بیوگرافی کامل طلا شجیعی بلاگر مشهدی و همسرش +‌اینستاگرام و علت مرگ

0

بیوگرافی کامل طلا شجیعی بلاگر مشهدی و همسرش +‌اینستاگرام و علت مرگ

طلا شجیعی بلاگر زن مشهدی پس از تعقیب و گریز زن و شوهریبر اثر سقوط از ساختمان ۷ طبقه درگذشت

بیوگرافی طلا شجیعی

طلا شجیعی : متولد دهه ۷۰ در مشهد می باشد که شامگاه چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ بلاگر زن مشهدی پس از تعقیب و گریز زن و شوهری بر اثر سقوط از ساختمان ۷ طبقه درگذشت. مرگ بلاگر معروف مشهدی طلا بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته است و پرونده مرگ دلخراش او توسط پلیس در دست بررسی می باشد. در ادامه به معرفی و بیوگرافی طلا شجیعی بلاگر مشهدی که بود؟ و همسرش و آثار و اینستاگرام وی می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی کامل طلا شجیعی بلاگر مشهدی و همسرش +‌اینستاگرام و علت مرگ

او یکی از بلاگرهای فضای مجازی است که مرگش بازتاب گسترده ای داشته و گمانه زنی هایی نیز درباره مرگ این زن جوان به همراه داشته است.

سوابق

طلا شجیعی، یکی از بلاگر‌های معروف فضای مجازی است که مرگش بازتاب گسترده‌ای داشته و گمانه‌زنی‌هایی نیز درباره مرگ این زن جوان به همراه داشته است. بررسی‌های خبرنگار شهرآرا نشان می‌دهد که این زن بر اثر سقوط از ارتفاع در حالی جان سپرده که واکاوی‌های قضایی، موضوع قتل را منتفی کرده است.

طلا ش مدتی بود که به فعالیت در اینستاگرام به عنوان بلاگر آرایشی مشغول بود. این بلاگر معروف در پیج اینستاگرامش هر روز یک برند جدید لوازم‌آرایشی را برای طرفداران و فالوراهایش تبلیغ می‌کرد

پیج اینستاگرام طلا شجیعی بلاگر مشهدی

صفحه شخصی و اینستاگرام او در آن زمان ۵۰ هزار بازدید کننده داشت اما بعد از فوت وی این رقم افزایش پیدا کرده است.

بیوگرافی کامل طلا شجیعی بلاگر مشهدی و همسرش +‌اینستاگرام و علت سقوط و مرگ

علت مرگ طلا شجیعی بلاگر معروف مشهدی

ماجرای مرگ بلاگر زن مشهدی پس از تعقیب و گریز زن و شوهری/طلا شجیعی بلاگر جوان مشهدی شامگاه چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه با خودرو پژو ۲۰۷ خود وارد پارکینگ یک ساختمان هفت‌طبقه فوق لوکس در خیابان صارمی ۲۳ می‌شود. اما دقایقی بعد بر اثر سقوط از روف گاردن (بام سبز) این ساختمان درست کف خیابان کشته می‌شود. او از طبقه هفتم برج لوکسی در بولوار صارمی مشهد خودش را به پایین انداخت و مقابل چشم همسرش به‌طرزی دل‌خراش جان سپرد.پرونده خودکشی وی در دست بررسی است.

علت سقوط

بعد از سقوط مرگبار «طلا. شجیعی» مأموران کلانتری هفت تیر مشهد با حضور در محل و مشاهده جسد غرق در خون این زن که اورژانس پزشکی نیز مرگ او را تأیید کرده بود، بلافاصله موضوع سقوط از ارتفاع را در حالی به بازپرس جنایی دادسرای مشهد اعلام می‌کنند که جمله «پرونده یک شاکی دارد» مقام قضایی را به محل وقوع حادثه می‌کشاند.

با حضور قاضی صادق صفری در محل و بررسی‌های اولیه موضوع سقوط او از ارتفاع تأیید می‌شود و با حضور روی پشت‌بام مشخص می‌شود که این زن در واقع خودش را از یکی از زیباترین پشت‌بام‌های ساختمان‌های شهر که دارای یک فضای سبز لاکچری بوده، به پایین انداخته و جان سپرده است.

