آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی شدید در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به بارندگی شدید و باد و تگرگ در برخی شهرها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ نیست.به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا یا وزش باد و باران و سیل و در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

جزئیات تعطیلی مدارس شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ مشخص شد تعطیلی مدارس اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت بارندگی و آلودگی هوا و بارندگی از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه 22 اردیبهشت 1403 (بارندگی و سیل)

ایا شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس تعطیل است

تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی‌مدارس در روز شنبه (۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳) صادر نشده و قرار بر این است برای تعطیلی مدارس و یا عدم تعطیلی مدارس فردا شنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه تصمیم گیری شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد. منابع خبری از احتمال تعطیلی برخی مدارس در روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ به علت بارندگی نوشتند: احتمال دارد مدارس در برخی شهرها فردا ۲۲ اردیبهشت تعطیل شوند. اگر تصمیمی در این رابطه اتخاذ شد به اطلاع مردم خواهیم رساند.

تعطیلی مدارس تهران شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

احتمال تعطیلی مدارس تهران و برخی مدارس شهرهای شعب اخذ رای وجود دارد. اما تا این لحظه تعطیلی مدارس تهران و شهرستان ها اعلام نشده جزئیات تعطیلی مدارس در روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ تا ساعاتی دیگر به اطلاع شما خواهد رسید.

تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر و هرمزگان شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

با توجه به تشدید بارندگی در شهرهای جنوبی مانند بوشهر و بوشهر و خوزستان احتمال تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر و هرمزگان در روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ وجود دارد هنوز خبری به صورت رسمی برای تعطیلی مدارس اعلام نشده است. در صورت اعلام خبر این مطلب بروزرسانی می شود.

آیا فردا شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس اصفهان و مشهد تعطیل است؟

مدارس اصفهان شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ تعطیل نیست، اگر تا ساعاتی دیگر مدارس اصفهان فردا تعطیل اعلام شود و اطلاعیه رسمی از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر بشود و ما هم در همین خبر از رسانه حرف تازه به اطلاع شما خواهیم رساند.

اطلاعیه هواشناسی

کارشناس سازمان هواشناسی از صدور هشدار نارنجی هواشناسی برای خراسان‌های جنوبی، رضوی و شمالی، گلستان، مازندران و سمنان خبر داد.
فریبا گودرزی با اشاره به پیش‌بینی وضعیت آب‌وهوای شهرهای ایران گفت: شدت بارش‌ها برای امروز که در حد هشدار نارنجی است در خراسان رضوی و خراسان شمالی، شمال خراسان جنوبی، ارتفاعات سمنان و دامنه‌های استان‌های مازندران و گلستان بارش‌ها بیشتر است. اختلال در سفرها، کاهش دید و لغزندگی جاده‌ها، آب‌گرفتگی و سیلابی شدن مسیر‌ها در این مناطق پیش‌بینی شده است و هم‌وطنان در این مناطق باید تمهیدات لازم را در نظر داشته باشند.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: برای روز جمعه ۲۱ اردیبهشت‌ماه، بارش‌های پراکنده‌تر در آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و اردبیل و خراسان رضوی پیش‌بینی شده است و روز شنبه این سامانه بارشی به‌تدریج از کشور خارج می‌شود.

🔹شنبه (۲۲ اردیبهشت) سامانه بارشی به‌تدریج از کشور خارج می‌شود.

🔹یکشنبه (۲۳ اردیبهشت‌ماه) مجدد نیمه غربی کشور و دامنه‌های جنوبی البرز و بخش‌هایی از جنوب کشورمان بارندگی در پی خواهند داشت.

وضعیت آب و هوای شهرها

شدت بارشها برای امروز که در حد هشدار نارنجی است در خراسان رضوی و خراسان شمالی، شمال خراسان جنوبی، ارتفاعات سمنان و دامنه‌های استان‌های مازندران و گلستان بارش‌ها بیشتر است. اختلال در سفرها، کاهش دید و لغزندگی جاده‌ها، آب‌گرفتگی و سیلابی شدن مسیر‌ها در این مناطق پیش‌بینی شده است و هم‌وطنان در این مناطق باید تمهیدات لازم را در نظر داشته باشند.

نظرات