آیا شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس به علت انتخابات تعطیل است؟ (جدید)

0

آیا شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس به علت انتخابات تعطیل است؟ (جدید)

تعطیلی مدارس و ادارات شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ به علت انتخابات خبری است که از ساعاتی پیش به مهمترین خبر روز در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. اما آیا شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس به علت انتخابات تعطیل است یا خیر را از حرف تازه میخوانید.

آیا شنبه 22 اردیبهشت 1403 مدارس به علت انتخابات تعطیل است؟ (جدید)

با توجه به اینکه انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در برخی از شهرها در روز جمعه برگزار شد و احتمال می رود که مدارسی که شعب اخذ رای هستند فردا ۲۲ اردیبهشت تعطیل شوند. اگر تصمیمی در این رابطه اتخاذ شد به اطلاع مردم خواهیم رساند.

بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده در اول صبح فردا مشکلی برای حضور در مدارس و ادارات وجود نخواهد داشت. اگر شرایط به گونه‌ای باشد که نیاز به تصمیم گیری در این زمینه وجود داشته باشد از سوی وزارت کشور اعلام خواهد شد.

به گزارش تسنیم: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده در اول صبح فردا مشکلی برای حضور در مدارس و ادارات وجود نخواهد داشت.

عضو هیئت بازرسی استان تهران: با توجه به اینکه انتخابات در استان تهران به صورت الکترونیک برگزار می‌شود، به نظر می‌رسد تا حدود دو ساعت پس از انتخابات نتایج اعلام شود.

لازم به ذکر است که در انتخابات دور اول رئیس ستاد انتخابات استان اعلام کرد با توجه به اینکه بیشتر فرهنگیان ما مشغول بحث فرآیند انتخابات و شمارش آرا هستند، کلیه مدارس استان تهران تعطیل شد. مدارس مشهد شنبه غیرحضوری شد.

نظرات