تفریحات

بیوگرافی جواد پولادی بازیگر + سوابق و تصاویر جدید اینستاگرام

0

بیوگرافی جواد پولادی بازیگر + سوابق و تصاویر جدید

بیوگرافی کامل جواد پولادی

جواد پولادی متولد ۲۰ مرداد ۱۳۶۸ در بندر دیر بوشه است و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون می باشد. در ادامه به معرفی و بیوگرافی جواد پولادی و سوابق ایشان و همسرش و فرزندانش می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی جواد پولادی بازیگر + سوابق و تصاویر جدید

سوابق

جواد پولادی در سریال های نیسان آبی و سریال اکازیون در نقش کامل بازی کرده است. او از بازیگران با سابقه تئاتر می باشد که علاوه بر حضور در فیلم ها و سریال ها، به عنوان دستیار کارگردان و تهیه کننده و کارگردان نیز فعالیت داشته است. پولادی در آثاری همچون فیلمهای هتل، مرده خور و سریالهای اکازیون، نیسان آبی ۲ در نفش ابرام، آکتور، جادوگر، سرزمین کهن، راه و نمایشهای “در برابر چشم، عند از مطالبه، برگشتن به عنوان بازیگر حضور داشته است.
او در اولین تجربه حضور در بخش نمایش خانگی ابتدا در سریال آکتور ایفای نقش کرد و سپس با بازی حضور در نقش ابرام دوست جمشید، رضا و ممدچاخان در سریال نیسان آبی ۲ شهرتش را تثبت کرد.

بیوگرافی جواد پولادی بازیگر نقش کامل در سریال اکازیون کیست

پولادی کار حرفه‌ای خود را از سینما با بازی در فیلم آمدن احمد آغاز کرد و در کنار بازیگرانی نظیر افسر اسدی، پرهام دلدار، محمدمهدی فقیه و بهرام ابراهیمی تجارب خوبی کسب کرد.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی جواد پولادی بازی در فیلم تمارض و مرده خور بوده است.او به تازگی نقش کامل در سریال اکازیون را ایفا می کند که می توان گفت نقشی متفاوتی را بازی کرده است.

و همچنین در تئاتر نیز بسیار فعال بوده و در طول فعالیت های هنری در نمایش های بسیاری از جمله خنکای ختم خاطر ، آنفلونزای خوکی ، عشق و عالیجناب ، آینه پشت سکوت و پسران آفتاب نقش آفرینی داشته است.

جواد پولادی بازیگر کیست

ازدواج و همسر

از زندگی خصوصی و ازدواج و همسر وی خبری منتشر نشده است. گویا ایشان مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است.

پیج اینستاگرام

javadpouladi

زندگی شخصی و حرفه ای جواد پولادی بازیگر

جواد پولادی بازیگر ، دستیار تهیه کننده ، دستیار کارگردان و مدیرصحنه اهل ایران است او از سال ۱۳۹۳ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و سابقه حضور در آثاری همچون جادوگر، عند از مطالبه، تا آمدن احمد و تمارض را در کارنامه هنری خود دارد.وی به جز بازیگری در عرصه دستاری تهیه کننده و کارگردان فعالیت داشته و مدیر صحنه نیز بوده است و در سریال نیسان آبی ۲ در نفش ابرام بازی کرده است.

زندگی شخصی و حرفه ای جواد پولادی بازیگر

جواد پولادی بازیگر نقش ابرام در نیسان آبی 2 کیست

بیوگرافی جواد پولادی

عکس اینستاگرام جواد پولادی بازیگر

بیوگرافی جواد پولادی بازیگر

نظرات