشتر دیده شدن رویا میر علمی شد. خانم میرعلمی در این سریال نقش سیما خواهر هوشنگ را بازی می کرد همسر رویا میر علمی حسین کیانی؛ کارگردان می باشد. او در سال ۱۳۷۸ با حسین کیانی کارگردان ازدواج کرد. حسین کیانی کارگردان و نمایشنامه نویسی می باشد که در سال ۱۳۵۳ در ملایر استان همدان متولد شد. او علاوه بر نویسندگی و کارگردانی به تالیف کتاب هم نیز پرداخته است که سه جلد کتاب از او نیز منتشر شده است.

رویا میرعلمی نخستین بار در سال ۷۸ در سریال «واقعه در مجلس سودابه خوانی» ایفای نقش کرد. از کارنامه هنری رویا میرعلمی می توان به فیلم هایی چون ‏”برادر” (مهدی غضنفری)-۱۳۸۱۷‏، ‏”صبح روز هفتم” (مسعود اطیابی)-۱۳۸۷‏ و ‏”بیداری” (فرزاد موتمن)-۱۳۸۷‏ و سریال هایی چون ‏”وجدان آشفته” (منوچهر هادی)-۱۳۸۸‏ و “زمانه” (حسن فتحی)-۱۳۹۱ اشاره کرد. رویا میرعلمی بازیگر سینما و تلویزیون می باشد که در اواخر اردیبهشت ۱۴۰۲ سوگوار مرگ مادرش شد.

نظرات