بیوگرافی ابوالحسن (ناصر) میرواحدی پیشکسوت کشتی +‌علت فوت و سوابق و عکس

0

بیوگرافی ابوالحسن (ناصر) میرواحدی پیشکسوت کشتی +‌علت فوت و سوابق و عکس

ناصر میرواحدی یا ابوالحسن میرواحدی رئیس سابق فدراسیون کشتی متولد سال ۱۳۲۹ در اصفهان بود روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ به علت بیماری در آلمان درگذشت. در ادامه به معرفی و بیوگرافی ناصر میرواحدی کیست و همسرش و فرزندانش و آثار و سوابق وی می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی ناصر میرواحدی رئیس فدراسیون کشتی و همسرش و فرزندان +‌علت فوت ابوالحسن میرواحدی و عکس

بیوگرافی ناصر میرواحدی

ناصر میرواحدی متولد سال ۱۳۲۹ در تهران رئیس سابق فدراسیون کشتی ایران بود.

سوابق

ابوالحسن (ناصر) میرواحدی از کشتی گیران قدیمی ایران بود که مدتی به عنوان رئیس فدراسیون کشنی ایران فعالیت داشت. میرواحدی در دهه ۶۰ رئیس و دبیر فدراسیون کشتی بود. او دارنده عنوان نایب پهلوانی کشور و نایب قهرمانی کشتی آزاد کشور را در دوران ورزشی اش در کارنامه خود دارد. به گفته خانواده ناصر میرواحدی قرار است پیکر میرواحدی در ایران به خاک سپرده شود.

بیوگرافی ابوالحسن (ناصر) میرواحدی پیشکسوت کشتی +‌علت فوت و عکس

زنده‌یاد میر واحدی در حوزه قهرمانی عناوینی مانند نایب قهرمانی کشتی آزاد و پهلوانی کشور را در کارنامه و سال های ابتدایی دهه ۶۰ پست‌های مدیریتی مانند دبیری و ریاست فدراسیون کشتی را بر عهده داشت.

زندگی شخصی ناصر میرواحدی و همسرش و فرزندان

از زندگی شخصی و خصوصی و همسر و فرزندان ابوالحسن میرواحدی اطلاعی در دست نیست

علت فوت ناصر میرواحدی

درگذشت

ناصر میرواحدی، رئیس سابق فدراسیون کشتی و پهلوان سابق ایران که حدود دو ماه در بیمارستانی در فرانکفورت آلمان، تحت مراقب‌های ویژه قرار داشت، ساعاتی پیش در ۷۴ سالگی، دارفانی را وداع گفت.

مراسم تشییع ابوالحسن میرواحدی پیشکسوت کشتی و رئیس اسبق فدراسیون کشتی روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، این مراسم از ساعت ۱۰ صبح از محل فدراسیون کشتی واقع در ضلع غربی استادیوم آزادی برگزار می شود.

درگذشت مرحوم میرواحدی را به خانواده میرواحدی و جامعه کشتی تسلیت می‌گوییم.

بیوگرافی و عکس ناصر میرواحدی و همسرش و فرزندان

پیام تسلیت

کمیته ملی المپیک درگذشت سید ابوالحسن میرواحدی رئیس سابق فدراسیون کشتی را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در متن پیام تسلیت فوق آمده است:
در نهایت تالم و تاثر درگذشت زنده یاد سید ابوالحسن میرواحدی رئیس سابق فدراسیون کشتی کشورمان را به خانواده معزز وی، جامعه‌ ورزش کشور تسلیت گفته و به درگاه حضرت حق برای این پیشکسوت ارزنده ورزش کشور در عرصه مدیریت ، قهرمانی و پهلوانی ،علو درجات و برای بازماندگان عزیز صبر و بردباری مسئلت دارد.

میرواحدی، رئیس سابق فدراسیون کشتی و پهلوان سابق ایران که حدود دو ماه در بیمارستانی در فرانکفورت آلمان، تحت مراقب‌های ویژه قرار داشت، ساعاتی پیش در ۷۴ سالگی، دارفانی را وداع گفت.

مراسم تشییع ابوالحسن میرواحدی پیشکسوت کشتی و رئیس اسبق فدراسیون کشتی روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، این مراسم از ساعت ۱۰ صبح از محل فدراسیون کشتی واقع در ضلع غربی استادیوم آزادی برگزار می شود. میرواحدی در دهه شصت رئیس و دبیر فدراسیون کشتی بود. او دارنده عنوان نایب پهلوانی کشور و نایب قهرمانی کشتی آزاد کشور را در دوران ورزشی اش در کارنامه خود دارد. به گفته خانواده میرواحدی قرار است پیکر میرواحدی در ایران به خاک سپرده شود.

نظرات