تجهیزات ضروری برای نظافت محیط کارواش

0

درصورتی‌که به‌دنبال راه‌اندازی کارواش هستید، باید به خرید تجهیزات ضروری برای نظافت محیط کارواش نیز فکر کنید. امروز کارواش‌ها پیشرفت کرده و از ابزارهای مختلفی برای شستشوی راحت خودرو ها و محیط خود استفاده می‌کنند. با استفاده از این ابزارها، ماشین‌ها و کف محیط سریع‌تر و بهتر تمیز می‌شوند.

تجهیزات ضروری برای نظافت محیط کارواش

به‌طور مثال، انواع پمپ‌های آب و واترجت را باید از مهم‌ترین این ابزارها دانست. استفاده از یک جاروبرقی کارواشی نیز می‌تواند در تمیزکردن داخل خودرو به شما کمک کند. همراه ما باشید تا در ادامه مهم‌ترین این تجهیزات را باهم بررسی کنیم.

راه‌اندازی کارواش و لوازم مورد نیاز

درصورتی‌که به‌دنبال راه‌اندازی مراکز کارواشی هستید، باید بهترین تجهیزات ضروری برای نظافت محیط کارواش را خریداری کنید. این تجهیزات اهمیت بسیار زیادی داشته و در عملکرد کارواش برای ماشین‌های مختلف نیز مؤثرند. یکی از بهترین آن‌ها جاروبرقی کارواشی نام دارد.

در مقایسه با جاروبرقی‌های خانگی، این دستگاه علاوه‌بر داشتن حجم بیشتری از مخزن، موتور توانمندتری داشته و می‌تواند در مدت‌زمان طولانی به‌طور عالی کار کند. موضوع مهمی که وجود دارد این است که این مدل داغ نکرده و از انواع سری‌های مختلف و یک سیم بلند برخوردار است.

مهم‌ترین تجهیزات یک کارواش حرفه‌ای

امروز با پیشرفت تکنولوژی، صنایع مختلف نیز دستگاه‌های جدیدی را وارد بازار کرده‌اند. شما باید بکوشید تا بهترین تجهیزات ضروری برای نظافت محیط کارواش را خریداری کنید. مهم‌ترین این تجهیزات به شرح زیر هستند:

جاروبرقی کارواشی

یکی از رایج‌ترین و پراستفاده‌ترین ابزار و وسایلی که در دسته تجهیزات ضروری برای نظافت محیط کارواش قرار می‌گیرد، جاروهای کارواشی هستند. درصورتی‌که می‌خواهید به‌شکلی عالی فضای کارواش و داخل ماشین‌ها را تمیز کنید باید از یک جاروبرقی کارواشی استفاده کنید.

این مدل توان بسیار بالایی داشته و قادر است انواع زباله‌ها و گردوغبار را در کمترین زمان ممکن برای شما جمع‌آوری کند. همچنین دوام آن بالا بوده و هرگز داغ نمی‌کند. مخزن این دستگاه حجم زیادی دارد تا بتوانید به‌راحتی انواع خودروها را با آن تمیز کنید.

واترجت

محصول دیگری که باید آن را در میان تجهیزات ضروری برای نظافت محیط کارواش نام برد، واترجت است. به‌احتمال زیاد نام این دستگاه را شنیده باشید. همان‌طور که از نامش مشخص است، واترجت دستگاهی است که آب را با سرعت و قدرت بالا پرتاب می‌کند.

این دستگاه به یک پمپ قدرتمند متصل بوده و ازطریق این پمپ به یک سری بلند وصل می‌شود. سپس اپراتور دستگاه می‌تواند سری آن را در توان‌ها و مدل‌های مختلف پاشش تنظیم کرده و آب را به سمت بدنه خودرو روانه کند. با کمک این دستگاه می‌توانید به‌سرعت انواع کثیفی‌ها و گل‌ولای را از بدنه اتومبیل پاک کنید.

کفی شوی

محصول دیگری که در دسته‌بندی تجهیزات ضروری برای نظافت محیط کارواش قرار می‌گیرد، کفی شوی است. این دستگاه فوق‌العاده کاربردهای گوناگونی داشته و مهم‌ترین آن شستشوی کفی خودرو ها است. معمولا در ماشین‌های مختلف تعداد زیادی کفی وجود دارد.

این کفی‌ها زیر پای سرنشینان قرار گرفته و کثیفی‌ها را به خود جذب می‌کنند. برای اینکه بتوانید به‌راحتی این کثیفی‌ها را پاک کنید استفاده از یک کفی شوی واجب است. این دستگاه دارای فرچه‌های مخصوص و ورودی آب و کف بوده و روی کفی حرکت می‌کند. برای تمیزکردن آن را روی کفی حرکت دهید تا به‌راحتی کثیفی‌ها را برای شما پاک کند.

