تفریحات

فیلم توهین سریال افعی تهران به معلم ها و واکنش ها را ببینید

0

فیلم توهین سریال افعی تهران به معلم ها و واکنش ها را ببینید

سکانس توهین سریال افعی تهران به معلم ها و جایگاه معلم از شبکه نمایش خانگی با بازی پیمان معادی و ماجرای سکانس توهین سریال افعی تهران به جایگاه معلم را ببینید.این سکانس سبب شکایت آموزش‌وپرورش از مسئولان و عوامل این سریال شده است.

ماجرای سکانس توهین سریال افعی تهران به جایگاه معلم + فیلم کامل

سکانس جنجالی سریال افعی تهران درباره معلم

بعد از پخش قسمت جدید سریال افعی تهران از شبکه نمایش خانگی ،امروز انتشار سکانسی از این سریال خبرساز شد و ویدئوی کوتاهی دو دقیقه ای از آن دست به دست میچزخد و باعث شده تا کاربران از این اقدام عوامل سریال شوکه شوند. زیرا در این سکانس که با بازی پیمان معادی می باشد اشاره مستقیم به کتک زدن و تنبیه فیزیکی دانمش اموزان در مدرسه شده است. در بخشی از این کلیپ آرمان بیانی معلم دوران کودکی‌اش را که حالا پیرمردی با موهای سفید است پیدا می‌کند و در نمایی تحقیرآمیز، تنبیه‌های سخت دوران مدرسه را به او یادآوری می‌کند و با رگباری از دیالوگ‌های توهین آمیز و فحاشی به او، معلمش را کنار اتوبان از ماشین پیاده می‌کند…»

فیلم را ببینید:

ماجرای کامل

به دنبال انتشار سکانس توهین به جایگاه معلم و واکنش های فراوانی که در میان مخاطبان به ویژه معلمان و جامعه آموزشی ایجاد کرده پرونده قضایی برای عوامل سریال افعی تهران تشکیل شد

به گزارش همشهری آنلاین، سکانسی از قسمت هشتم این سریال و مواجهه آرمان بیانی با معلم دوران کودکی‌اش این مجموعه را گرفتار حواشی فراوانی کرده است. در این سکانس، آرمان بیانی معلم دوران کودکی‌اش را که حالا پیرمردی با موهای سفید است پیدا می‌کند و در نمایی نحقیرآمیز، تنبیه‌های سخت دوران مدرسه را به او یادآوری می‌کند و با رگباری از دیالوگ‌های توهین آمیز و فحاشی به او، معلمش را کنار اتوبان از ماشین پیاده می‌کند…»

شکایت از عوامل افعی تهران

به دلیل توهین به مقام معلم و در راستای صیانت از حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم و به منظور حفظ حقوق معلمان و کارکنان نظام آموزش و پرورش کشور، غلامعباس ترکی معاون حقوق عامه دادستان کل کشور در نامه ای از دادستان عمومی و انقلاب تهران خواست ضمن تشکیل پرونده قضایی جهت رسیدگی به تخلفات سازندگان و عوامل تولید سریال «افعی تهران»، چگونگی صدور مجوز و نحوه نظارت بر تولید و پخش مجموعه مذکور از سوی ساترا به عنوان متولی قانونی موضوع نیز در دستورکار قرار گیرد.

روز گذشته هم در دیدار رئیس قوه قضاییه با جمعی از فرهنگیان و معلمان نمونه سراسر کشور به حواشی این سریال و پرونده قضایی آن اشاره شد. در این نشست، ‌ یکی از نمایندگان تشکل‌های فرهنگیان ضمن انتقاد از اهانت به جایگاه معلمان در یکی از سریال‌های اخیرشبکه نمایش خانگی، خواستار برخورد قاطعانه و بدون اغماض قوه قضاییه با عوامل این گونه اهانت‌ها شد و در ادامه گفت: ورود ضابطین قضایی به مدارس، جو نامناسبی را در مدرسه و میان دانش‌آموزان ایجاد می‌کند و ما از دستگاه قضایی انتظار داریم که با صدور بخشنامه، از این امر جلوگیریکند.

«کربلایی» نماینده دیگری از تشکل‌های فرهنگیان نیز در این نشست گفت: ما باید کاری کنیم که فرزندان‌مان به معلم بودن پدران و مادران خود افتخار کنند و چنانچه این نگاه در جامعه به وجود بیاید دیگر شاهد نخواهیم بود که یک فیلمساز به خودش اجازه دهد علیه معلمان فیلم بسازد.

اگرچه همزمان با شروع حواشی و جنحالی‌های این سکانس، ‌ پیمان معادی عکسی دو نفره و جمله‌ای ستایش‌آمیز در کنار بازیگر نقش معلم این سریال منتشر کرد اما به نظر می‌رسد حاشیه‌های این سکانس همچنان ادامه دارد.

نظرات