بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم نیوتن (هندی) +‌عکس و داستان

0

فیلم نیوتن به کارگردانی آمیت وی. ماسورکار و با موضوع درام و اجتماعی تولید شده و قرار بر این است از شبکه نمایش پخش شود. در این فیلم بازیگرانی چون راجکومار رائو، پانکاج تریپاتی، آنجالی پاتیل، راغوبیر یاداو در آن ایفای نقش کردند. در ادامه به معرفی بیوگرافی بازیگران فیلم نیوتن (هندی) همراه با بیوگرافی و عکس های تمامی بازیگران فیلم هندی نیوتن و بیوگرافی نقش هایشان در فیلم نیوتن با عکس های واقعی و همسرانشان در این سریال و زمان پخش در اردیبهشت ۱۴۰۳ می پردازیم.

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم نیوتن (هندی) +‌عکس و داستان

بیوگرافی همه بازیگران فیلم نیوتن (Newton) با عکس جدید

فیلم نیوتن Newton به کارگردانی و نویسندگی آمیت وی. ماسورکار محصول کشور هند بوده و در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است. این فیلم برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ در سینماهای هند پخش شد و حالا قرار است از شبکه نمایش ایران پخش شود. فیلم هندی نیوتن داستان درام دارد و درباره کارمندی است که برای تبلغ انتخابات به روستا میرود ساخته شده است. در خلاصه داستان فیلم، توضیحی آمده است: یک کارمند ساده دولت به نام «نیوتن کومار» برای برگاری انتخابات به روستایی در میانه جنگل که شاهد درگیری‌های شدید مسلحانه است، فرستاده می‌شود اما…

بیوگرافی همه بازیگران فیلم نیوتن (Newton) با عکس جدید

اسامی بازیگران فیلم هندی نیوتن

بازیگران فیلم نیوتن به کارگردانی آمیت وی. ماسورکار (۲۰۱۷) عبارتند از:

راجکومار رائو در نقش نیوتن ، پانکاج تریپاتی، آنجالی پاتیل، راغوبیر یاداو که از بازیگران این فیلم هندی می باشند.

اسامی بازیگران فیلم هندی نیوتن

معرفی و بررسی فیلم هندی نیوتن

نیوتن (Newton) یک فیلم درام هندی محصول سال ۲۰۱۷ و به کارگردانی آمیت وی. ماسورکار است. نویسندگی این فیلم نیز بر عهده آقای ماسورکار می باشد.

معرفی کلی فیلم هندی نیوتن

خلاصه داستان

داستان فیلم نیوتن درباره کارمند ساده به نام نیوتن می باشد. این فیلم در مورد کارمند ساده دولت، «نیوتن کومار» برای برگاری انتخابات به روستایی در میانه جنگل که شاهد درگیری‌های شدید مسلحانه است، فرستاده می‌شود. «نیوتن» با مقاومت ارتشی‌ها مواجه است و در عین حال سعی می‌کند انتخابات را کاملا بر اساس مقررات پیش ببرد، اما…

در این فیلم راجکومار رائو در نقش یک کارمند دولتی بازی می کند که برای انجام وظیفه انتخاباتی به منطقه حساس سیاسی در مرکز هند فرستاده می شود. پانکاج تریپاتی، آنجلی پاتیل و راغوبیر یاداو در نقش های برجسته ای ظاهر شدند. این فیلم دومین فیلم بلند آمیت ماسورکار پس از اولین بازی او با سلیمانی کیدا در سال ۲۰۱۳ است.

