بازیگر نقش مهرداد در سریال رخنه کیست +‌بیوگرافی و عکس جدید

0

بازیگر نقش مهرداد در سریال رخنه کیست +‌بیوگرافی و عکس جدید

بازیگر نقش مهرداد در سریال رخنه امیرحسین آصفی می باشد امیرحسین آصفی بازیگر سینما و تلویزیون متولد دهه ۷۰ در تهران است که در نقش مهرداد در سریال رخنه بازی کرده است. او از بازیگران تئاتر و سینما و تلویزیون بوده و تاکنون رخنه، بی‌همگان، شاهگوش، جاده قدیم، طهران ایفای نقش کرده است.

مهرداد در سریال رخنه کیست

امیرحسین آصفی بازیگر سینما و تلویزیون متولد دهه ۷۰ در تهران است. او یکی از بازیگران قدیمی و با سابقه تئاتر ایرانی است که با بازی در سریال رخنه در نقش مهرداد وارد فعالیت های حرفه ای شد. وی در نقش مهرداد یکی از ماموران امنیتی در سریال رخنه بازی کرده است.

بازیگر نقش مهرداد در سریال رخنه کیست +‌بیوگرافی و عکس جدید

بیوگرافی بازیگر نقش مهرداد در سریال رخنه

رخنه جز اولین مجموعه های وی در تلویزیون بوده که در اولین تجربه بازیگری خود خوش درخشید. سریال امنیتی «رخنه» به کارگردانی تهیه‌کنندگی سیدمسعود اطیابی و کارگردانی حسین تبریزی و محصول سال ۱۳۹۲ از اردیبهشت ۱۴۰۳ از شبکه ۳ پخش می‌ شود.

بیوگرافی بازیگر نقش مهرداد در سریال رخنه

سوابق بازیگری

امیرحسین آصفی بازیگر تئاتر است که به تازگی وارد حرفه سینما و تلویزیون شده است. او تاکنون در نمایش و فیلم کوتاه و فیلم و سریال هایی چون رخنه، بی‌همگان، شاهگوش، جاده قدیم، طهران، به دنیا آمدن، پریدن از ارتفاع کم، چهارشنبه خون به پا می‌شود، کار کثیف ،‌سالبوتامول ، کمیکال و فیلم کوتاه هاوایی بازی کرده است. آصفی علاوه بر بازیگری در عکاسی نیز فعالیت دارد. بیشتر عکس ها و تصاویر عکاسی او در مورد حوزه کودک در منطقه سیستان و بلوچستان است. وی در حوزه فعالیت های خیرخواهانه نیز فعالیت دارد و در کنار رسول خادم و پرویز پرستویی نیز در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت است.

اسم واقعی مهرداد در سریال رخنه

بازی در سریال بی همگان یکی از آثار مهم او در تلویزیون می باشد.امیرحسین آصفی در سریال‌های رخنه، بی‌همگان، شاهگوش، جاده قدیم، طهران فیلم‌های به دنیا آمدن، پریدن از ارتفاع کم، چهارشنبه خون به پا می‌شود، کار کثیف ،‌سالبوتامول ، کمیکال و فیلم کوتاه هاواییبازی کرده‌است.

مهرداد یک مامور امنیتی است که حفاظت از جان یک نخبه به نام دکتر ناصر را بر عهده دارد. امیرحسین آصفی در کنار بازیگرانی چون رامتین خدا پناهی ، کاظم هژیز آزاد، شهین تسلیمی، نادر فلاح و… تجارب خوبی را در سریا رخنه کسب کرده.

نظرات