دانلود کامل شب آهنگی میثم ابراهیمی قسمت ۱۶ فصل سوم شباهنگی +‌فیلم

0

دانلود کامل شب آهنگی میثم ابراهیمی قسمت ۱۶ فصل سوم شباهنگی +‌فیلم

شب آهنگی میثم ابراهیمی قسمت ۱۶ فصل سوم شباهنگی حامد آهنگی با لینک مستقیم و نسخه اصلی با حضور متفاوت میثم ابراهیمی را در لینک زیر دانلود کنید. دانلود سکانس جذاب شباهنگی میثم ابراهیمی تا فیلم گفتگوی کامل شب آهنگی حامد آهنگی با حضور میثم ابراهیمی بازیگر در فصل سوم شب آهنگی در ادامه در لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کامل شب آهنگی میثم ابراهیمی قسمت 16 فصل سوم شباهنگی +‌فیلم

شب آهنگی میثم ابراهیمی

در بخشی از قسمت شانزدهم فصل سوم برنامه شباهنگی با حضور میثم ابراهیمی سکانس های جذاب موزیکال و آهنگ جدید وی در این قسمت مورد توجه کاربران قرار گرفته است. میثم ابراهیمی که خواننده پاپ است در کنار حامد آهنگی لحظات به یاد ماندنی را در شباهنگی برای بینندگان خود خلق کرد.

لینک دانلود شب اهنگی میثم ابراهیمی (فصل سوم شب آهنگی قسمت ۱۶ شانزدهم) با اجرای حامد آهنگی بدون سانسور دانلود کنید:

حامد آهنگی لحظاتی شاد و مهبج را در قسمت ۱۶ فصل سوم شب آهنگی برای مخاطبان خود رقم زد. برنامه دیشب شباهنگی با حضور میثم ابراهیمی خاص تر بود.

شب آهنگی یک برنامه شاد با اجرای هنرمند محبوب کشورمان حامد آهنگی و با حضور مهمانان معروفی است که اینروزها بسیار پر طرفدار و پر مخاطب شده است و در ایام نوروز ۱۴۰۳ از شبکه نمایش خانگی پخش میشود.

زمان پخش شب اهنگی در سال ۱۴۰۳

روز پخش شب آهنگی هر هفته در سال ۱۴۰۳ روزهای سه شنبه پخش می شود

بیوگرافی

میثم ابراهیمی متولد ۸ شهریور ۱۳۶۴ در تهران، خواننده است. در رشته موسیقی فوق دیپلم و در رشته مدیریت فرهنگی لیسانس دارد می گوید از کودکی می خواندم، یادم است در گروه های سرود عضو بودم، گروه سرود تواشیح و گاهی هم در هیئت ها می خواندم آن موقع کلاس موسیقی به صورت الان نبود زیاد هم به موسیقی بها داده نمیشد

اولین آهنگ تا سریال دردسرهای عظیم

اولین بار در سال ۸۶ برای شبکه سه خوانده است، آهنگی که بیش از دو سال در آنتن شبکه بود و همان شد که بیشتر تلاش کند و آهنگ های بهتری رو آماده کند صدای او با خواندن تیتراژ و تک اهنگ های سریال دردسر های عظیم شناخته شد.
میثم ابراهیمی درباره زندگی هنری می گوید: جا داره از خانواده بسیار خوبم تشکر کنم که در این راه بسیار کمکم کردن و مثل کوه پشتم ایستادن همچنین تشکر فراوان دارم از آقای سید محمدرضا واحدی که یکی از افرادی بودن که واسه رسیدن به این مرحله واقعا کمکم کردن و راهنمایی های ایشان بسیار برای من راهگشا بود.
تنها رمز موفقیت من صبوری بود، خیلی از دوستان من صبر نمیکنند من سال ۱۳۸۵ شروع کردم خیلی از خواننده ها آن زمان نبودند اما صبر ده ساله من به ثمر نشست همیشه سعی کرده ام کاری را انجام بدم که در چهار چوب و ضوابط و قانون باشد، سعی کرده ام آهنگی را بخوانم که با محتوا باشد، هستند کسانی که آهنگهایی رو خوانده و چند ماه اسمشان بوده اما بعد از مدتی اوت شدند.

میثم ابراهیمی در بخش مسابقه صدا برنامه سه شو بعنوان داور حضور داشت.

نظرات