بیوگرافی نبی الله محمدی نماینده زنجان در مجلس + سوابق و تصاویر جدید

0

بیوگرافی نبی الله محمدی نماینده زنجان در مجلس + سوابق و تصاویر جدید

بیوگرافی نبی الله محمدی

نبی الله محمدی : او متولد سال ۱۳۵۷ در زنجان است و نماینده مردم زنجان در مجلس دوازدهم، عضو هیئت علمی دانشگاه، مدرس دانشگاه و سیاستمدار اصولگرا می باشد. در ادامه به معرفی و بیوگرافی نبی الله محمدی و سوابق ایشان و همسرش و فرزندانش می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی نبی الله محمدی نماینده زنجان در مجلس + سوابق و تصاویر جدید

سوابق

نبی الله محمدی در حال حاضر به عنوان نماینده مجلس دوازدهم از حوزه انتخابی زنجان و طارم مشغول به کار است. او دارای مدرک تحصیلی دکتری مدیریت دولتی از دانشگاه آزاد اسلامی علوم تحقیقات تهران می باشد

تحصیلات

نبی‌الله محمدی مقطع ابتدایی را در مدرسه اسرافیل گنجی، راهنمایی را در مدرسه حافظ و دبیرستان را در مدرسه قدس زنجان سپری کرد و پس از گذراندن دوره کارشناسی در ابهر رشته مدیریت دولتی در قزوین را در مقطع ارشد ادامه داد و مقطع دکتری را در دانشگاه آزاد اسلامی علوم تحقیقات تهران در رشته مدیریت دولتی با معدل الف به پایان رساند.

نبی الله محمدی, بیوگرافی نبی الله محمدی کیست, سوابق نبی الله محمدی

نبی‌الله محمدی پس از فارغ التحصیلی تدریس را از سال ۱۳۸۱ به‌عنوان دبیر در هنرستان‌های کارودانش هفتم تیر، ابوریحان و خوارزمی شهر خدابنده آغاز کرد.

در سوابق او رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس دانشگاه پیام‌نور دیده می‌شود، نبی‌الله محمدی ۱۳۹۳ از وزارت ورزش و جوانان و دانشگاه پیام‌نور به دانشگاه آزاد اسلامی منتقل شد و در حال حاضر به‌عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه در رشته مدیریت دولتی مشغول امر پژوهش و تدریس است.

وی در طول فعالیت های علمی، ۶۰ مقاله علمی در مجلات معتبر علمی داخلی و خارجی با موضوعات مدیریتی و سیاسی و خط مشی‌گذاری و بودجه‌ریزی و تألیف کتاب‌های کارآفرینی سازمانی و مدیریت امور استخدامی با رویکرد راهبردی را تحریر کرده  که تنها، بخشی از فعالیت‌های علمی وی است،

نبی الله محمدی, عکس نبی الله محمدی کیست, همسر و فرزندان نبی الله محمدی

نبی الله محمدی کیست ؟

نبی اله محمدی نماینده زنجان و طارم در مجلس در دور دوم انتخابات مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه زنجان و طارم نبی‌الله محمدی و محمد اسماعیلی رقابت داشتند که بنابر اخبار غیر رسمی نبی الله محمدی راهی مجلس شده است.

نبی الله محمدی, نبی الله محمدی نماینده زنجان کیست, زندگینامه نبی الله محمدی

حوزه انتخابیه زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی دو نماینده دارد که در دور نخست مصطفی طاهری به عنوان منتخب مردم برای دومین بار راهی مجلس شده است. محمدی نماینده مردم زنجان در مجلس دوازدهم می گوید: من با شعار انتخاباتی «آمده‌ام تا صدای مردم باشم»، آمده ام ، در همین راستا شفافیت را سرلوحه امور قرار داده و یکی از برنامه‌های من جلوگیری از رانت و پولشویی خواهد بود.البته در این بخش باید دعواهای سیاسی کنار گذاشته شده و سلایق مختلف در کنار هم باشند و تنوع ‌دیگاه ها باید در سیاست گذاری و آزادی بیان و سلیقه در چارچوب سلیقه مورد توجه قرار گیرد. حاکمیت قانون و رعایت حقوق اقلیت و اکثریت مورد توجه قرار گرفته و اگر نماینده‎ای با رای اکثریت برنده می شود باید هم برای اقلیت و هم برای اکثریت تلاش کند.

نظرات