نوتان “نیوتن” کومار (راجکومار رائو)، یک کارمند تازه کار دولت ذخیره شده برای انجام وظیفه انتخاباتی به یک شهر تحت کنترل ناکسال در جنگل های شورش زده چاتیسگار، هند فرستاده می شود، زمانی که یکی از افسران وظیفه اصلی در آنجا پیدا می شود. مواجه شدن با مشکلات قلبی در مواجهه با بی‌تفاوتی نیروهای امنیتی نیروی پلیس ذخیره مرکزی (CRPF) خسته از جنگ، به رهبری دستیار فرمانده آتما سینگ (پنکاج تریپاتی)، و ترس احتمالی حملات چریکی شورشیان کمونیست، تمام تلاش خود را می‌کند تا آزادانه و عادلانه عمل کند. رای دادن با وجود شانس های زیادی که علیه او وجود داشت. وقتی رای دهندگان برای انتخابات حاضر نمی شوند، ناامید می شود. بعداً وقتی یک خبرنگار خارجی در محل رای‌گیری حاضر می‌شود، CRPF روستاییان حوزه انتخابیه را مجبور می‌کند تا برای دادن رای حاضر شوند. هنگامی که یکی از اهالی روستا وارد صندوق رای می شود، گیج و مبهوت دستگاه رای گیری می شود و نمی فهمد چگونه باید آن را به کار برد.

پس از صحبت با روستاییان، نیوتن به زودی متوجه می شود که آنها نمی دانند انتخابات در مورد چیست. برخی فکر می کردند که از این طریق درآمد کسب می کنند، در حالی که برخی دیگر با ناامیدی درباره دریافت دستمزد کافی برای کار خود می پرسیدند. او ناامیدانه تلاش می کند تا آنها را آموزش دهد اما بی فایده است. آاتما سینگ ناامید با رهبری نیوتن را کنار می‌زند و روستاییان را شرمنده می‌کند و به آن‌ها می‌گوید که این افسران جان خود را برای رای خود به خطر انداخته‌اند و نباید آنها را دور کنند. او به آنها می گوید که دستگاه رای گیری یک اسباب بازی است. نمادهایی از فیل ها، چرخه ها و غیره وجود دارد و آنها می توانند هر نمادی را که دوست دارند فشار دهند (آنها را در مورد این واقعیت که آن نمادها نماینده احزاب سیاسی مربوطه هستند بی اطلاع رها می کنند). بنابراین در حالی که آنها به نماد مورد علاقه خود رای می دهند، به جای سیاستمدارانی که هرگز در مورد آنها چیزی نشنیده اند، گزارشگر خارجی یک گزارش خبری خوب در مورد دموکراسی هند دریافت می کند.

فیلم با تصویری از این منطقه شش ماه بعد به پایان می رسد و فعالیت های معدنی در حال انجام را نشان می دهد. آاتما سینگ در حال خرید با لباس غیرنظامی با لباس او نشان داده می شود

زمان پخش و تکرار از شبکه نمایش

فیلم سینمایی «نیوتن » پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

لیست عوامل

 • فیلم سینمایی نیوتن (Newton)
 • کارگردان آمیت وی. ماسورکار
 • موسیقی بندیکت تیلور
 • تاریخ‌های انتشار
  ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۷
 • مدت زمان
  ۱۰۶ دقیقه
 • کشور هند
  زبان هندی

آنجالی پاتیل

آنجالی پاتیل زاده ۲۶ سپتامبر ۱۹۸۷) بازیگر، مدل هندی است. از فیلم‌هایی که وی در آن نقش داشته‌است می‌توان به میرزیا، نیوتن و پراوین تمبه کیست؟ اشاره کرد.

راجکومار رائو در نقش نیوتن

راجکومار رائو بازیگر نقش نیوتن

راجکومار رائو بازیگر نقش نیوتن متولد ۳۱ آگوست ۱۹۸۴ است که از سال ۲۰۱۰ فعالیت خود را آغاز نمود.

او در دانشگاه دهلی فارغ التحصیل شد و پس از اتمام تحصیلات خود، با بازی در فیلم های کوتاه، پا به عرصه بازیگری گذاشت. راجکومار رائو سابقه ایفای نقش در آثاری همچون واحد رسیدگی به قتل: اولین پرونده، پرش، روحی، مگه دیوانه ای، ببر سفید، استری و نیوتن را در کارنامه هنری خود دارد.

نظرات