بازیگر نقش رومینا در سریال افعی تهران کیست + بیوگرافی کامل و عکس های جدید

0

نقش رومینا در سریال افعی تهران : زاده ۳۰ دی ۱۳۷۲ در شمیرانات بازیگر تئاتر و سینما است. وی بیشتر برای بازی در نقش اصلی فیلم سوفی و دیوانه و نقش لیلا آرش در تئاتر فعل شناخته می‌شود. در ادامه به بیوگرافی کامل تر به آفرید غفاریان بازیگر نقش رومینا در سریال افعی تهران خواهیم پرداخت.

نقش رومینا در سریال افعی تهران

زاده ۳۰ دی ۱۳۷۲ در شمیرانات بازیگر تئاتر و سینما است. وی بیشتر برای بازی در نقش اصلی فیلم سوفی و دیوانه و نقش لیلا آرش در تئاتر فعل شناخته می‌شود.وی در هنرستان سوره و سپس دانشگاه سوره در رشته نمایش تحصیل کرده‌است و توانست از طریق تئاتر ورد دنیای بزرگ هنر بشود . بعد اینکه چند نمایش معروف بازی کرد توانست از طریق رابطه دکتری که پیشش کار می کرد با مهدی کرم پور کارگردان به فیلم جدید او معرفی شود و با تست دادن و سابقه او در تئاتر برای نقش اول فیلم سوفی و دیوانه انتخاب شود و بسیار خوش درخشید و چند فیلم و سریال دیگر بازی کرد. از جمله این آثار خود می توان به سریال افعی تهران اشاره کرد.

او در این سریال نقش رومینا دختری لوس و بی ادب را بازی می کند که در فیلم آرمان توانست با پارتی بازی نقش اول را از ان خود کند.

گفتگو با به آفرید غفاریان :

به نظر شما در انتخاب کار باید با کسی مشورت کرد؟شما خودتان مشورت می کنید ؟

بنظرم بازیگر برای بازی کاراکترهای مختلف ۱۰۰ درصد نیاز به مطالعات روانشناسی دارد، من خودم به شخص روانشناسی را سراغ دارم که درباره هر نقش با او مشورت می کنم.

غیر بازیگری مهارت دیگری هم دارید ؟

بله در واقع سال ها بعنوان منشی و دستیار در یک مطب دندانپزشکی کار می کردم

دانشگاه را رها کردی؟درسته؟ از این موضوع پشیمانی؟

خیر چون من هم هنرستان تئاتر خواندم و هم در دانشگاه، هرچند دانشگاه را به خاطر شهریه رها کردم‌ اما هیچکس به سابقه تحصیلی‌ ات اهمیت نمی‌ دهد‌.

به آفرید غفاریان در سریال افعی تهران

همراه ما باشید

نظرات