فیلم سن پطرزبورگ ۲ سال آینده ساخته خواهد شد + جزئیات بیشتر و واکنش مردم

0

فیلم سن پطرزبورگ ۲ : فصل اول این فیلم ساخته‌ی بهروز افخمی و نوشته‌ی پیمان و مهراب قاسمخانی در زمان اکران یعنی سال ۱۳۸۸ به یکی از فیلم‌های مورد توجه بینندگان قرار گرفت. اکنون بعد گذشت سال ها خبر رسیده فصل دوم آن ساخته می شود. در ادامه همراه حرف تازه باشید.

فیلم سن پطرزبورگ 2

فصل اول فیلم سن پطرزبورگ ساخته‌ی بهروز افخمی و نوشته‌ی پیمان و مهراب قاسمخانی در زمان اکران یعنی سال ۱۳۸۸ به یکی از فیلم‌های مورد توجه بینندگان قرار گرفت. حمید اعتباریان تهیه‌کننده سن پطرزبورگ، درباره قسمت دوم این فیلم گفتگویی کرده و گفته :

در رایزنی‌ هایی که با پیمان قاسم خانی داشته‌ام، این قول را از او گرفته‌ام که بعد از عید شروع به نگارش سن پطرزبورگ ۲ کند تا بتوانیم اواخر بهار و تابستان سال بعد این فیلم را بسازیم اما کارگردان هنوز مشخص نیست اما طبق صحبت‌هایی که با پیمان قاسم‌خانی کرده‌ایم، قرار است او ضمن نگارش فیلمنامه در این اثر به ایفای نقش هم بپردازد. او همچنین گفت این روزها پیمان قاسم‌خانی مشغول ساخت خوب، بد، جلف ۲ است و منتظرم کارهای ساخت فیلمش تمام شود و بعد نگارش فیلمنامه سن پطرزبورگ ۲ از سر بگیرد چراکه در حال حاضر فیلمنامه این اثر ناقص است و تنها طرحی از آن را در دست داریم و دلم هم نمی‌آید که نگارش فصل دوم ان را به کس دیگری بسپارم از همین رو دوست دارم بعد از ساخت فیلم خودم یعنی ماساچوست سراغ ساخت سن پطرزبورگ ۲ برویم.

این خبر بسیاری از کاربران و طرفداران فصل اول این فیلم را خوشحال کرد و واکنش های متعددی داشت.

واکنش های مردم برای ساخت فصل دوم سن پطرزبورگ:

-آخ جون

-خدا کنه بازیگراش عوض نشن

– بهترین خبر سال ۱۴۰۳

-عالیهههههههههههههه

-خیلی خوشحال شدم

-امیدوارم فقط قشنگ باشه

و….

فصل اول این فیلم را محسن تنابنده، پیمان قاسم خانی، شیلا خداداد، بهاره رهنما، اندیشه فولادوند، کیانوش گرامی، سروش صحت، امید روحانی، سیدابراهیم بحرالعلومی، آرش تاج، بابک برزویه، اردشیر کاظمی، یوسف قربانی، علی اصغر طبسی، مهدی دانایی مقدم، نعیمه نظام‌دوست، مجید شهریاری و امین حیایی بازی کرده بودند.

سن پطرزبورگ 2

همراه ما باشید

نظرات