آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ (آلودگی هوا)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی شدید در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به بارندگی شدید و باد و تگرگ در برخی شهرها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ نیست.به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا یا وزش باد و باران و سیل و در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ (آلودگی هوا)

جزئیات تعطیلی مدارس دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ مشخص شد تعطیلی مدارس اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت بارندگی و آلودگی هوا و بارندگی از حرف تازه پیگیری کنید.

تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 24 اردیبهشت

ایا دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس تعطیل است

تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی‌مدارس در روز دوشنبه (۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) صادر نشده و قرار بر این است برای دیگر تعطیلی مدارس و یا عدم تعطیلی مدارس فردا دوشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه تصمیم گیری شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد.  اگر تصمیمی در این رابطه اتخاذ شد به اطلاع مردم خواهیم رساند.

تعطیلی مدارس تهران دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

تا این لحظه تعطیلی مدارس تهران و شهرستان ها اعلام نشده جزئیات تعطیلی مدارس در روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ تا ساعاتی دیگر به اطلاع شما خواهد رسید.

تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

با توجه به تشدید آلودگی هوا در شهرهای جنوبی مانند بوشهر و بوشهر احتمال تعطیلی مدارس در روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ وجود دارد هنوز خبری به صورت رسمی برای تعطیلی مدارس اعلام نشده است. در صورت اعلام خبر این مطلب بروزرسانی می شود.

آیا فردا دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس اصفهان و مشهد تعطیل است؟

مدارس اصفهان دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ تعطیل نیست، اگر تا ساعاتی دیگر مدارس اصفهان فردا تعطیل اعلام شود و اطلاعیه رسمی از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر بشود و ما هم در همین خبر از رسانه حرف تازه به اطلاع شما خواهیم رساند.

اطلاعیه هواشناسی

سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی‌رنگ آورده است: وقوع رگبار باران، رعد و برق، تگرگ، صاعقه، وزش باد نسبتا شدید تا شدید و در نواحی مستعد گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

🔹دوشنبه (۲۴ اردیبهشت‌ماه) مجدد نیمه غربی کشور و دامنه‌های جنوبی البرز و بخش‌هایی از جنوب کشورمان بارندگی در پی خواهند داشت.
🔹 دوشنبه (۲۴ اردیبهشت) در دامنه و ارتفاعات استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، اردبیل، گیلان، مازندران، زنجان، قزوین، البرز، تهران، شرق و شمال شرق خوزستان و جنوب لرستان پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت آب و هوای شهرها

در این وضعیت جوی اختلال در سفرها، کاهش دید، لغزندگی جاده‌ها، آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان‌آب، سیلابی شدن مسیل‌ها، طغیان رودخانه‌های فصلی، صاعقه، رخداد تگرگ، خسارت به سازه‌های موقت از جمله بنرها، داربست‌ها و تابلوهای تبلیغاتی و اختلال در ناوگان حمل و نقل، در مناطق مستعد گرد و خاک محلی و در نواحی کوهستانی احتمال سقوط سنگ دور از انتظار نیست.

نظرات