دانلود کامل همزاد من قسمت ۷ با حضور کاوه سماک باشی و نیما شاهرخ شاهی +‌فیلم

0

دانلود کامل همزاد من قسمت ۷ با حضور کاوه سماک باشی و نیما شاهرخ شاهی +‌فیلم

دانلود قسمت ۷ مسابقه همزاد من با حضور کاوه سماک باشی و نیما شاهرخ شاهی و با اجرای یوسف تیموری با لینک مستقیم و نسخه اصلی در زیر دانلود کنید.

قسمت 7 مسابقه همزاد من

لینک دانلود قسمت ۷ هفتم مسابقه همزاد من با اجرای یوسف تیموری و حضور کاوه سماک باشی و نیما شاهرخ شاهی بدون سانسور دانلود کنید:

نام برنامه : همزاد من
ژانر : مسابقه ای و گیم شو
سال انتشار : ۱۴۰۳
مخاطب : بزرگسالان
زمان پخش: سه شنبه هر هفته به صورت اختصاصی در نماوا
کارگردان : : مسعود حقی

بازیگران قسمت هفتم

کاوه سماک باشی و نیما شاهرخ شاهی

قسمت ۷ مسابقه همزاد من با حضور کاوه سماک باشی و نیما شاهرخ شاهی رقم خورد. یوسف تیموری مانند همیشه با گفتگوی جذاب و بینظیرش لحظات زیبا برای مخاطبان خود رقم زد. برنامه دیشب همزاد من با سکانس های مهیج و خنده دار و بسیار جذاب با حضور کاوه سماک باشی و نیما شاهرخ شاهی خاصتر بود.

همزاد من یک برنامه مسابقه ای و گیم شو شاد با اجرای هنرمند محبوب کشورمان یوسف تیموری و با حضور مهمانان معروفی است که اینروزها بسیار پر طرفدار و پر مخاطب شده است

مسابقه همزاد من کی پخش میشود؟ ۱۴۰۳

همزاد من روزهای دوشنبه و پنجشنبه در شبکه نمایش خانگی پخش می شود. مسابقه همزاد من با اجرای یوسف تیموری میان دو گروه از شخصیت های معروف به همراه یکی از دوستان آنها برگزار می شود و دو گروه برای دست یافتن به جایزه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و…

همزاد من سریالی مسابقه ای با اجرای یوسف تیموری به نویسندگی و کارگردانی مسعود حقی و تهیه کنندگی محسن اسداللهی محصول کشور ایران است.

نظرات