بیوگرافی حسین تبریزی خبرنگار +‌علت فوت و درگذشت و عکس

0

بیوگرافی حسین تبریزی خبرنگار +‌علت فوت و درگذشت و عکس

بیوگرافی حسین تبریزی

حسین تبریزی خبرنگار شهری صدا و سیما متولد دهه ۴۰ بود که چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ به علت بیماری درگذشت. تبریزی از خبرنگاران پیشکسوت سازمان صداوسیما و فعال حوزه شهری بود و سال ها در عرصه خبرنگاری و تهیه گزارش های شهری فعالیت داشت.

بیوگرافی حسین تبریزی خبرنگار و همسرش و فرزندان +‌علت فوت و درگذشت و عکس

سوابق

وی از خبرنگاران پیشکسوت سازمان صداوسیما و فعال حوزه شهری بود و سال ها در عرصه خبرنگاری و تهیه گزارش های شهری فعالیت داشت.

درگذشت

حسین تبریزی خبرنگار پیشکسوت سازمان صداوسیما و فعال حوزه شهری صبح چهارشنبه ـ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ـ پس از طی یک دوره بیماری درگذشت.

بر اساس آنچه همسر این روزنامه‌نگار اعلام کرده است، مراسم تشییع پیکر این خبرنگار قدیمی، صبح پنج‌شنبه «۲۰ اردیبهشت ماه» از ساعت ۱۰ صبح در سالن تطهیر بهشت زهرا(س) برپا خواهد شد.

بیوگرافی حسین تبریزی خبرنگار

پیام تسلیت

درپی این اتفاق، سخنگوی شهرداری تهران طی پیامی ضایعه درگذشت حسین تبریزی، خبرنگار پیشکسوت صداوسیما را تسلیت گفت.

در متن پیام آمده است: «خبر تلخ از دست دادن دوست و همکار خوبمان، خبرنگار پیشکسوت صداوسیما، آقای حسین تبریزی همه ما را در خانواده بزرگ شهرداری تهران بهت‌زده و عزادار کرد. گزارش‌های اثرگذار آن مرحوم، غیر از آنکه در راستای پیگیری مشکلات و مطالبات مردم بود، راهگشای مدیران ارشد مجموعه مدیریت شهری قرار می‌گرفت.

از خداوند متعال برای آن عزیز سفرکرده، رحمت و مغفرت الهی را آرزو و ضایعه پیش‌آمده را محضر خانواده محترم و همکاران تسلیت عرض می‌کنم.»

همچنین مراسم یادبود حسین تبریزی یکشنبه «۲۳ اردیبهشت ماه»، از ساعت ۱۴ الی ۱۵ و ۳۰ دقیقه، در مسجد بلال سازمان صداوسیما برگزار خواهد شد.

علت فوت حسین تبریزی خبرنگار تبریزی

پیشتر علیرضا زاکانی شهردار تهران در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه با موضوع حمل‌ونقل عمومی، صبح دوشنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۲- در محل کارخانه واگن‌سازی تهران برگزار شد، از این خبرنگار پیشکسوت تقدیر به عمل آورده یود.

نظرات