لورنتزو پلگرینی بازیکن ایتالیایی کیست؟ +‌ماجرای خالکوبی فارسی بازیکن رم !

0

لورنتزو پلگرینی بازیکن ایتالیایی کیست؟ +‌ماجرای خالکوبی فارسی بازیکن رم !

لورنتسو پلگرینی بازیکن رم بازیکن ۲۷ ساله تیم ملی فوتبال ایتالیا جمله‌ای را به زبان فارسی روی گردن خود خالکوبی و تتو کرده و نوشته است: «به خودت ایمان داشته باش». تصویر یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایتالیا و همبازی سردار آزمون مورد توجه رسانه‌های ایرانی قرار گرفت را در ادامه ببینید:

لورنتزو پلگرینی بازیکن ایتالیایی کیست؟ +‌ماجرای خالکوبی فارسی بازیکن رم !

خالکوبی فارسی بازیکن رم

چند روزی است تتوی فارسی روی گردن لورنتزو پلگرینی مورد توجه رسانه‌های ایرانی قرار گرفت.

لورنزو پلگرینی بازیکن تیم فوتبال رم ایتالیا در صفحه رسمی لیگ اروپا خالکوبی به زبان فارسی روی گردنش انجام داده که اینروزها بسیار مرد توجه کاربران قرار گرفته است. او جمله‌ای را به زبان فارسی روی گردن خود تتو کرده و نوشته است: «به خودت ایمان داشته باش» توجه رسانه‌های ایرانی را جلب کرده است.

خالکوبی فارسی بازیکن رم‌

صفحه رسمی لیگ اروپا در آستانه بازی برگشت بایرلورکوزن و آاس رم تصاویری از چند ستاره تیم ایتالیایی منتشر کرده که در بین این تصاویر سردار آزمون هم دیده می‌شود، اما در تصویر پلگرینی، هافبک هجومی رمی‌ها یک نکته مورد توجه رسانه‌های ایرانی قرار گرفته است. به خودت ایمان داشته باش به فارسی روی گردن بازیکن رم نوشته شده است.

بیوگرافی لورنتسو پلگرینی

لورنزو پلگرینی (ایتالیایی: (loˈrɛntso pelleˈɡriːni؛ زادهٔ ۱۹ ژوئن ۱۹۹۶) یک بازیکن حرفه‌ای فوتبال اهل ایتالیا است که در پست هافبک هجومی برای باشگاه آ.س رم، که کاپیتان آن است، و تیم ملی فوتبال ایتالیا بازی می‌کند.

پلگرینی پرورش‌یافته آکادمی رم است که در سال ۲۰۰۷ به این باشگاه پیوست و اولین بازی خود را در سال ۲۰۱۵ برای بزرگسالان انجام داد. او در اواخر همان سال راهی ساسولو شد، جایی که قبل از بازگشتش در ژوئیه ۲۰۱۷ به رم، بیش از پنجاه بازی در تمام مسابقات برای ساسولو انجام داد.
پلگرینی در رم متولد شده و درحالی که در جوانی از آریتمی رنج می‌برد در سن ۹ سالگی به آکادمی جوانان تیم رم پیوست. او که قبلاً با باشگاه در لیگ جوانان یوفا حضور پیدا کرده بود، اولین بازی رسمی خود را برای برزگسالان رم در سن ۱۸ سالگی توسط سرمربی وقت رودی گارسیا در ۲۲ مارس ۲۰۱۵ به عنوان بازیکن تعویضی به جای صالح اوچان در نیمه دوم در برد ۱–۰ مقابل چزنا در سری آ انجام داد.

نظرات