مبل شوی کارواشی

مبل شوی یا همان صندلی شوی کارواشی را می‌توان از مهم‌ترین تجهیزات ضروری برای نظافت محیط کـارواش دانست. این دستگاه را برای تمیزکردن صندلی‌های ماشین استفاده می‌کنند. عملکرد آن علاوه بر سرعت بالا کیفیتی عالی نیز دارد.

به‌جای اینکه دستمال مرطوب روی صندلی‌ها کشیده و تنها کمی از کثیفی‌ها را پاک کنید، بهتر است این دستگاه را به‌کار بگیرید. این دستگاه با استفاده از آب فشارقوی و میزان خاصی از شوینده، صندلی خودرو را تمیز کرده و کثیفی‌های آن را می‌مکد.

انواع جاروبرقی کارواشی

انواع جاروبرقی کارواشی

همان‌طور که در بخش‌های قبلی بررسی کردیم یکی از مهم‌ترین تجهیزات ضروری برای نظافت محیط کـارواش، جاروبرقی کارواشی است. مدل‌های مختلفی که شرکت کسری از این محصول وارد بازار کرده به شرح زیر هستند. می‌توانید بسته به نیاز خود یکی را با قیمت عالی از این شرکت تهیه کنید.

مدل پارکینگی

از انواع مدل‌هایی که برای جاروبرقی کارواشی وجود دارد مدل پارکینگی آن است. این دستگاه به‌صورت تک موتوره بوده قابلیت این را دارد که آب‌وخاک را درون خود بمکد. می‌توانید با کمک آن به‌راحتی علاوه بر تمیزکردن خودرو، کف پارکینگ ساختمان خود را نیز تمیز کنید.

مدل دیواری

مدل دیگری که برای جاروبرقی کارواشی وجود دارد، مدل دیواری است. این مدل را با نام سایکلونیک می‌شناسند. دلیل این موضوع استفاده از بدنه سایکلونیک پیشرفته بوده و باعث شده تا در انواع کارواش‌ها و کارگاه‌ها استفاده شود.

نکته مهمی که دررابطه‌با این محصول وجود دارد این است که می‌توانید آن را روی دیوار یا ستون متصل کرده و از آن برای تمیز کـارواش و ماشین‌ها استفاده کنید. همچنین این قابلیت را دارید که به‌آسانی مخزن زباله آن را بازکرده و مواد داخل آن را تخلیه کنید. این مدل مصرف برق کمی داشته و از بهترین سیستم فیلتراسیون نیز بهره می‌برد.

خرید بهترین جاروبرقی کارواشی با قیمت عالی

خرید بهترین جاروبرقی کارواشی با قیمت عالی

شرکت‌ها و برندهای گوناگونی در کشور وجود دارند که انواع مختلفی از تجهیزات ضروری برای نظافت محیط کـارواش مانند جاروبرقی کارواشی را تولید می‌کنند. یکی از بهترین این شرکت‌ها که سابقه‌ای طولانی در این زمینه دارد، شرکت کسری است.

کسری یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع جاروبرقی صنعتی و خانگی در ایران بوده و محصولاتش بهترین کیفیت را در بازار دارا هستند. برای بررسی قیمت جارو برقی خانگی این شرکت می‌توانید به وب‌سایت آن مراجعه کرده یا با کارشناسان فروش کسری تماس بگیرید.

جمع‌بندی

تجهیزات ضروری برای نظافت محیط کـارواش وسایلی هستند که علاوه بر کمک به تمیزکردن اتومبیل‌ها، برای تمیزی کـارواش نیز استفاده می‌شوند. یعنی اگر می‌خواهید پارکینگ یا فضای این محیط را تمیز کنید، باید از این ابزارهای گوناگون بهره ببرید.

از مهم‌ترین این ابزارها باید به موارد مختلفی مانند واترجت‌های دستی، کف‌شوی‌ها و جاروبرقی‌های کارواشی اشاره کنیم. جاروبرقی کارواشی می‌تواند آب‌وخاک را به‌راحتی درون خود مکیده و در مخزنی بزرگ جمع‌آوری کند. در این مطلب نکاتی که برای آشنایی با این وسایل وجود داشت را باهم بررسی کردیم. حال قادر هستید بهترین مدل‌های جاروبرقی کارواشی را از شرکت کسری با قیمتی عالی تهیه کنید./۲۸۷۷۶۳

نظرات