بیوگرافی ابراهیم فهیمی نماینده مجلس دوازدهم +‌سوابق و عکس

0

بیوگرافی ابراهیم فهیمی نماینده مجلس دوازدهم +‌سوابق و عکس

بیوگرافی ابراهیم فهیمی گیگلو

ابراهیم فهیمی متولد ۱۳۴۴ در اصلاندوز استان اردبیل نماینده مردم پارس آباد بیله سوار و اصلاندوز در مجلس دوازدهم می باشد. او دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق عمومی بوده و در حال حاضر به عنوان نماینده مجلس دوازدهم فعالیت دارد.

ابراهیم فهیمی گیگلو

تحصیلات

او دانش آموخته مقطع کارشناسی در رشته دانش آموخته مدیریت دولتی و علوم پایه و حقوق عمومی از دانشگاه علامه طباطبایی است.فهیمی گیگلو عضو فعال در انجمن اسلامی آموزش و پرورش استان تهران و اتحادیه انجمن‌های اسلامی آذربایجان شرقی و اردبیل بوده و فعالیت در بسیج دانشجویی، تشکل‌های جامعه اسلامی دانشگاه‌ها و بسیج عشایری را در سابقه خود دارد.

بیوگرافی ابراهیم فهیمی گیگلو

سوابق

ابراهیم فهیمی گیگلو نماینده پارس آباد بیله سوار و اصلاندوز در مجلس متولد اصلاندوز و اصالتا اهل اردبیل است. او از اعضای حزب جمهوری اسلامی ایران و حزب موتلفه اسلامی می باشد. در کارنامه کاری فهیمی، قائم مقام شورای هماهنگی نیروهای انقلاب اسلامی مناطق ۹ و ۱۴ تهران، عضو شورا و مسئول هماهنگی و سرناظر حوزه‌های انتخابیه مناطق تهران در شورای نگهبان، مدیر حقوقی اداره کل هماهنگی و نظارت بر هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان و شهرداری‌های استان تهران، رئیس گروه هیأت تجدید نظر و رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان شهرداری تهران، مدیر دفتر وزیر آموزش پرورش در دولت نهم، مدیر هماهنگی امور هیأت‌های امنای وزارت آموزش و پرورش، مشاور نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی سنوات متمادی و مدیر راه اندازی شرکت‌های تولید کشاورزی و دامپروری، عمرانی، بازرگانی دیده میشود. وی فعالیت مستمر در بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حضور داوطلبانه در جبهه داشته است.

انتخابات مجلس دوازدهم

ابراهیم فهیمی گیگلو با کسب اکثریت آرا به عنوان هفتمین منتخب پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز استان اردبیل راهی بهارستان شد. او توانست با کسب ۴۸ هزار و ۶۳۰ رأی از رقیب پیشی گرفته و منتخب مجلس دوازدهم شود.

بیوگرافی و سوابق ابراهیم فهیمی

فهیمی درباره ورود به مجلس دوازدهم و وعده های انتخاباتی اش می گوید: در صورت راهیابی به مجلس با توجه به ظرفیت منطقه در حوزه کشاورزی قطعاً در کمیسیون کشاورزی، منابع طبیعی و آب و خاک مجلس دوازدهم حضور پیدا خواهم کرد تا برخلاف سال‌های گذشته بیشترین ردیف‌های اعتباری ملی را در توسعه بخش کشاورزی به سمت منطقه بااستعداد مغان و نوسازی دو کشت و صنعت پارس و مغان جذب کنم.
احیای حقابه ها، تکمیل شبکه‌های پایاب سدها، آینده نگری برای تأمین آب شرب در شهرها و روستاها، مدرن سازی کشت و زرع، توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی، توسعه بزرگراه‌ها، کمک به افزایش پروازهای فرودگاه پارس آباد، اتصال راه آهن اردبیل به پارس آباد و ادامه آن به حوزه قفقاز، اجرایی شدن منطقه آزاد به صورت عملیاتی با محوریت شهرستان مرزی بیله سوار و افزایش سرانه‌های ورزشی از جمله اولویت‌های بنده در صورت راهیابی به مجلس دوازدهم برای توسعه منطقه‌ای و استانی خواهد بود.

بیوگرافی ابراهیم فهیمی نماینده مجلس دوازدهم +‌سوابق و عکس

همچنین امیدعلی رعنایی نیز دیگر نامزد مرحله دوم در حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز با کسب ۳۸ هزار و ۴۲۲ رأی نتوانست برای بار سوم نیز از رقبا پیشی گرفته و بهارستان نشین شود. ترکیب ۷ نفره منتخبین استان در مجلس دوازدهم متشکل از علی نیکزاد ثمرین، صدیف بدری و احد بیوته از حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین، بابک رضازاده از حوزه مشگین‌شهر، وحید کنعانی از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، محمد خوش سیما از حوزه انتخابیه گرمی، ابراهیم فهیمی گیگلو از حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندور هستند.

نظرات