از آنجا که این فرد بر اثر ضربه شدید به زمین چهره‌اش قابل شناسایی نبود، بررسی‌ها درباره هویتش آغاز و خیلی زود مشخص شد که او یک بلاگر شناخته شده در حوزه لوازم آرایشی بوده است.

همسر ایشان کیست

همسر طلا بلاگر مشهدی درباره اختلاف زن و شوهری و تعقیب و گریز به پلیس می گوید: مشکلاتی با همسرم داشتم و آن روز با توجه به ردیابی که از قبل روی خودرو پژو ۲۰۷ نصب کرده بودم، به تعقیب همسرم پرداختم تا اینکه وارد پارکینگ این ساختمان شد. بعد با او تماس گرفتم و موضوع را گفتم که دقایقی بعد این حادثه اتفاق افتاد.

با همکاری عوامل انتظامی همسر طلا نیز برای پرسش و پاسخ به مقام قضایی معرفی شد. مرد جوان که بر اثر این واقعه بی‌حال شده و در شوک بود، بعد از بهبود وضعیتش در برابر قاضی صفری اعلام کرد که مشکلاتی با همسرم داشتم و آن روز با توجه به ردیابی که از قبل روی خودرو پژو ۲۰۷ نصب کرده بودم، به تعقیب همسرم پرداختم تا اینکه وارد پارکینگ این ساختمان شد. بعد با او تماس گرفتم و موضوع را گفتم که دقایقی بعد این حادثه اتفاق افتاد.

مردی که با طلا در ساختمان بود که بود؟

بررسی محل حضور این زن در این ساختمان تیم جنایی را به طبقه دوم کشاند، خانه‌ای لوکس با سه اتاق خواب که هر اتاق یک تخت‌خواب دو نفره داشت. مأموران در حالی وارد این محل شدند که مردی خودش را در آنجا مخفی کرده بود. بررسی‌های بعدی نشان داد که او از آشنایان خانوادگی فرد جان‌باخته بوده و ارتباط خانوادگی با هم داشته‌اند. در ادامه این فرد تلاش کرد تا ارتباطش با طلا را یک ارتباط معمولی قلمداد کند و مدعی شد که این خانه متعلق به یکی از دوستانش است که در کانادا زندگی می‌کند و به او سپرده تا گاهی به خانه سر بزند.

وقتی طلا به من زنگ زد و گفت با شوهرش به مشکل خورده و با هم دعوا کرده‌اند، من در این خانه بودم و از او خواستم تا اینجا بیاید و صحبت کنیم. وقتی رسید هنوز چند دقیقه نگذشته بود که شوهرش زنگ زد و گفت او را تعقیب کرده و الان جلو ساختمان است. طلا از پنجره بیرون را نگاه کرد و مطمئن شد که همسرش آنجاست و بلافاصله از خانه بیرون رفت که فکر کردم به پارکینگ رفته تا با خودرو از ساختمان خارج شود. اما چند لحظه بعد صدای سقوطش را شنیدم و فهمیدم خودش را از روف‌گاردن به پایین انداخته است.

تیم جنایی با یک پرونده خودکشی روبه‌رو هستند.

تحقیقات تیم جنایی با حضور کارشناسان پزشکی قانونی در محل نشان داد که هیچ آثاری از درگیری روی جسد وجود ندارد و نبود هیچ مدرکی که نشان دهد کسی او را از پشت‌بام به پایین پرت کرده، تیم جنایی را مطمئن کرد که با یک پرونده خودکشی روبه‌رو هستند.

البته با توجه به شکایت شوهر متوفی و موضوع منافی عفت، مرد طبقه دوم دستگیر و به همراه پرونده‌اش به دادگاه کیفری یک تحویل شد تا به پرونده رسیدگی شود، اما هیچ اثری که نشان دهد این واقعه یک جنایت بوده پیدا نشد و قاضی صفری دستور انتقال پیکر متوفی به پزشکی قانونی را صادر کرد تا آزمایش‌های مربوط به سم‌شناسی آن آماده شود و مشخص شود این بلاگر معروف در لحظه خودکشی تحت تأثیر داروی خاصی بوده است یا خیر./ برگرفته از شهرآرا

نظرات