بازیگر نقش طغرل در سریال خاله خانم کیست؟ +‌علت فوت و بیوگرافی

0

بازیگر نقش طغرل در سریال خاله خانم کیست؟ +‌علت فوت و بیوگرافی

بازیگر نقش طغرل در سریال خاله خانم اصغر زمانی است. اصغر زمانی، بازیگر سینما و تلویزیون در آثاری همچون فیلم «اتوبوس»، «مردی که زیاد می دانست»، «گراند سینما»، «ریحانه»، «دو نفر و نصفی»، «چشم شیطان»، «مرگ سفید»، «سیاه راه»، «در اسارت»، « فعالیت داشته است. ادامه بازیگر نقش طغرل در سریال خاله خانم کیست عکس جدید و اینستاگرام و آشنایی با اصغر زمانی بازیگر نقش طغرل در سریال خاله خانم با عکس جدید و سرنوشت او چه شد و بعد از سال ها الان کجاست همراه با زندگی شخصی و بازیگری وی در ادامه از مجله حرف تازه میخوانید

بازیگر نقش طغرل در سریال خاله خانم کیست؟ +‌علت فوت و بیوگرافی

اصغر زمانی، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم تماس فعالیت داشته است او متولد سال ۱۳۵۲ در تهران بوده و از بازیگران قدیمی سینما و تلویزیون است که در سال ۷۷ به دلیل ایست قلبی درگذشت.

بازیگر نقش طغرل در سریال خاله خانم

سوابق هنری

اصغر زمانی فعالیت هنری را از سال ۵۳ با بازی در نمایش «مشدی عباد» آغاز کرد و سپس در نمایش های دیگری از جمله «آرشین مالالان»، «دزد بغداد»،‌ «آرزوهای طلایی»، و «حاکم سه روزه» بازی کرد. نخستین حضور او در جلوی دوربین، بازی در فیلم کوتاه «من و مش کاظم» (۱۳۶۱) بود. او علاوه بر بازیگری، تعدادی نمایشنامه نوشته و کارگردانی کرده که برخی از آن ها در شبکه ی پنجم سیما ضبط شده است. او که بیشتر به عنوان بازیگر نقش های کمدی معروف بود، در مجموعه های تلویزیونی از جمله «خاله خانم» و «خانه در آتش» نیز ظاهر شد. برخی از فیلم های او عبارتند از: «اتوبوس»، «مردی که زیاد می دانست»، «گراند سینما»، «ریحانه»، «دو نفر و نصفی»، «چشم شیطان»، «مرگ سفید»، «سیاه راه»، «در اسارت»، «طائل»، «آتش در زمستان»، «میهمانی خصوصی»، «معما»، «قصه ی زندگی»، «ایستگاه»، «خارج از محدوده»، «در انتظار شیطان»، «طوبی»، «آپارتمان شماره ی سیزده»، «شهر خاکستری»، «عشق من شهر من»، و «راه افتخار». وی در سال ۱۳۷۷ بر اثر سکته ی قلبی درگذشت.

طغرل در سریال خاله خانم الان کجاست

طغرل در سریال خاله خانم الان کجاست

سریال «خاله خانم» محصول سال ۱۳۷۶ است. این سریال، داستان زنی به نام “خاله ‌خانم” است که به همراه پسر و عروسش در یک خانه زندگی می‌کنند. خاله‌ خانم عروسش را دوست ندارد و به خاطر همین با او بد رفتاری می‌کند. “همایون” مستاجر و خواهرزاده خاله‌خانم که از این رفتار ناراحت است نقشه‌ای طراحی می‌کند تا خاله خانم پی به اشتباهش ببرد و ….

اصغر زمانی در «سریال خاله خانم» فعالیت داشته و در کنار بازیگران بزرگ و برجسته کشورمان درخشش خوبی داشته است. او در سال ۱۳۷۷ دارفانی را وداع گفت.

نظرات