تفریحات

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و تگرگ)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی شدید در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به بارندگی شدید و باد و تگرگ در برخی شهرها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ نیست.به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا یا وزش باد و باران و سیل و در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و تگرگ)

جزئیات تعطیلی مدارس تهران و شهرستانها ردا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ مشخص شد تعطیلی مدارس اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت بارندگی و آلودگی هوا و بارندگی از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 25 اردیبهشت 1403 (بارندگی و تگرگ)

ایا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس تعطیل است

تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی مدارس در روز سه شنبه (۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳) صادر نشده و قرار بر این است برای دیگر تعطیلی‌مدارس و یا عدم تعطیلی مدارس فردا سه شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه تصمیم گیری شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد. اخرین جزئیات تعطیلی مدارس تهران و شهرستانها ردا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت را اگر تصمیمی در این رابطه اتخاذ شد به اطلاع مردم خواهیم رساند.

تعطیلی مدارس تهران سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

مدارس تهران و شهرستان ها در روز سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ تعطیل نیست اگر شرایط جوی و آب و هوا تغییر کرد و خبر تعطیلی اعلام شد تا ساعاتی دیگر به اطلاع شما خواهد رسید. اما فعلا فردا مدارس باز است و دانش اموزان باید به مدرسه بروند.

تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر و خوزستان سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

با توجه به تشدید بارندگی ها در شهرهای جنوبی خبر تعطیلی مدارس در روز سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ به اخبار مهم روز تبدیل شده. اما والدین و دانش اموزان به شابعات توجه نکنند و فردا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت هیچ مدارسه ای تعطیل نیست. در صورت اعلام خبر این مطلب بروزرسانی می شود.

آیا فردا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس اصفهان و مشهد تعطیل است؟

قابل توجه دانش آموزان مدارس اصفهان سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ تعطیل نیست، اگر تا ساعاتی دیگر مدارس اصفهان فردا تعطیل اعلام شود و اطلاعیه رسمی از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر بشود و ما هم در همین خبر از رسانه حرف تازه به اطلاع شما خواهیم رساند.

اطلاعیه هواشناسی

سازمان هواشناسی برای بیشتر شهر ها و استان های ایران بارندگی و رعد و برق پیش بینی کرد. فردا ابرهای پیش قراول موج بارشی وارد شمالغرب کشور تا حدی غرب ایران خواهد شد و ممکن از در نیمه شمالی شهرهای آذربایجان غربی و شرقی رگبار باران داشته باشیم.

🔹سه شنبه (۲۵ اردیبهشت‌ماه) فردا سه‌شنبه در شمال غرب،‌ سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه‌های البرز، شمال شرق، دامنه‌های زاگرس واقع در استان‌های لرستان، چهارمحال و بختیاری،‌کهگیلویه و بویراحمد و برخی مناطق در استان‌های فارس،‌ شمال کرمان و یزد رگبار، رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی شده است.

🔹 چهارشنبه (۲۶ اردیبهشت) روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در مناطقی از شمال غرب، سواحل دریای خزر،‌ شمال شرق، شرق، جنوب و جنوب غرب واقع در استان‌های خوزستان، شمال بوشهر، شمال فارس،کرمان، یزد، خراسان جنوبی و خراسان رضوی رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید روی می‌دهد.

وضعیت آب و هوای شهرها

طی سه روز آینده در اکثر مناطق کشور به‌ویژه نوار غربی، دامنه‌های جنوبی البرز و مرکز کشور وزش باد شدید روی می‌دهد که در مناطق مستعد پدیده گردوخاک دور از انتظار نیست. طی سه روز آینده دریای خزر، خلیج فارس و شرق دریای عمان مواج است.

نظرات