بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم عروسی اجباری (هندی) +‌عکس و داستان

0

فیلم عروسی اجباری به کارگردانی رای یووراج بینز و با موضوع درام و عاشقانه تولید شده و قرار بر این است از شبکه نمایش پخش شود. در این فیلم بازیگرانی چون جردن ساندو، پرابه گروال، نیرمال ریشی، پرتی ساپرو، تج کائور جاج، کرمجیت آنمول، آکشیتا شارما، لولین جاج، هاربی سانگا، گورمیت ساجان، آرونساوراو باگا، ملکیت راونی در آن ایفای نقش کردند. در ادامه به معرفی بیوگرافی بازیگران فیلم عروسی اجباری (هندی) همراه بیوگرافی و عکس های تمامی بازیگران فیلم هندی عروسی اجباری و بیوگرافی نقش هایشان در این فیلم با عکس های واقعی و همسرانشان در این سریال و زمان پخش در اردیبهشت ۱۴۰۳ می پردازیم.

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم عروسی اجباری (هندی) +‌عکس و داستانن

بیوگرافی همه بازیگران فیلم عروسی اجباری (Kaake Da Viyah) با عکس جدید

فیلم عروسی اجباری Kaake Da Viyah به کارگردانی رای یووراج بینز و نویسنده کهاردیپ سینگ محصول کشور هند بوده و در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است. این فیلم برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ در سینماهای هند پخش شد و حالا قرار است از شبکه نمایش ایران پخش شود. عروسی اجباری داستان درام و عاشقانه دارد و درباره ازدواج دختر و پسری است که به زور با هم ازدواج می کنند ساخته شده است. در خلاصه داستان فیلم، توضیحی آمده است: مادر و مادربزرگ ناوی هر کدام در تلاش هستند تا همسر مناسبی برایش پیدا کنند. بی خبر از آنکه او قصد ازواج با شخص دیگری را دارد

بیوگرافی همه بازیگران فیلم عروسی اجباری (Kaake Da Viyah) با عکس جدید

اسامی بازیگران فیلم هندی عروسی اجباری

بازیگران فیلم عروسی اجباری به کارگردانی رای یووراج بینز (۲۰۱۹) عبارتند از:

جردن ساندو در نقش ناوی، پرابه گروال در نقش ماهی، نیرمال ریشی، پرتی ساپرو ، تج کائور جاج، کرمجیت آنمول، وکیل خانگورا، آکشیتا شارما، لولین جاج، هاربی سانگا، گورمیت ساجان، آرون، ساوراو باگا، ملکیت راونی که از بازیگران این فیلم هندی می باشند.

اسامی بازیگران فیلم هندی عروسی اجباری

معرفی و بررسی فیلم هندی عروسی اجباری

عروسی اجباری (Kaake Da Viyah) یک فیلم درام و عاشقانه هندی محصول سال ۲۰۱۹ و به کارگردانی رای یووراج بینز است. نویسندگی این فیلم نیز بر عهده کهاردیپ سینگ می باشد.

معرفی و بررسی فیلم هندی عروسی اجباری

خلاصه داستان

داستان فیلم عروسی اجباری درباره ازدواج دختر و پسری است که قرار است با زور و اجبار زن و شوهر شوند. این فیلم در مورد ناوی است که مادر و مادربزرگ هر کدام در تلاش هستند تا همسر مناسبی برای «ناوی» پیدا کنند. بی خبر از آنکه او قصد ازواج با شخص دیگری را دارد. “ناوی” پسر جوان که خانواده اش می خواهند که او سریعتر ازدواج کند، اما این موضوع سخت تر از آن چیزی است که آنها فکر می کنند. مادربزرگش از یک سو می خواهد او با دختری به انتخاب خود ازدواج کند و از سوی دیگر ، مادر ناوی مشتاق است که دختر دیگری را برای او انتخاب کند. علاوه بر این ، او در حال حاضر عاشق دختر دیگری است. معضل گیر افتادن او بین این سه زن ، محور اصلی داستان را تشکیل می دهد و ….

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم عروسی اجباری (هندی) +‌عکس و داستان

زمان پخش و تکرار از شبکه نمایش

فیلم سینمایی «عروسی اجباری » جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

لیست عوامل

فیلم سینمایی عروسی اجباری(Kaake Da Viyah)(2019)
Comedy
مدت زمان: N/A کشور: India

کارگردان : رای یووراج بینز
نویسنده : کهاردیپ سینگ

بیوگرافی جردن ساندو در نقش ناوی

جردن ساندو بازیگر نقش ناوی در فیلم عروسی اجباری کیست
جردن ساندو بازیگر نقش ناوی در عروسی اجباری متولد دهه ۶۰ در دهلی خواننده و بازیگر هندی اهل پنجاب است. او بیشتر برای تک‌آهنگ‌هایش «Teeje Week»، «Muchh Rakhi Aa» شناخته می‌شود. او همچنین به دلیل همکاری با ترانه سرای معروف هندی در بیشتر آهنگ هایش شناخته شده است. او اولین خوانندگی خود را با “Muchh Phut Gabruu” و اولین بازیگری را در Subedar Joginder Singh که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، انجام داد. او همچنین جایزه بهترین خواننده (مرد) موسیقی پنجابی را در سال ۲۰۱۶ در جوایز موسیقی پنجابی PTC دریافت کرده بود.

پرابه گروال در نقش ماهی

پرابه گروال بازیگر نقش ماهی در فیلم عروسی اجباری کیست

پرابه گروال بازیگر نقش ماهی در فیلم عروسی اجباری متولد ۱۲ دسامبر ۱۹۹۲ در هند بازیگر و مدل می باشد.

کرمجیت آنمول
متولد ۲ ژانویه ۱۹۷۲
گاندوان، پنجاب، هند
ملیت هندی
مشاغل بازیگر بازیگر کمدین تهیه کننده
همسر گورجوت کاور
کودکان آرمان سینگ بنیپال، گورشان سینگ
والدین سادو سینگ، مورتی کائور

کرامجیت آنمول بازیگر، کمدین، خواننده و تهیه کننده فیلم هندی فعال در صنعت سرگرمی پنجابی است او در فیلم های پنجابی از جمله Laavaan Phere و Carry on Jatta 2 کار کرده است. او همچنین در نمایش‌های کمدی «اوه خدای من» و «بابا شیطان در شهر» که در کانادا، آمریکا، نیوزلند و استرالیا به روی صحنه رفته‌اند، بازی کرده است. کرمجیت آنمول برادرزاده خواننده بزرگ فولکلور پنجابی کولدیپ ماناک است. منک سحاب عموی مادری اوست.

کرمجیت آنمول به باگوانت سینگ مان، وزیر ارشد پنجاب نزدیک بوده است، او همچنین آشکارا از باگوانت مان در انتخابات خود حمایت کرده است. کرامجیت انمول سفر سیاسی خود را به عنوان نامزد حزب عام آدمی از حوزه انتخابیه فریدکوت لوک سبها آغاز کرده است. دوستانش درباره کرمجیت انمول می‌گویند: «او مردی است که به ریشه‌هایش متصل است. او در دوران دانشگاه به طور فعال در خوانندگی، فعالیت های فرهنگی و ادبی شرکت کرد

نظرات