تفریحات

عکس های ازدواج سپند امیرسلیمانی و مونا کرمی دو بازیگر مشهور ایرانی

0

عکس های ازدواج سپند امیرسلیمانی و مونا کرمی دو بازیگر مشهور ایرانی

سپند امیرسلیمانی و مونا کرمی دو بازیگر مشهور تلویزیون، ساعاتی پیش خبر از ازدواج با یکدیگر دادند. این دو امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ با اعلام خبر ازدواجشان نوشتند: من و جام می و معشوق، الباقی اضافات است. سپند امیرسلیمانی برای بار دوم است که ازدواج می کند.

ازدواج سپند امیرسلیمانی و مونا کرمی

ازدواج سپند امیرسلیمانی و مونا کرمی

خبر ازدواج مونا کرمی و سپند امیرسلیمانی با پستی که سپند در اینستاگرام خود منتشر کرده است رسما تایید شد.

سپند امیر سلیمانی و مونا کرمی، طی یک پست مشترک خبر از ازدواج با یکدیگر دادند. این دو نوشتند: من و جام می و معشوق، الباقی اضافات است.

عکس های ازدواج سپند امیرسلیمانی و مونا کرمی دو بازیگر مشهور ایرانی

ماجرای آشنایی

سپند امیرسلیمانی در سال ۱۳۵۶ زاده شد. پدر او سعید امیرسلیمانی بازیگر و کارگردان تئاتر و سینما است. خواهر او کمند امیرسلیمانی نیز به حرفه بازیگری اشتغال دارد.

مونا کرمی در ۱۸ آذر ۱۳۶۹ در گلستان به دنیا آمده است. در سال ۱۳۹۴ وقتی ۲۵ سال داشت برای اولین بار با سریال بیمار استاندارد ساخت سعید آقاخانی جلوی دوربین رفت. از جمله سریال‌های مشهور او می‌توان به «از سرنوشت» و «حوالی پاییز» اشاره کرد.مونا کرمی در ۱۸ آذر ۱۳۶۹ در گلستان به دنیا آمده است. او مدرک لیسانس مهندسی منابع طبیعی دارد و از کودکی با تئاتر وارد دنیای هنر شد سپس از طریق فیلم کوتاه به تلویزیون رسید و حالا به چهره شناخته شده ای تبدیل شده است. مونا کرمی در یک خانواده ۴ نفره در شهر مینودشت استان گلستان به دنیا آمد و تنها یک برادر بنام مجید دارد که ۳ سال کوچکتر از خود اوست. او همچنین در زمینه موسیقی فعالیت می کند. اولین بار در سال ۱۳۷۸ با کار تئاتر عروسکی در مینودشت روی صحنه رفت تا این که وارد آکادمی شد و فعالیتش را به صورت حرفه ای شروع کرد. او در جشنواره دانش آموزی در نمایش سیب رتبه اول بازیگری را به دست آورد.

نظرات