جدیدترین مدل های شومیز سفید زنانه و دخترانه ۱۴۰۳ + نحوه ست کردن با شومیز سفید

0

شومیز سفید زنانه : امروزه استفاده از شومیز سفید در بین بانوان بسیار رایج شده و تقریب هر خانمی حداقل ۲ تا شومیز سفید داره. در ادامه همراه حرف تازه باشید تا مدل ها و نحوه ست کردن را ببینید.

شومیز سفید زنانه

جدیدترین مدل های شومیز سفید زنانه و دخترانه ۱۴۰۳ + نحوه ست کردن با شومیز سفید

ست شومیز سفید با انواع لباس ها و رنگ ها :

اگر از طرفدارهای شلوارهای جین هستید و برای استایل روزمره یا حتی مهمانی‌هایتان این مدل شلوار را زیاد استفاده می‌کنید، داشتن یک شومیز سفید و ست کردن آن با شلوار جین یک ترکیب منحصربه‌فرد را به شما ارائه می‌دهد.برای داشتن استایلی کلاسیک‌ با شومیز سفید و شلوار جین، می‌توانید از کمربندهای قهوه‌ای و مشکی استفاده کنید و شومیز سفیدتان را داخل شلوار جین قرار دهید.

شومیز سفید

همیشه کنار هم قرار گرفتن رنگ‌های خنثی و کلاسیک نتیجه‌ی درخشانی دارد؛ مانند رنگ کرم در کنار سفید. برای استایل‌های روزمره در فصل‌های گرم سال می‌توانید آن را با انواع صندل یا با اسنیکرز سفید استایل کنید. هم‌چنین، استفاده از کمربند مشکی و کفش مجلسی مشکی با شلوار کرم و شومیز سفید، یک استایل شیک برای مهمانی‌هاست.

شومیز سفید کوتاه

شومیز سفید با دامن مشکی یه ترکیب خاص و بسیار شیک برای مهمانی‌های شماست. شما می‌توانید از دامن‌های راسته برای استایل‌های رسمی‌تر و برای ظاهری غیررسمی از دامن‌های پلیسه و انواع دامن‌های کلوش با توجه به سلیقه‌تان استفاده کنید.

شومیز سفید مجلسی

شومیز سفید با دامن جین می‌تواند هم یک استایل رسمی و هم استایلی کژوال باشد.برای یک ظاهر غیر رسمی می‌توانید شومیز سفید را با انواع دامن‌های جین بلند و کوتاه، هم‌چنین با رنگ‌های متنوع از روشن تا تیره استفاده کنید؛ ولی برای داشتن یک استایل رسمی‌تر بهتر است از دامن‌های جین بلند استفاده کنید و شومیز سفیدتان را به داخل دامن تا کنید. در چنین استایلی استفاده از یک کمربند مشکی شیک تر است.

راهنمای خرید شومیز سفید

نحوه ست کردن شومیز سفید

شومیز سفید با دامن جین

نکات خرید شومیز سفید

شومیز زنانه

شومیز سفید بلند

همراه ما باشید

نظرات