دانلود قسمت ۳ پدرخوانده فصل ۳ سوم «فصل سوم پدرخوانده قسمت ۳» نیم‌بهاء

0

دانلود قسمت ۳ پدرخوانده فصل ۳ سوم «فصل سوم پدرخوانده قسمت ۳» نیم‌بهاء +پخش آنلاین قسمت ۳ فصل ۳ پدرخوانده با کیفیت های ۴۸۰p، ۷۲۰p ، ۱۰۸۰p همراه با شرکت کننده فصل سوم پدرخوانده با حضور الیکا عبدالرزاقی، افشین ذی نوری و مهدی صبایی در این صفحه تماشا کنند اجرای مسابقه و بازی مهیج و معمایی «پدرخوانده ۳» بر عهده کامبیز دیرباز می باشد.

لینک دانلود قسمت ۳ فصل ۳ پدرخوانده | قسمت ۳ فصل سوم پدرخوانده

دانلود قسمت 3 پدرخوانده فصل 3 سوم «فصل سوم پدرخوانده قسمت 3» نیم‌بهاء

قسمت ۳ فصل ۳ پدرخوانده با کیفیت های ۴۸۰p، ۷۲۰p ، ۱۰۸۰p همراه با شرکت کننده فصل سوم پدرخوانده با حضور الیکا عبدالرزاقی، افشین ذی نوری و مهدی صبایی در این صفحه تماشا کنند

شرکت کننده های پدرخوانده

فصل سوم پدرخوانده قسمت ۳ : در قسمت ۳ فصل سوم پدر خوانده الیکا عبدالرزاقی، افشین ذی نوری و مهدی صبایی حضور دارند. این برنامه از اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ منتشر شد. رئالیتی شوی پدر خوانده به کارگردانی سعید ابوطالب در ژانر گیم شو و مسابقه ای بود که اجرای آن را کامبیز دیرباز بر رعهده دارد.

پدرخوانده به روایت سعید ابوطالب است که تا کنون دو فصل از آن ساخته شده است. به تازگی پخش پدرخوانده ۳ با سناریوی جدید آغاز شده، فصل سوم رئالیتی‌شو «پدرخوانده» با تغییراتی در قوانین و حذف شخصیت مستقل «جک» همراه بوده و در آن شاهد حضور یک ساید جدید به نام «شرلوک هلمز» هستیم.

رئالیتی‌شو «پدر خوانده» از محصولات اختصاصی پلتفرم «فیلمنت» است که تا کنون دو فصل از آن ساخته شده است. در پاسخ به سوال پدرخوانده ۳ کی میاد باید بگوییم که نخستین قسمت فصل سوم «پدرخوانده» پنجشنبه ششم اردیبهشت از پلتفرم فیلمنت منتشر شد.

در پدرخوانده بازیگران و هنرمندان محبوب مانند امیرحسین رستمی، آرش عدل پرور (AP)، حسین رفیعی، محمد نادری، سینا رازانی، ساغر قناعت، نصرت میرعظیمی، نیما شاهرخ شاهی، شهاب عباسی، مرجان مومنی، زهرا بهروزمنش مافیا را حرفه‌ای‌تر و با کارت‌های جذاب و متفاوتی بازی می‌کنند. در پدرخوانده ۳ شرلوک هولمز شخصیت جدیدی است که اضافه شده و یک قسمت ۸ دقیقه‌ای برای آموزش این بازیِ معمایی با حضور افشین زی‌نوری بازیگر و صداپیشه پیش از این در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

سعید ابوطالب که پیش از این تهیه‌کنندگی و کارگردانی «شب‌های مافیا» و رالی ایرانی بر عهده داشته، در جدیدترین کار هنری خود برای نمایش خانگی، از ساخت رئالیتی‌شوی جدیدی با عنوان پدرخوانده خبر داد

قواعد بازی

شو مسابقه ای پدرخوانده در ژانر معمایی به کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی سعید ابوطالب و برگرفته از بازی مافیاست و گردانندگی این رئالیتی شو را کامبیز دیرباز بر عهده دارد. در بازی پدر خوانده، ۱۱ بازیکن حضور دارند: ۷ شهروند و ۳ مافیا همراه با یک فرد مستقل که باهم رقابت می‌ کنند.

نظرات